Iwona Cichosz urodziła
Instagram

Iwona Cichosz urodziła! Zdradziła płeć i imię dziecka

Iwona Cichosz urodziła
Instagram

Iwona Cichosz właśnie została mamą po raz pierwszy! Radosną nowiną pochwaliła się w sieci. Pokazała wzruszające zdjęcie z dzieckiem i zdradziła, jakie imię dla niego wybrała! To synek czy córeczka? Poznajcie szczegóły!

Zobacz także: Iwona Cichosz potwierdziła informacje o ciąży i pochwaliła się dużym brzuszkiem!

Iwona Cichosz urodziła. Pokazała zdjęcie dziecka

Iwona Cichosz została Miss Świata Głuchych 2016, szerszej publiczności dała się poznać dzięki swojemu udziałowi w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie doszła aż do finału! Wczoraj podzieliła się radosną nowiną! Ona i jej mąż Truls S. Yggeseth zostali rodzicami po raz pierwszy. Dumna mama opublikowała przepiękne zdjęcie z noworodkiem. To synek, dla którego wybrali imię Antoni. Malec urodził się 17 lipca 2020 roku: 

Nasze wszystko 🥰 Nasz piękny, najdroższy synek przyszedł na świat 17 lipca o 13:36 - Antoni ♥️ - napisała na Instagramie

Iwona Cichosz i Truls S. Yggeseth pobrali się we wrześniu 2019 roku. Pierwsze doniesienia o ciąży uczestniczki "Tańca z Gwiazdami" pojawiły się już na początku roku. Niedługo później Iwona osobiście potwierdziła radosną nowinę w sieci: 

W końcu nadszedł ten dzień, kiedy jestem gotowa podzielić się z Wami radosną nowiną 🥰 Już za kilka miesięcy nasza rodzinka się powiększy! 😍 - napisała na Instagramie

Serdecznie gratulujemy szczęśliwym rodzicom!

Zobacz także: Po trzech latach znajomości Iwona Cichosz i Truls Yggeseth wzięli ślub! Czy dla męża gwiazda opuści Polskę?

Iwona Cichosz została mamą! Pokazała zdjęcie synka, któremu wybrała imię Antoni. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Iwona Cichosz-Yggeseth (@iwonacichosz)

Iwona Cichosz i jej mąż Truls S. Yggeseth pobrali się we wrześniu zeszłego roku. Niecały rok później powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. 

Iwona Cichosz urodziła
Instagram

 

Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41