Tabloid dotarł do zeznań Kazimierza Marcinkiewicza ze sprawy rozwodowej Izabela Marcinkiewicz z unieruchomiona ręką i okularach przeciw słonecznychw sądzie Kazimierz Marcinkiewicz rozwodzi się z żoną, Isabel Isabel Marcinkiewicz w sądzie
Kazimierz Marcinkiewicz rozwodzi się z żoną, Isabel
Kontrowersyjny komentarz!
1/4
Tabloid dotarł do zeznań Kazimierza Marcinkiewicza ze sprawy rozwodowej
ONS

 

Isabel Olchowicz-Marcinkiewicz zostanie gwiazdą jednego z hitowych programów telewizyjnych?! Była żona Kazimierza Marcinkiewicza pochwaliła się zaskakującą propozycją, jaką otrzymała od producentów bardzo popularnego reality-show. Olchowicz-Marcinkiewicz przyjęła czy odrzuciła propozycję udziału w programie? 

Zobaczcie do którego programu została zaproszona Isabel! Jak komentuje pomysł producentów show?

 

Zobacz także: Isabel i Kazimierz Marcinkiewiczowie już po rozwodzie!

2/4
Izabela Marcinkiewicz z unieruchomiona ręką i okularach przeciw słonecznychw sądzie

 

Zaledwie kilka dni temu w mediach pojawiła się zaskakująca wiadomość, że wraca program "Big Brother". Najnowsza edycja reality-show ma pojawić się na antenie TVN 7 już wiosną 2019 roku. Teraz okazuje się, że propozycję udziału w programie otrzymała Isabel Olchowicz- Marcinkiewicz! Zobaczcie, co napisała! 

 

Zobacz także: „Zwykły dotyk odczuwam jak silne oparzenie”. Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz do tej pory odczuwa skutki tragicznego wypadku!

3/4
Kazimierz Marcinkiewicz rozwodzi się z żoną, Isabel

 

Była żona Kazimierza Marcinkiewicza w swoim wpisie na Facebooku przyznała, że dostała propozycję udziału w reality-show, ale wszystko wskazuje na to, że jednak nie zobaczymy jej w programie. 

ni stąd, ni zowąd otrzymałam propozycję udziału w nowej serii programu Big Brother. czyli fani programu ucieszą się na wiadomość o jego reaktywacji. Ja niekoniecznie do nich należę.


W odpowiedzi na zaproszenie pomyślałam sobie -...hmm...- że z jednej strony byłaby to możliwości zarobku, ale kosztem czego? po pierwsze mój stan zdrowotny jest barierą pomimo, że zapewniono mnie o bacznie czuwajacej ekipie lekarskiej na miejscu. Ach, czego nie zrobią, aby zachęcić do udziału?! A może to czysta ignorancja?! 🤔😉- napisała na portalu społecznościowym. 

Zobaczcie CAŁY wpis!

Zobacz także: TYLKO U NAS! Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz odnalazła biologicznych rodziców: „Ojciec dopilnował, żeby mama wyszła ze szpitala sama, bez dziecka’’

Isabel Marcinkiewicz dostała propozycję udziału w reality-show. 

 

4/4
Isabel Marcinkiewicz w sądzie

 

Chcielibyście, żeby Isabel zgodziła się wystąpić w programie "Big Brother"?

Zobacz także: Nigdy mnie nie kochał - Isabel napisała książkę o związku z Kazimierzem Marcinkiewiczem. Zdradza pikantne szczegóły