Angelina Jolie
East News
Newsy

Bliźnięta, jak Angelina Jolie, muszą zwolnić tempo! A co czeka Ciebie na początku czerwca? Sprawdź swój horoskop

Bliźnięta, jak Angelina Jolie, muszą zwolnić tempo! A co czeka Ciebie na początku czerwca? Sprawdź swój horoskop

Co nas czeka w pierwszych dniach czerwca? Sprawdź swój znak zodiaku. Zobaczcie horoskop opracowany dla magazynu "Party".

"Rolnik szuka żony": Elżbieta oskarżała Marka, że "szukał lokum". Teraz żałuje swoich słów!

Bliźnięta

21.05–21.06

Miłość: Jeśli jesteś osobą samotną, tak na razie pozostanie. W stałych związkach poczucie opuszczenia przez partnera. Być może oboje za dużo pracujecie, przez co brak wam czasu dla siebie.

Praca: Jesteś osobą poważną i doświadczoną zawodowo. W najbliższym czasie będziesz komuś pomagać. Komuś, kto potrzebuje porad związanych z pracą.

Twoja szansa: Odpuść trochę i zwolnij tempo. Rozerwij się. Potrzebujesz tego!

Rak

22.06–22.07

Miłość: Spędzicie z partnerem dużo wspólnych chwil. Dla singielek to też dobry czas. Właśnie teraz mogą spotkać swój ideał.

Praca: Nie będziesz się martwić o pieniądze. Szef doceni twoje starania. Jeśli myślisz o swoim biznesie, to dobry czas, aby go rozpocząć.

Twoja szansa: Zagraj w gry liczbowe. Dobra passa będzie ci sprzyjać.

Lew

23.07–22.08

Miłość: Mężczyzna, z którym utrzymujesz kontakt od dłuższego czasu, pchnie waszą relację do przodu. Jest to znajomość szczera i o mocnych fundamentach.

Praca: Spodziewaj się pochwały lub nawet podwyżki. Dobrze odnajdziesz się w pracy zespołowej.

Twoja szansa: Będziesz mieć możliwość dodatkowego zajęcia. Skorzystaj!

Panna

23.08–22.09

Miłość: Będziesz zadowolona z relacji, w której jesteś. To czas spokoju, bez przykrych niespodzianek.

Praca: Odnajdziesz wreszcie swoje miejsce. Nie będziesz musiała zbytnio się wysilać, a mimo to spotkają cię miłe niespodzianki.

Twoja szansa: Jesteś w dobrym czasie na kontakty zagraniczne, które otworzą ci drzwi do nowej kariery.

Waga

23.09–22.10

Miłość: Po ostatnim rozstaniu ciężko ci otworzyć się na nowe znajomości. Poznasz jednak kogoś, który rozpali w tobie uczucia.

Praca: Burzliwy czas. Możliwe, że będziesz musiała wziąć nadgodziny. Dostaniesz propozycję dodatkowej pracy. Zastanów się, czy warto ją przyjąć.

Twoja szansa: W najbliższym czasie kieruj się tym, co czujesz.

Skorpion

23.10–21.11

Miłość: Twój partner okaże się nieszczery. Odkryjesz coś, co zaburzy wasz spokój. Bądź czujna!

Praca: Szykują się redukcje. Czekają cię nieprzespane noce. Jesteś wydajnym pracownikiem, ale to może nie starczyć.

Twoja szansa: Sprawy, które nie wymagają natychmiastowej uwagi, odstaw na bok. Poświęć czas tylko tym najważniejszym.

Strzelec

22.11–21.12

Miłość: Związek, w którym jesteś, zmieni się i jego podstawą stanie się fizyczność. Jeśli jesteś samotna, nie potrwa to już długo.

Praca: Będziesz czuć się zmęczona. Dodatkowe godziny spędzone w pracy nie wyjdą ci na korzyść. Pociecha? O pieniądze nie będziesz się martwić.

Twoja szansa: Zadbaj o więcej snu. Będzie ci on teraz potrzebny.

Koziorożec

22.12–19.01

Miłość: Szykuje się spotkanie, na którym poznasz interesującego mężczyznę. Obserwuj go uważnie!

Praca: Dostaniesz propozycję pracy. Co prawda w twoim zawodzie, ale wymagającej nowych umiejętności. Na szczęście uda ci się wszystko poukładać.

Twoja szansa: Spędź choć jeden cały dzień z rodziną i przyjaciółmi.

Wodnik

20.01–18.02

Miłość: Ty i partner jesteście na dobrym etapie. W najbliższym czasie możecie planować ślub lub wspólne zamieszkanie.

