Jak Ilona z Rolnik szuka żony wyglądała kiedyś?

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" na weselu! Gwiazda ostatniej edycji przeszła metamorfozę! Makijaż i fryzura zupełnie ją odmieniły!

Jak Ilona z Rolnik szuka żony wyglądała kiedyś?

Ilona z "Rolnik szuka żony" zachwyciła w ten weekend swoją metamorfozą na zdjęciu z wesela. Na najnowszej fotce zaprezentowała się w zupełnie innej odsłonie, niż ta, do której już przyzwyczaiła swoich fanów. Tym razem zdecydowała się nieco zaszaleć. Ta subtelna fryzura i makijaż sprawiły, że trudno oderwać od niej wzrok! Koniecznie musicie to zobaczyć!

Zobacz także: Ilona z "Rolnik szuka żony" przygotowała wyjątkową niespodziankę dla Adriana! Zobaczcie, co zrobiła!

Makijaż Ilony z "Rolnik szuka żony" 

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" poznali się na planie szóstej edycji show. Szybko stali się jedną z najpopularniejszych par. Na antenie TVP, Ilona dała się poznać jako piękna i nieśmiała dziewczyna. Uwagę zwracały również jej charakterystyczne długie rzęsy. Kiedy po raz pierwszy zdecydowała się z nich zrezygnować i pokazała się na Instagramie zupełnie bez makijażu, internauci nie szczędzili jej komplementów. 

Tym razem, z okazji wesela na które zostali zaproszeni, Ilona ponownie zaskoczyła fanów i to nie tylko makijażem ale również niecodzienną dla siebie fryzurą. Zdecydowała się na ciasne upięcie. Kok dodatkowo uwydatnił jej piękną buzie. Ilona naturalną urodę podkreśliła delikatnym makijażem, którego najmocniejszym akcentem były oczy. 

Lubicie Ilonę w takiej eleganckiej i delikatnej odsłonie? 

Zobacz także: Rolnik szuka żony 7. Mamy zwiastun kolejnej edycji! Pojawili się w nim byli uczestnicy programu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ilona Kurzeja (@imielinka)

Ilona z "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę. Jej nowa fryzura oraz delikatny makijaż przepięknie podkreśliły jej naturalną urodę. 

Ilona z "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę
Instagram

Ilona z "Rolnik szuka żony" na co dzień nosiła długie sztuczne rzęsy. Miała je również w programie. Na jakiś czas z nich zrezygnowała, jednak niedawno ponownie powróciła do starego looku. 

Ilona z Rolnik szuka żony 6 na nagraniu świątecznego odcinka
AKPA

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37