Ilona Felicjańska cały czas stara się odbudować swoją karierę. Oprócz bywania na bankietach i braniu udziału w sesjach zdjęciowych, modelka idąc za wzorem innych gwiazd postanowiła napisać książkę. Jednak nie jest nią biografia, tylko thriller erotyczny pod tytułem "Wszystkie odcienie czerni".

Reklama

Najwidoczniej celebrytka zainspirowała się olbrzymim sukcesem powieści "Pięćdziesiąt twarzy Greya" i sama postanowiła napisać coś w podobnym stylu. Jej thriller ma opowiadać o wyzwoleniu seksualnym, wolności erotycznej oraz ukazywać ciemniejszą stronę kobiecej natury. Modelka ruszyła również z promocją wydawnictwa. Na Facebooku pojawił się fanpage książki, na którym gwiazda zamieściła kilka fotografii. Widzimy na nich między innymi natchnioną Felicjańską w koszulce nocnej w łóżku z maszyną do pisania.

Premiera debiutu literackiego Felicjańskiej już 23 stycznia. Jesteśmy ciekawi, czy w książce pojawią się jakieś wątki biograficzne modelki. W końcu celebrytka prowadzi dość bujne życie, o czym mogą świadczyć najróżniejsze zdjęcia, które od czasu do czasu wyciekają do sieci.

Reklama

Zobacz: Rozkraczona Felicjańska z nagim mężczyzną między nogami

Reklama
Reklama
Reklama