Iwona Cichosz Iwona Cichosz Iwona Cichosz Iwona Cichosz Iwona Cichosz
Iwona Cichosz
Instagram
1/5
Iwona Cichosz
Instagram

W ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami" występowały trzy młode piękności - Natalia Szreoder, Kasia Sawczuk czy Iwona Cichosz. Jedna z nich niedawno na Instagramie opublikowała zdjęcie zaręczynowego pierścionka.

A chodzi o... Iwonę Cichosz, która w końcu zaręczyła się ze swoim przystojnym Norwegiem. Wiemy jak do tego doszło! Zobacz pierścionek i poznaj szczegóły!

Zobacz także: Cichosz, Ładocha, Steczkowska, Ferenstein i inne gwiazdy na otwarciu restauracji "Inny Wymiar"

2/5
Iwona Cichosz
Instagram

Gdy Iwona Cichosz, wówczas Miss Świata Głuchych 2016, podjęła decyzję o udziale w programie „Taniec z gwiazdami" była świeżo zakochana. Od kilku miesięcy spotykała się z Truls'em S. Yggesethem, Norwegiem, który jest również osobą niesłyszącą. Poznali się na finale konkursu piękności we wrześniu 2016 roku. Podczas programu „Taniec z gwiazdami" często pytano Iwonę o to, czy to jest miłość na całe życie i kiedy planują ślub? Jednak wtedy Iwona i Truls nie byli jeszcze nawet zaręczeni...

3/5
Iwona Cichosz
Instagram

Po roku znajomości Iwona i Truls zaręczyli się!

Jesteśmy bardzo szczęśliwi,  że przeszliśmy do kolejnego etapu naszego związku! - ogłosiła na swoim profilu na FB Iwona.

I pokazała z duma pierścionek. W jakich sposób oświadczył się Truls?

Byliśmy w Oslo u niego, przedwczoraj rano obudził mnie, mówiąc, że zrobił kawę dla mnie. Zadowolona i półprzytomna usiadłam na łóżku, podał mi kubeczek, w którym zamiast kawy na dnie było pudełeczko z pierścionkiem. Truls  zapytał mnie: „Will you be mine?”. Moja odpowiedź była oczywista. - mówi Party.pl Iwona Cichosz. 

4/5
Iwona Cichosz
Instagram

Kiedy ślub? Iwona i Truls zamierzają pobrać się w ciągu dwóch lat. Konkretna data ślubu nie została jeszcze wyznaczona.

Oboje jesteśmy zapracowani i nie chcemy organizować ślubu pospiesznie. Chcemy to zrobić tak, jak sobie wymarzymy,  a to wymaga czasu - mówi Party.pl Iwona.

5/5
Iwona Cichosz
Instagram

Gratulujemy! I czekamy na datę ślubu.

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami