Iwona Cichosz
Instagram

Iwona Cichosz wzięła ślub! Pochwaliła się zdjęciami z uroczystości

Iwona Cichosz
Instagram

Iwona Cichosz wyszła za mąż! Gwiazda serialu "Leśniczówka" wybrała symboliczną datę i wzięła ślub w trzecią rocznicę pierwszego spotkania z Norwegiem, Trulsem Yggesethem. Miss Świata Niesłyszących do ślubu przygotowywała się już od jakiegoś czasu i zależało jej, aby wszystko wyszło idealnie. Teraz pochwaliła się zdjęciami z uroczystości. Zobaczcie, jak wyglądała Iwona Cichosz w sukni ślubnej!

Iwona Cichosz wzięła ślub!

Ślub odbył się w Polsce, ale na uroczystości pojawiło się mnóstwo gości z różnych stron świata. Okazuje się, że aktorka od początku planowała tradycyjne polskie wesele, o czym wspominała w jednym z wywiadów:

Ślub ma być tradycyjny i w Polsce, ale goście przyjadą z całej Europy - jakiś czas temu zdradziła w rozmowie z "Twoim Imperium".

Teraz Iwona Cichosz pochwaliła się zdjęciem ze swojego ślubu, który odbył się w Sosnowej Osadzie. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo gratulacji od fanów aktorki. Życzenia napisał też Stefano Terrazzino, który był jej partnerem tanecznym w "Tańcu z gwiazdami".

Jak Iwona Cichosz poznała swojego męża?

Iwona Cichosz jest nie tylko aktorką i tłumaczką języka migowego. Gwiazda wzięła też udział w "Tańcu z gwiazdami", gdzie zajęła 2. miejsce. Od początku była faworytką w programie, jednak 7. edycję wygrała Natalia Szroeder. Mąż aktorki również jest niesłyszący. Para poznała się na konferencji europejskiej, a miesiąc później Truls Yggeseth przyleciał za nią do Polski.

Los mi sprzyja, na konferencji europejskiej spotkałam fajnego chłopaka z Norwegii, spędziłam z nim całe trzy dni. Moja koleżanka od razu powiedziała: „Już widzę, że będziecie razem”. „Ale on nie jest w moim typie”, zaprzeczyłam, a miesiąc później przyleciał do Polski i wywalczył sobie dostęp do mojego serca - powiedziała aktorka w Vivie!

W wywiadzie dla magazynu "Viva!" Iwona Cichosz poruszyła też temat dzieci i zdradziła, czy nie boi się, że mogą odziedziczą głuchotę. 

Nie, może nawet wolałabym, żeby moje dziecko też nie słyszało, bo wtedy piękno tego, co nas otacza, jest zwielokrotnione. A głusi są na takie doznania bardzo wrażliwi -  przyznała w rozmowie z Krystyną Pytlakowską.

Gratulujemy i życzymy szczęścia na nowej drodze życia!

Iwona Cichosz pobrała się dokładnie trzy lata od pierwszego spotkania

Iwona Cichosz
Instagram

 

Więcej na temat Iwona Cichosz
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48