Iwona Cichosz
Instagram

Iwona Cichosz wzięła ślub! Pochwaliła się zdjęciami z uroczystości

Iwona Cichosz
Instagram

Iwona Cichosz wyszła za mąż! Gwiazda serialu "Leśniczówka" wybrała symboliczną datę i wzięła ślub w trzecią rocznicę pierwszego spotkania z Norwegiem, Trulsem Yggesethem. Miss Świata Niesłyszących do ślubu przygotowywała się już od jakiegoś czasu i zależało jej, aby wszystko wyszło idealnie. Teraz pochwaliła się zdjęciami z uroczystości. Zobaczcie, jak wyglądała Iwona Cichosz w sukni ślubnej!

Iwona Cichosz wzięła ślub!

Ślub odbył się w Polsce, ale na uroczystości pojawiło się mnóstwo gości z różnych stron świata. Okazuje się, że aktorka od początku planowała tradycyjne polskie wesele, o czym wspominała w jednym z wywiadów:

Ślub ma być tradycyjny i w Polsce, ale goście przyjadą z całej Europy - jakiś czas temu zdradziła w rozmowie z "Twoim Imperium".

Teraz Iwona Cichosz pochwaliła się zdjęciem ze swojego ślubu, który odbył się w Sosnowej Osadzie. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo gratulacji od fanów aktorki. Życzenia napisał też Stefano Terrazzino, który był jej partnerem tanecznym w "Tańcu z gwiazdami".

Jak Iwona Cichosz poznała swojego męża?

Iwona Cichosz jest nie tylko aktorką i tłumaczką języka migowego. Gwiazda wzięła też udział w "Tańcu z gwiazdami", gdzie zajęła 2. miejsce. Od początku była faworytką w programie, jednak 7. edycję wygrała Natalia Szroeder. Mąż aktorki również jest niesłyszący. Para poznała się na konferencji europejskiej, a miesiąc później Truls Yggeseth przyleciał za nią do Polski.

Los mi sprzyja, na konferencji europejskiej spotkałam fajnego chłopaka z Norwegii, spędziłam z nim całe trzy dni. Moja koleżanka od razu powiedziała: „Już widzę, że będziecie razem”. „Ale on nie jest w moim typie”, zaprzeczyłam, a miesiąc później przyleciał do Polski i wywalczył sobie dostęp do mojego serca - powiedziała aktorka w Vivie!

W wywiadzie dla magazynu "Viva!" Iwona Cichosz poruszyła też temat dzieci i zdradziła, czy nie boi się, że mogą odziedziczą głuchotę. 

Nie, może nawet wolałabym, żeby moje dziecko też nie słyszało, bo wtedy piękno tego, co nas otacza, jest zwielokrotnione. A głusi są na takie doznania bardzo wrażliwi -  przyznała w rozmowie z Krystyną Pytlakowską.

Gratulujemy i życzymy szczęścia na nowej drodze życia!

Iwona Cichosz pobrała się dokładnie trzy lata od pierwszego spotkania

Iwona Cichosz
Instagram

 

Więcej na temat Iwona Cichosz
Przeładuj

Syn Małgorzaty Rozenek jest najpopularniejszym dzieckiem na Instagramie!

zobacz 02:22