Izabela Janachowska pod studiem "Dzień Dobry TVN"

Izabela Janachowska pokazała, jak spędza wieczór z rodziną. Christopher Alexander to cały tata!

Izabela Janachowska pod studiem "Dzień Dobry TVN"

Izabela Janachowska i jej mąż Krzysztof Jabłoński niedawno zostali rodzicami. Ich pierwsze dziecko - syn - przyszedł na świat w maju tego roku. Od tego momentu świat gwiazdy i jej ukochanego niemal stanął na głowie. Christopher Alexander - bo takie imiona para wybrała dla swojego synka - rozkochał swoich rodziców w sobie bez pamięci. Teraz Izabela Janachowska przy każdej możliwej okazji chętnie pokazuje zdjęcia i nagrania z synkiem. Tym razem pokazała, jak spędza wieczór z rodziną. Ten widok was rozczuli! 

Izabela Janachowska pokazała urocze nagranie 

Izabela Janachowska od kiedy tylko poinformowała swoich fanów o ciąży, to chętnie zaczęła dzielić się z nimi wiadomościami o swoim stanie. Zaczęła chwalić się ciążowym brzuszkiem, a potem już narodzinami synka i jego kolejnymi etapami życia oraz ważnymi wydarzeniami. Izabela Janachowska lubi też pokazywać, jak wygląda jej codzienność. 

Tym razem gwiazda wrzuciła urocze nagranie, na którym jej synek Christopher Alexander i mąż Krzysztof Jabłoński śpią razem w niemal identycznych pozach i bardzo są do siebie podobni. No cóż, w końcu nie od dziś mówi się, "jaki ojciec, taki syn" ;). 

A wy jak myślicie, do kogo bardziej podobny jest synek gwiazdy? Do niej czy może właśnie do jej męża? 

 

Izabela Janachowska pokazała śpiącego męża z synkiem
Instagram

Izabela i jej mąż Krzysztof spełniają się w nowych rolach

Izabela Janachowska spaceruje z mężem i synkiem po Warszawie

 

Więcej na temat Izabela Janachowska
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48