Praca: Z trudnej sytuacji w pracy pomoże ci wyjść starszy mężczyzna. Zarobki będą ci sprzyjać. Pozwolisz sobie na krótki urlop.

Twoja szansa: Wyjdź trochę do ludzi. Jesteś w czasie, w którym nowe przyjaźnie będą procentować.

Ryby

19.02–20.03

Miłość: Krążyć będzie koło ciebie młodszy mężczyzna, który zauroczy się tobą bez opamiętania. Czy jednak jest ciebie wart?

Praca: Skupisz się na papierkowej pracy i ona pochłonie dużo twojego czasu. Uważaj, aby nie szastać pieniędzmi.

Twoja szansa: Pomyśl o dokształceniu się. Jesteś teraz w dobrym czasie na pochłanianie nowej wiedzy.

Baran

21.03–20.04

Miłość: Relacja, w której jesteś, to tylko iluzja. Ten mężczyzna nie jest z tobą szczery i nie jesteś jego jedyną partnerką.

Praca: Ciągnięcie kilku srok za ogon nigdy nie wróży niczego dobrego. Skup się na jednej konkretnej pracy, bo nie będziesz umiała robić wszystkiego naraz.

Twoja szansa: Na razie nie planuj niczego na zapas. To i tak nie wyjdzie!

Byk

21.04–20.05

Miłość: Jeśli planujesz ciążę, to teraz jest na to odpowiedni czas. Twój związek jest pełen miłości i nic tego na razie nie zmieni.

Praca: Będziesz się trochę nudzić. Ale to przejściowy okres. Jeśli planowałaś
remont, to teraz będziesz musiała wydać na niego zgromadzone pieniądze.

Twoja szansa: Kłótnia z przyjaciółką zaburzy twój spokój. Wyciągnij do niej rękę!

 

Anett Toya
Specjalistka we wróżeniu z różnych typów kart oraz w przekazach energetycznych, telefon: 605 606 138

Natalie Portman w złotej sukni pozuje do zdjęć
East News
Newsy
Bliźnięta (jak Natalie Portman) z szansą na wakacyjny romans! A Twój znak? Sprawdź swój horoskop!
Bliźnięta (jak Natalie Portman) z szansą na wakacyjny romans! A Twój znak? Sprawdź swój horoskop!

Co Cię czeka w czerwcu? Pierwszy wakacyjny wyjazd, romans, a może nowa praca? Czy w końcu znajdziesz drugą połówkę? Sprawdź swój   horoskop   z magazynu "Party", który przygotowała Anett Toya. Specjalistka we wróżeniu z różnych typów kart oraz w przekazach energetycznych. Telefon: 605 606 138.  Znajdź swój znak i dowiedz się, co Cię czeka! Bliźnięta 21.05–21.06 Miłość: Będziesz mieć dużą potrzebę akceptacji, ale partner trochę cię tu zawiedzie. Singielki poznają mężczyznę, który zapewni im wiele miłych chwil. Praca: Sporo pracy przed tobą, jednak wysiłek wyjdzie ci na dobre. Wpadniesz na świetny pomysł – zastanów się, jak wdrożyć go w życie. Twoja szansa: Niepotrzebnie się ograniczasz. Jeśli chcesz działać, teraz jest dobry moment na zrobienie pierwszego kroku. Rak 22.06–22.07 Miłość: Trafi cię strzała Amora. W najbliższym czasie będziesz bardzo zadowolona z obrotu wydarzeń. Mężczyzna, który jest teraz przy tobie, zostanie na dłużej.  Praca: Możliwy wyjazd, nawet zagraniczny. Dostaniesz szansę, by realizować się w pracy. Zarobki będą cię zadowalać. Twoja szansa: Kuj żelazo, póki gorące. Możesz zrobić porządek z życiowym bałaganem.  Lew 23.07–22.08 Miłość: Skupicie się teraz na pielęgnacji waszego związku. Jeśli jesteś samotna, poznasz mężczyznę, z którym będziesz mogła podzielić swoje pasje.  Praca: Dużo ostatnio pracowałaś. Wysiłek nie pójdzie na marne. W pracy sukcesy, o pieniądze nie będziesz musiała się martwić.  Twoja szansa: Kup coś ładnego do domu. Poprawisz sobie nastrój.  Panna 23.08–22.09 Miłość: Problemy w związku zostaną przezwyciężone....

Alicja Bachleda-Curuś znak zodiaku Byk
East News
Newsy
Horoskop na maj 2019! Byki (tak jak Alicja Bachleda Curuś) powinny podjąć ostateczną decyzję w sprawie związku!
Horoskop na maj 2019! Byki (tak jak Alicja Bachleda Curuś) powinny podjąć ostateczną decyzję w sprawie związku!

