Natalie Portman w złotej sukni pozuje do zdjęć
East News
Newsy

Bliźnięta (jak Natalie Portman) z szansą na wakacyjny romans! A Twój znak? Sprawdź swój horoskop!

Bliźnięta (jak Natalie Portman) z szansą na wakacyjny romans! A Twój znak? Sprawdź swój horoskop!

Co Cię czeka w czerwcu? Pierwszy wakacyjny wyjazd, romans, a może nowa praca? Czy w końcu znajdziesz drugą połówkę?

Sprawdź swój horoskop z magazynu "Party", który przygotowała Anett Toya. Specjalistka we wróżeniu z różnych typów kart oraz w przekazach energetycznych. Telefon: 605 606 138. 

Znajdź swój znak i dowiedz się, co Cię czeka!

Kwarantanna wystawia niejeden związek na próbę. Kto będzie miał kryzys, a kto zacznie tęsknić za starą miłością? Horoskop!

Bliźnięta

21.05–21.06

Miłość: Będziesz mieć dużą potrzebę akceptacji, ale partner trochę cię tu zawiedzie. Singielki poznają mężczyznę, który zapewni im wiele miłych chwil.

Praca: Sporo pracy przed tobą, jednak wysiłek wyjdzie ci na dobre. Wpadniesz na świetny pomysł – zastanów się, jak wdrożyć go w życie.

Twoja szansa: Niepotrzebnie się ograniczasz. Jeśli chcesz działać, teraz jest dobry moment na zrobienie pierwszego kroku.

Rak

22.06–22.07

Miłość: Trafi cię strzała Amora. W najbliższym czasie będziesz bardzo zadowolona z obrotu wydarzeń. Mężczyzna, który jest teraz przy tobie, zostanie na dłużej. 

Praca: Możliwy wyjazd, nawet zagraniczny. Dostaniesz szansę, by realizować się w pracy. Zarobki będą cię zadowalać.

Twoja szansa: Kuj żelazo, póki gorące. Możesz zrobić porządek z życiowym bałaganem. 

Lew

23.07–22.08

Miłość: Skupicie się teraz na pielęgnacji waszego związku. Jeśli jesteś samotna, poznasz mężczyznę, z którym będziesz mogła podzielić swoje pasje. 

Praca: Dużo ostatnio pracowałaś. Wysiłek nie pójdzie na marne. W pracy sukcesy, o pieniądze nie będziesz musiała się martwić. 

Twoja szansa: Kup coś ładnego do domu. Poprawisz sobie nastrój. 

Panna

23.08–22.09

Miłość: Problemy w związku zostaną przezwyciężone. Wreszcie zacznie wam się układać. W otoczeniu singielki pojawi się ktoś interesujący. Bardzo się nim zafascynujesz… 

Praca: Możliwe, że będziesz musiała odbyć szkolenie w pracy. Na szczęście nie musisz się martwić o finanse. 

Twoja szansa: Pochłaniaj wiedzę i nie rezygnuj z nowych doświadczeń.

Waga

23.09–22.10

Miłość: Niestety, nadejdzie czas, gdzie obydwoje z partnerem stwierdzicie, że nie jest wam po drodze. Nowa relacja okaże się tylko przelotną znajomością. 

Praca: Jeśli miałaś nadzieję na większe pieniądze, będziesz rozczarowana. Uważaj na wszystkie transakcje. 

Twoja szansa: Jeśli coś znika, to po to, by zrobić miejsce na coś nowego. 

Skorpion

23.10–21.11

Miłość: Będziesz w rozpaczy. Być może związek, w którym jesteś, nie jest tak idealny, jak sobie wyobrażałaś. Może nawet trzeba będzie się rozstać?  

Praca: Obowiązki będą cię przerastać. Nie bierz na głowę rzeczy, z którymi sobie nie poradzisz. Możliwa obniżka pensji.

Twoja szansa: Będziesz potrzebować stabilizacji, a tej może ci teraz zabraknąć.

Strzelec

22.11–21.12

Miłość: Twój partner nie jest z tobą szczery. Zwróć uwagę na jego zachowanie. Singielki powinny teraz uważać na to, z kim się zadają. Na horyzoncie nieciekawe towarzystwo. 

Praca: Uważaj, by nie narobić sobie długów. Możesz mieć w najbliższym czasie problem
z ich spłaceniem. 

Twoja szansa: Nie daj się namówić na nierozważne posunięcia.  

Koziorożec

22.12–19.01

Miłość: Przed tobą impreza, na której poznasz ciekawego mężczyznę. Na początku będziesz nastawiona sceptycznie, ale znajomość się rozwinie. 

