Party Stories
Justyna Steczkowska została twarzą marki kosmetycznej
Newsy

Znamy szczegóły kampanii Avon ze Steczkowską. Dostanie za nią sporo więcej niż 300 tysięcy!

Ile zarobi diwa?

Justyna Steczkowska stawia sobie kolejne wyzwania i cele, które skutecznie realizuje. Tym razem jednak zaskoczyła swoich fanów nowym projektem. Dzisiaj  bowiem jeden z tabloidów podał, że  podpisała kontrakt ze znaną firmą kosmetyczną - Avon, a jej kontrakt opiewa na 300 tysięcy złotych. Przypomnijmy: Justyna Steczkowska podpisała nowy kontrakt! Ile na nim zarobi?

Nam jednak udało się ustalić nieco więcej, a kontrakt diwy jest wart nieco więcej:

Współpraca z marką Avon to dla Justyny duże wyzwanie, ponieważ podpisała kontrakt na na kilka kampanii. Za wszystko otrzyma spore wynagrodzenie, bo aż pół miliona złotych - mówi nam osoba z branży. 

Jesteście ciekawi?

Zobacz na Polki.pl: To jest hit! Steczkowska nagrała piosenkę z Nosowską
 

Justyna Steczkowska na Sabacie Czarownic


Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Perfumy Justyny Steczkowskiej
Newsy
Ruszyła kampania Justyny Steczkowskiej i marki Avon. Diwa ma swój zapach!
Jak się nazywa i ile kosztuje?

Justyna Steczkowska jakiś czas temu została twarzą firmy kosmetycznej AVON. Diwa na kampanii reklamowej ma zarobić ponad pół miliona złotych! Zobacz:  Znamy szczegóły kampanii Avon ze Steczkowską. Dostanie za nią sporo więcej niż 300 tysięcy!   Justyna Steczkowska twarzą AVON Kampania marki Avon z Justyną Steczkowską własnie ruszyła. Diwa wraz z mężem, Maciejem Myszkowskim, znalazła się na okładce nowego katalogu. W środku - m.in. perfumy od Justyny - "Avon Attraction" w wersji dla niej i dla niego. Ich cena, w wersji promocyjnej, to około 65-75 złotych ! Z pewnością będą one sprzedażowym hitem. W końcu dla wielu kobiet Steczkowska jest ideałem. A Wy skusicie się na perfumy od Justyny Steczkowskiej? Zobacz:  Justyna Steczkowska korzysta z zabiegów medycyny estetycznej? Wiemy jakich!

Justyna Steczkowska nie chce pracować z synem Leonem?
Newsy
TYLKO U NAS: Justyna Steczkowska nie chce zagrać z synem w reklamie? Wiemy, jak jest naprawdę

Justyna Steczkowska nie chce pracować ze swoim synem? Jak podaje "Fakt", Leon Myszkowski dostał propozycję występu w reklamie przypraw ze swoją słynną mamą. To on miał być największą gwiazdą tej reklamy! Wokalistka podobno zabroniła Leonowi przyjąć ofertę, a w zamian za to zaproponowała mu sesję w katalogu Avon . Jak jest naprawdę? Justyna Steczkowska nie chce pracować z synem? Okazuje się, że doniesienia tabloidu mają niewiele wspólnego z prawdą. Jak udało nam się dowiedzieć, Justyna wcale nie jest zła na swojego syna. Wybaczyła mu już historię z Edytą Górniak , dlatego też pojawiła się z Leonem w katalogu Avon: "Leon w reklamie przypraw? To jakaś bzdura. On ma tylko 15 lat, czy byłby wiarygodny dla potencjalnych klientów? Justyna doskonale wie, że na karierę jeszcze przyjdzie czas. Rodzinna sesja w AVON musi mu wystarczyć. Teraz najważniejsza jest nauka, a swoje pasje może rozwijać poza szkołą. Ma duże wsparcie rodziców", mówi nam osoba z otoczenia diwy I słusznie!   Justyna Steczkowska nie jest zła na Leona. Tu - w sesji APART   Justyna Steczkowska podczas odbierania medalu Gloria Artis  

Justyna Steczkowska na okładce świątecznego katalogu AVON z całą rodziną
Newsy
Justyna Steczkowska z całą rodziną na okładce świątecznego katalogu AVON! Helenka jest już naprawdę duża!

Justyna Steczkowska z całą rodziną, czyli mężem Maciejem, synami Leonem i Stasiem oraz córeczką Helenką znalazła się na okładce świątecznego katalogu marki AVON! Diwa jest twarzą marki kosmetycznej już od kilku miesięcy. Efekty tej współpracy są zachwycające!   Justyna Steczkowska pokazała córkę na okładce katalogu AVON   Najpierw Justyna promowała perfumy AVON , teraz jest gwiazdą katalogu świątecznego, który będzie dostępny już od 3. grudnia. Na blogu mojavon.pl znalazła się jego okładka - z całą rodziną diwy. Nas najbardziej zauroczyła dwuletnia Helenka. To drugi raz, po słynnej okładce w "Gali" , kiedy piosenkarka pokazuje ją światu.    Nie możemy jednak pominąć uroczych mężczyzn - przystojnego męża Macieja oraz dorastających synów - Leona i Stasia. Steczkowska prawie w każdym wywiadzie podkreśla, że rodzina jest dla niej najważniejsza. Dlatego też po ciężkiej chorobie męża, zdecydowała się na trzecie dziecko .    My jesteśmy na tak!   Justyna Steczkowska z rodziną na okładce katalogu AVON   Justyna Steczkowska jest twarzą marki AVON  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner