Party Stories
ONS
Newsy

Ibisz lansuje się w Nowym Jorku (FOTO)

To jego pierwszy raz

Kilka tygodni temu w mediach pojawiła się informacja o tajemniczym rozstaniu Krzysztofa Ibisza z Pauliną Piosik. Prezenter przez wiele miesięcy ukrywał smutną informację przed mediami. Znajomi Ibisza twierdzili wówczas, że para zakończyła swój związek ze względu na jego problemu zawodowe. Wydaje się jednak, że złą passę prezenter ma już za sobą. Ostatnio poprowadził sylwestrową imprezę a teraz bawi się w Nowym Jorku.

- To moja pierwsza wizyta w USA. Najbardziej fascynują mnie ludzie - ich otwartość, chęć rozmowy, podzielenia się doświadczeniami, ciekawymi historiami. Jestem pod wielkim wrażeniem Amerykanów i ich życiowego optymizmu - zachwycał się w rozmowie z "Faktem" Ibisz.

Okazuje się jednak, że prezenter nie wyjechał na urlop, ale by występować razem z kabaretem Młodych Panów i Mariuszem Kałamagą. Pomimo natłoku pracy Ibisz znalazł czas na zwiedzanie, czym pochwalił się na łamach tabloidu:

                      

                  

(zdjęcia pochodzą ze strony fakt.pl)


kb
 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Krzysztof Ibisz z dziewczyną Patrycją na premierze filmu "Rysiek Lwie Serce"
ONS
Newsy
Krzysztof Ibisz chce się żenić!
Zmiany w jej życiu

Znajomi Krzysztofa Ibisza twierdzą, że prezenter jest chętny i gotowy, by zostać mężem po raz trzeci, ale jego ukochana, Patrycja Madejska odwleka ten moment. Ciekawe dlaczego? Byłe żony Krzysztofa Ibisza (Anna Zejdler-Ibisz i Anna Nowak-Ibisz) świetnie sobie radzą, zrobiły karierę w mediach i żadna nie wróciła do nazwiska panieńskiego po rozwodzie. Ibisz i Madejska sa parą od trzech lat. A ich miłość kwitnie. Jak czytamy w „Życiu na gorąco” paparazzi przyłapali ich niedawno na czułościach, pocałunkach i namiętnych spojrzeniach w Tójmieście. Prezenter był tam w pracy, a jego narzeczona, która na co dzień jest managerem w luksusowym domu handlowym w Warszawie pojechała z nim spedzić kilka dni nad morzem. Idealne miejsce na oświadczyny... :)

ONS
Newsy
Ibisz robi słodkie minki...
Ile ona ma lat? 18? Przeżywa druga młodość

Niedawno internauci zorganizowali osiemnastkę  Krzysztofa Ibisza . Choć może to i złośliwe, bo za kilka dni prezenter będzie obchodził 46 urodziny, to trzeba przyznać, że Ibisz wdzięczy się do aparatu jak młokos. I choć zapowiadał, że nie będzie się już odmładzał, to chyba jednak podpisał pakt z diabłem, bo z dnia na dzień wygląda coraz młodziej.  Na imprezie pod hasłem "Pomaganie jest trendy" Krzysztof Ibisz postanowił zauroczyć swoich fanów i fotoreporterów słodkimi minkami. Jest tak słodko, że nam w redakcji zrobiło się odrobinę mdło.  A Wam jak podobają się urocze pozy Krzysia Ibisza?

ONS
Newsy
Ibisz ukrywał rozstanie z ukochaną
Prezenter już od kilku miesięcy nie jest w związku

Krzysztof Ibisz znowu jest singlem! Okazuje się, że znany prezenter już kilka miesięcy temu rozstał się ze swoją narzeczoną Pauliną Piosik . Sam Krzysztof Ibisz nie chce komentować jego relacji z byłą partnerką, jednak według informacji magazynu "Party", ich związek zakończył się wtedy, gdy Piosik przestała pracować dla swojego ukochanego.     I chociaż wtedy mówiło się, że para chce jedynie oddzielić życie prywatne od zawodowego, to dziś wiemy już, jaki był prawdziwy powód zerwania współpracy.     Znajomi Krzysztofa Ibisza twierdzą, że to przez jego niepowodzenia w pracy, związek z asystentką nie przetrwał próby czasu. Prezenter  nie mógł sobie poradzić ze słabnącą pozycją w stacji Polsat, gdzie do tej pory był prawdziwą gwiazdą. Problemy zawodowe odbijały się na jego związku, co ostatecznie doprowadziło do całkowitego rozpadu. Czyżby praca była jedyną prawdziwą miłością w życiu Krzysztofa Ibisza?   kb

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner