Ilona z Rolnika na wakacjach z Adrianem

Ilona z "Rolnik szuka żony" w różowym sweterku. Wiemy, gdzie go kupić!

Ilona z Rolnika na wakacjach z Adrianem

Ilona w programie "Rolnik szuka żony" znalazła nie tylko miłość, ale i ogromną popularność. Szybko okazało się, że jest jedną z najsympatyczniejszych uczestniczek i fani programu bardzo kibicują jej i Adrianowi. Ostatnio para zdecydowała się na zimowy wyjazd do Czech, a Ilona która w "Rolniku" stroniła od zdjęć teraz stała się modelką Adriana. Mężczyzna pasjonuje się fotografią i robi naprawdę dobre zdjęcia, co mamy okazję zobaczyć na jego profilu na Instagramie.

A teraz zdjęciami, które podczas wyjazdu zrobił Ilonie Adrian, kobieta pochwaliła się na swoim profilu. Pod fotografiami pojawiło się mnóstwo komplementów, ale obserwatorki kobiety zwróciły uwagę na jej stylizację. Wiemy z jakiego sklepu pochodzi różowy sweter!

Ilona z "Rolnika" w ciepłym swetrze!

Widać, że na urlopie para dużo spacerowała i cieszyła się doskonałą pogodą. Na dłuższą wędrówkę Ilona wybrała wygodną i komfortową stylizację na którą złożyły się jeansy, różowy sweterek i szara czapka. To właśnie ciepły sweter najbardziej spodobał się Internautkom, a jedna z nich wprost zapytała:

Skąd taki ładny sweterek ? :))

Na odpowiedź Ilony nie trzeba było długo czekać. Okazuje się, że różowy sweter pochodzi z butiku internetowego olivkabutik.pl i na wyprzedaży kosztuje 90 złotych.

Ilona na stałe zrezygnowała z doczepionych rzęs!?

Inni fani "Rolnika" zauważyli, że Ilona teraz coraz rzadziej pojawia się z doczepionymi rzęsami i uważają, że to ogromna zmiana na plus!

Cudna Ilonka, taka naturalnie piękna bez tych rzęs!

Ale szczęście od Ciebie bije:) kwitnąco wyglądasz:)

Jaki ślicznie wyglądasz. ❤️

Tylko spójrzcie na najnowszy look Ilony z "Rolnik szuka żony"!

Ilona Rolnik szuka żony
Instagram

Podoba Wam się różowy sweter Ilony?

 

Ilona przy Adrianie staje się odważniejszą i pewną siebie kobietą.

Adrian i Ilona z Rolnik szuka żony 6 na nagraniu świątecznego odcinka
AKPA

 

 

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23