Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Ilona Felicjańska o porażce w Celebrity Splash
ONS
Newsy

Ilona Felicjańska chce odzyskać synów. Walczy z byłym mężem w sądzie!

Znamy szczegóły

Ilona Felicjańska zapowiada, że chce odzyskać prawa do opieki nad swoimi synami: czternastoletnim Maciejem i trzynastoletnim Adamem. Trzy lata temu modelka zdecydowała się oddać całkowitą opiekę nad dziećmi byłemu mężowi Andrzejowi Rybkowskiemu. Wtedy tłumaczyła, że chce się całkowicie poświęcić walce z uzależnieniem od alkoholu i zacząć wszystko od nowa. Niedawno wyjaśniła w wywiadzie, że to były mąż zmusił ją do oddania mu synów pod opiekę.

„Kiedy byłam na początku terapii, usłyszałam od męża, że jeśli mu nie oddam dzieci, on mnie zniszczy. Bałam się, że nie dam rady zachować trzeźwości, tocząc taką batalię – wyjaśniła jakiś czas temu w wywiadzie dla „Gali”.

Jak się dowiedzieliśmy, Felicjańska już jesienią zeszłego roku złożyła wniosek do sądu o przywrócenie opieki nad Maćkiem i Adamem.

Ilona nadal czeka na orzeczenie sądu. Chciałaby znów zamieszkać z synami. To jej największe marzenie – mówi nam znajoma celebrytki.

Wygląda na to, że Ilona chce ułożyć sobie życie nie tylko rodzinne, ale też uczuciowe. Jeszcze do niedawna wszyscy rozpisywali się, że Felicjańska spotyka się z biznesmenem Michałem Leszkiem. A teraz jest widywana na salonach z nowym, młodszym od siebie mężczyzną u boku - projektantem Maćkiem Muszyńskim. Młody projektant tworzy głównie torby i akcesoria dla marki M I M A bags, ale sukienki szyje tylko i wyłącznie dla Ilony. Sama celebrytka nie chce potwierdzić, czy ona i Maciek są parą, ale pytana, czy są ze sobą - nie zaprzecza. Chętnie za to opowiada o swojej karierze pisarskiej. Jak się dowiedzieliśmy, Felicjańska kończy pisać swoją czwartą książkę. Najpierw był thriller erotyczny „Wszystkie odcienie czerni”, później „Cała prawda o...”, czyli historia jej życia. Rok temu wydała poradnik „Jak być niezniszczalną”, w którym zdradzała, jak radzić sobie z uzależnieniami. Kolejna książka to podobno również poradnik.

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ilona Felicjańska
Newsy
Felicjańska odpiera zarzuty: Nadal mieszkam z chłopcami
Co jeszcze powiedziała o relacji z synami?

Problemy w związku Ilony Felicjańskiej zakończyły się rozwodem. Sąd zdecydował, za zgodą byłej modelki, że opiekę prawną nad synami przyzna ojcu . Okazuje się, że faktycznie to jednak Ilona zajmuje się dziećmi na co dzień i to z nią mieszkają synowie. Na swoim Facebooku Felicjańska odwołała się do artykułu, który opublikował jeden z tabloidów. Publikacja sugerowała, że na terapię alkoholową Ilona chodzi z dziećmi . - Nie chodzę z moimi synami na terapie. Moje picie nie było ani tak długie, ani destrukcyjne, aby chłopcy tego potrzebowali , zwłaszcza w tak młodym wieku... Ja jestem w terapii, bo wiem i zdaje sobie sprawę z powagi mojego uzależnienia . Dodatkowo, nieprawda jest że to sąd przyznał opiekę ojcu, to była moja świadoma decyzja i zgoda na to, aby sprawa zakończyła się rozwodem przy pierwszej rozprawie. Ja nadal mieszkam z chłopcami . Czy na ten temat Ilona opowiedziała również na łamach magazynu "Viva!"? Od jutra w sprzedaży numer, na którego okładce Felicjańska pozuje właśnie z synami u boku:

Ilona Felicjańska chciałaby adoptować córkę
Newsy
Ilona Felicjańska chce adoptować dziecko
Chociaż ma już dwóch synów

Ilona Felicjańska nie poddaje się w walce o realizację największych marzeń i w konsekwentny sposób walczy o swoje dobre imię. W życiu prywatnym również zależy jej na sukcesie. W rozmowie z magazynem "Viva!" modelka przyznała, że marzy się jej jeszcze większa rodzina. Chociaż Ilona jest matką dwóch synów, 11-letniego Macieja i 10-letniego Adama, z małżeństwa z Andrzejem Rybkowskim, z którym rozwiodła się kilka miesięcy temu, to chciałaby mieć kolejne dziecko. Felicjańska planuje adoptować córkę . - Cały czas myślę o dziewczynce, ale już bardziej o adopcji . Ciągle marzę o dużej szczęśliwej rodzinie. Ale co będzie, życie pokaże. Ono ma dla nas najlepszy scenariusz . Chociaż ostatnio celebrytka przegrała w sądzie walkę o opiekę nad synami (na własną decyzję by szybciej uzyskać rozwód) to nie ukrywa, że spędza z nimi więcej czasu niż ojciec. Zobacz: "Nadal mieszkam z chłopcami" Trzymamy kciuki za spełnienie macierzyńskich marzeń Ilony. Całą szczerą rozmowę z Felicjańską przeczytasz na łamach magazynu "Viva!".

Aneta Zając wygrała pierwszą rozprawę z Mikołajem Krawczykiem
ONS
Newsy
Krawczyk żąda od Zając pełnego prawa do opieki nad dziećmi
Jaka jest decyzja sądu?

Od kiedy Mikołaj Krawczyk związał się z Agnieszką Włodarczyk , jego relacje z synami są mocno ograniczone. Obecnie główną opiekę nad dziećmi sprawuje ich matka, Aneta Zając . Aktorka w jednym z ostatnich wywiadów zapewniła, że synowie są dla niej najważniejsi i nie wyobraża sobie, żeby na łamach gazet prowadzić wojnę z byłym partnerem dla zasady. Obecnie Mikołaj widuje dzieci tylko w obecności Anety . Zobacz: "Obecnie mam sporo miłości" Krawczyk postanowił zmienić ustalenia i skierował sprawę na drogę sądową. Jak informuje "Show", aktor marzy aby zabrać synów na wakacje, albo na weekend do swojego dużego domu z ogrodem, który niedawno kupił ( zobacz ). Niestety dla niego, pierwsza rozprawa nie przyniosła żadnych rozstrzygnięć . Szansą na zmianę decyzji sądu będzie drugie spotkanie w sądzie, które dopiero w październiku. Po czyjej stronie tego "konfliktu" jesteście? Aneta Zając z synami na placu zabaw (zdjęcia paparazzi):

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner