Ilona rolnik szuka żony
Facebook

Ilona z "Rolnik szuka żony" zostanie modelką?! Opublikowała zdjęcie z profesjonalnej sesji

Ilona rolnik szuka żony
Facebook

Ilona z "Rolnik szuka żony" od udziału w programie stała się aktywną uczestniczką mediów społecznościowych. Co jakiś czas zaskakuje swoich obserwatorów zdjęciami z zachwycającej sesji wykonanej na Dolnym Śląsku, której bohaterami jest ona i jej ulubiony koń, Jak Czartoryski. Baśniowa sceneria, kostium i stylizacja sprawiają, że zdjęcia wyglądają niemal jak obrazy, a Ilona wygląda na nich jak modelka. Czyżby uczestniczka rolnika myślała o karierze w modelingu?

Ilona z "Rolnik szuka żony" chce zostać modelką?

Najnowsza fotografia opublikowana przez Ilonę na Instagramie w kilka godzin zebrała tysiące polubień. Bajkowe zdjęcie bardzo spodobało się fanom programu "Rolnik szuka żony" i w komentarzach pojawiły się same komplementy:

Cudowne zdjęcie i ten klimat 😍👏🤩

Przepiękne zdjęcie🙂na ścianę powiesić

Jaka cudna jak z baśni 💖

Przepięknie ❤️❤️❤️

Aż trudno uwierzyć, że Ilona tak bardzo polubiła zdjęcia. Widzowie "Rolnika" z pewnością pamiętają, że w programie, kiedy Adrian zaproponował swoim kandydatkom sesje zdjęciową na łące, to właśnie Ilona chowała się przed obiektywem! Widać, że związek z rolnikiem doskonale wpływa na kobietę.

Tylko spójrzcie na jej najnowsze zdjęcie!

Ilona z "Rolnik szuka żony" w programie mówiła o tym, że nie lubi zdjęć, ale odkąd zaczęła się spotykać z Adrianem wiele się zmieniło!

Ilona z Rolnika na wakacjach z Adrianem

 

Ilona i Adrian Rolnik szuka żony
Facebook

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17