Co czeka Cię w maju tego roku? Nowa praca, szansa na miłość? A może utrata kogoś bliskiego i problemy z pieniędzmi? Sprawdź koniecznie horoskop z magazynu "Party", który przygotowała Anett Toya, specjalistka we wróżeniu z różnych typów kart oraz w przekazach energetycznych. Więcej informacji uzyskasz pod numerem 605 606 138.  BYK Miłość: Niestety, czas się pożegnać. Twój związek od dawna jest już tylko wspomnieniem i w końcu któreś z was podejmie ostateczną decyzję. Praca: Będziesz zmuszona do wzięcia nadgodzin bądź dodatkowej pracy. Może się okazać, że w firmie, w której pracujesz, nie do końca jest tak dobrze pod względem finansów. Twoja szansa: Zapomnij wreszcie o osobie, która cię kiedyś zraniła.   BLIŹNIĘTA Miłość: Zacznie cię adorować młodszy mężczyzna. Nie jest to jednak materiał na partnera, a jedynie na gorący romans. Praca: Może się okazać, że nie wypełniłaś swoich obowiązków w odpowiednim terminie, co zniechęci cię do dalszej pracy. Twoja szansa: Wyjaśnisz z bliską ci osobą sprawę, która od dłuższego czasu powodowała między wami konflikt   RAK Miłość: Trudny czas. Poczujesz się samotna w związku. Twój partner pod nawałem pracy zostawi cię samą z twoimi problemami. Praca: Zyskasz poważanie. Szef cię pochwali, a może nawet nagrodzi premią. Nie lekceważ kogoś, kto poprosi cię o poradę. Twoja szansa: W najbliższym czasie będziesz podejmować bardziej dojrzałe decyzje. Wydarzy się coś, co skłoni cię do przemyśleń   LEW Miłość: Jeśli jesteś w stałej relacji, to pojawi się decyzja o zalegalizowaniu związku. Jeśli jesteś samotna, to spotkasz kogoś, z kim można planować przyszłość. Praca:...

Margaret w różowej marynarce
EastNews
Newsy
Horoskop na wakacje 2019! Raki (tak jak Margaret) poznają kogoś wyjątkowego!
Horoskop na wakacje 2019! Raki (tak jak Margaret) poznają kogoś wyjątkowego!

Czas na prawdziwy, letni horoskop! Co cię czeka w nadchodzące wakacje? Nowa miłość? A może awans lub zmiana pracy? Co ze zdrowiem? Koniecznie sprawdź swój znak! Horoskop z magazynu "Party" przygotowała Anett Toya, specjalistka we wróżeniu z różnych typów kart oraz w przekazach energetycznych. Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń: 605 606 138.  RAK 22.06–22.07 Miłość: Cudowny czas wakacji przed tobą. Jeśli jesteś sama, na twojej drodze stanie ktoś wyjątkowy, poznany na urlopie, jednak z podobnych stron, z których pochodzisz. W stałych związkach czas stabilizacji i pięknego szumu morza.  Praca: Masz odpowiedzialną pracę i stawiasz sobie wysoko poprzeczkę. Nie będziesz musiała martwić się o pieniądze i niebawem sfinansujesz sobie urlop marzeń.  Twoja szansa: Czas wakacji będzie ci sprzyjał. Czeka cię dużo miłych przeżyć i dużo odpoczniesz. Przed tobą możliwość wyjechania w dwa zupełnie różne miejsca podczas jednych wakacji.     LEW 23.07–22.08 Miłość: W te wakacje pozwól sobie trochę się rozerwać. Będziesz miała okazję do poznania nowych ludzi. Nie rezygnuj z przygód. Mężczyzna, na którego trafisz, zapewni ci dużo ciekawych i ekscytujących przeżyć.  Praca: Ostatnie dni w pracy były ciężkie. Teraz się trochę uspokoi, jednak na pochwałę od szefa będziesz musiała poczekać. Na szczęście zarobki wciąż będziesz mieć stabilne.  Twoja szansa: Jesteś atrakcyjną kobietą, a w te wakacje nauczysz się to wykorzystywać. Wreszcie na to czas!    PANNA 23.08–22.09 Miłość: W te wakacje poznasz mężczyznę sporo młodszego od siebie. Wprowadzi on w twoje życie zupełnie nową, fascynującą energię. Nie będzie to nic poważnego, raczej wakacyjna przygoda. Praca:...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner