Iwona Węgrowska w czarnej bluzce
East News

"Poroniłam. Było za późno" Poruszające wyznanie Iwony Węgrowskiej

Iwona Węgrowska w czarnej bluzce
East News

Zaledwie kilka tygodni temu Iwona Węgrowska pochwaliła się swoim fanom, że rozpoczęła wielke odchudzanie. Piosenkarka ostro trenowała i dbała o dietę, o czym informowała m.in. za pośrednictwem Instagrama. Iwona gubiła kolejne kilogramy, nie wiedząc, że jest... w ciąży! Niestety, w wyniku przeforsowania organizmu wokalistka poroniła. O trudnych przeżyciach opowiedziała w rozmowie z jednym z portali internetowych. Poruszające wyznanie Iwony Węgrowskiej!

Iwona Węgrowska straciła ciążę

Iwona Węgrowska w rozmowie z portalem pomponik.pl zdradziła, że marzyła o drugim dziecku, ale starania nie przynosiły żadnego efektu. Jakiś  czas temu zrobiła sobie test ciążowy, który wyszedł negatywnie - wtedy też postanowiła zadbać o swoje zdrowie i zaczęła się odchudzać. 

Pomyślałam, że widocznie tak musi być i wzięłam się wtedy ostro za dietę i treningi. Do tego doszła kosmetologia ciała i całkowicie odpuściłam ze staraniami o dziecko. Do głowy mi nie przyszło, że w najmniej oczekiwanym momencie mogę zajść w ciążę- zdradziła w rozmowie z pomponikiem. 

Niestety, wokalistka nie wiedziała, że udało jej się zajść w ciążę, którą później straciła.

To była wczesna ciąża, która nie dawała mi żadnych objawów. A jak już czułam jakiś dyskomfort, to zrzucałam to na efekt uboczny ćwiczeń. Niestety, przez to wszystko poroniłam. Okazało się, że mój organizm nie wytrzymał przeforsowania. Usłyszałam tylko, że już jest za późno, by cokolwiek ratować - powiedziała Iwona Węgrowska. 

Iwona Węgrowska mocno przeżyła stratę ciąży. I choć dziś zapewnia, że czuje się lepiej, to jej bliscy chcą, żeby odwołała najbliższe koncerty i skupiła się na sobie. 

My życzymy Iwonie dużo siły! 

Zobacz także: Seksowna Iwona Węgrowska z córką na basenie. Co za figura! ZDJĘCIA

Iwona Węgrowska straciła ciążę.

Więcej na temat Iwona Węgrowska
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55