Igor Herbut na Fryderykach
EOS
1/5
EOS

Polskie gwiazdy kochają drogie i szybkie samochody! Największym miłośnikiem luksusowych aut jest Kuba Wojewódzki, który może się poszczycić naprawdę imponującą kolekcją. Czasem można go zobaczyć, jak mknie swoimi cackami na trasie Warszawa-Gdynia.

 

Zobacz: Kilka tygodni temu Kuba Wojewódzki pokazał dwa drogie auta... Teraz pokazał kolejne! "Chłopcy nie dorastają"

 

Okazuje się, że nie tylko Kuba Wojewódzki kocha drogie auta. Ostatnio do dziennikarza dołączył też znany polski muzyk, który postawił na model Lamborghini Gallardo. Kto wozi się takim cackiem? Dowiecie się tego z naszej galerii!

 

POLECAMY: Szaleństwo na włoskich drogach, czyli rajd "Mille Miglia" od kuchni

2/5
EOS

Tym cackiem można mknąć nawet 325 km/h! Nic dziwnego, że kosztuje niemal pół miliona złotych. Jedna cena nie zraziła jednego z najbardziej znanych ostatnio wokalistów. Już wiesz, o kim mowa?

3/5
EOS

Szczęśliwym posiadaczem tego imponującego wozu jest lider zespołu LemON, Igor Herbut! Ostatnio paparazzi przyłapali go w jednej z najbardziej znanych warszawskich knajp. Igor Herbut umówił się tam na randkę ze swoją partnerką. Piosenkarz jednak nie spuszczał ze wzroku swojego ukochanego auta, które było zaparkowane kilka kroków dalej!

4/5
EOS

Po skończonym obiedzie para skierowała się w stronę zaparkowanego nieopodal auta. Igor Herbut musi być dumny ze swojego samochodu. Ciekawe, czy jego partnerce również podoba się ta "czarna strzała"?

5/5
Igor Herbut na Fryderykach
ONS.pl

Igor Herbut to wokalista zespołu LemON. O grupie stało się głośno, gdy pojawili się w programie "Must Be The Music". Igor Herbut wraz ze swoimi przyjaciółmi oczarował jury już na castingach. Nie tylko sędziowie pokochali ich piosenki. Publiczność również zauroczyła się ich twórczością. Nic więc dziwnego, że zespół LemON ostatecznie zwyciężył 3. edycję show Polsatu. Po zakończeniu programu udało im się podbić listy przebojów. Ich piosenkę "Napraw" grano niemal we wszystkich polskich rozgłośniach!

Więcej na temat lamborghini