Praca: Dobry czas na zawieranie nowych umów i kontraktów. Możesz dostać propozycję atrakcyjnego wyjazdu.

Twoja szansa: Bądź rozważna i decyduj tak, by później nie żałować. 

Wodnik

20.01–18.02

Miłość: Nieciekawie będzie się działo w twoim związku. Czas pokaże, na ile jest stabilny. Jeśli jesteś samotna, będziesz starać się zbliżyć do kogoś, kto wcale tego nie chce.  

Praca: Przed tobą ciężki okres w pracy. Dużo obowiązków, a mało korzyści. Szef może cię wykorzystywać do gorszych robót. 

Twoja szansa: Jeśli będziesz potrzebować pomocy, nie bój się o nią poprosić. 

Ryby

19.02–20.03

Miłość: Na horyzoncie pojawi się mężczyzna, którym się zauroczysz. Uważaj, bo dla niego nie będzie to jednak przyszłościowa znajomość. 

Praca: Twój zakres obowiązków poszerzy się, ale na tyle, że dasz radę ze wszystkim. Możliwa dodatkowa pensja! 

Twoja szansa: Pomyśl o wyjeździe. To dobry czas na realizowanie celów. 

Baran

21.03–20.04

Miłość: Relacja, która zapowiadała się tylko na przyjaźń, rozkwitnie w bardzo szybkim tempie. Będziesz zadowolona i czekają cię miłe chwile. 

Praca: Przypływ gotówki wywoła uśmiech na twojej twarzy. Masz w pracy przyjaciół, co dobrze wpłynie na atmosferę. 

Twoja szansa: Pomyśl o urlopie, nawet jeśli miałby on trwać tylko dwa, trzy dni. 

Byk

21.04–20.05

Miłość: O twoje względy będzie starał się mężczyzna sporo młodszy od ciebie. Przeżyjesz z nim miłe chwile, ale ta znajomość nie zamieni się w nic stabilnego. 

Praca: Niezłe wiadomości o finansach. Możesz dostać propozycje związaną z nową pracą. Dobry czas! 

Twoja szansa: Nie doszukuj się problemów tam, gdzie ich nie ma. 

Magda Bereda na zdjęciu z Anną Lewandowską
Instagram
Newsy
Jak Anna Lewandowska potraktowała Magdę Beredę? Nigdy nie zgadniecie!
Jak Anna Lewandowska potraktowała Magdę Beredę? Nigdy nie zgadniecie!

Magda Bereda jest młodą wokalistką, która już może pochwalić się wielkim gronem fanów - obecnie obserwuje ją ponad 570 tys. followersów na Instagramie, a jej filmy na Youtube mają 64 miliony wyświetleń! Niejedna gwiazda może jej pozazdrościć. Jak więc traktują ją inne znane osoby? Ostatnio Magda Bereda miała okazję się o tym przekonać na gali See Blogers. To właśnie tam spotkała Annę Lewandowską . Jak zachowała się trenerka? Zobaczcie wywiad Magdy Beredy z naszym reporterem. Młoda gwiazda opowiedziała wszystko o zachowaniu Anny Lewandowskiej!    Magda Bereda podbija polski show-biznes! Magda Bereda zdradziła, jak została potraktowana przez Annę Lewandowską

Angelina Jolie
East News
Newsy
Bliźnięta, jak Angelina Jolie, muszą zwolnić tempo! A co czeka Ciebie na początku czerwca? Sprawdź swój horoskop
Bliźnięta, jak Angelina Jolie, muszą zwolnić tempo! A co czeka Ciebie na początku czerwca? Sprawdź swój horoskop

Co nas czeka w pierwszych dniach czerwca? Sprawdź swój znak zodiaku. Zobaczcie horoskop opracowany dla magazynu "Party". Bliźnięta 21.05–21.06 Miłość: Jeśli jesteś osobą samotną, tak na razie pozostanie. W stałych związkach poczucie opuszczenia przez partnera. Być może oboje za dużo pracujecie, przez co brak wam czasu dla siebie. Praca : Jesteś osobą poważną i doświadczoną zawodowo. W najbliższym czasie będziesz komuś pomagać. Komuś, kto potrzebuje porad związanych z pracą. Twoja szansa: Odpuść trochę i zwolnij tempo. Rozerwij się. Potrzebujesz tego! Rak 22.06–22.07 Miłość: Spędzicie z partnerem dużo wspólnych chwil. Dla singielek to też dobry czas. Właśnie teraz mogą spotkać swój ideał. Praca: Nie będziesz się martwić o pieniądze. Szef doceni twoje starania. Jeśli myślisz o swoim biznesie, to dobry czas, aby go rozpocząć. Twoja szansa: Zagraj w gry liczbowe. Dobra passa będzie ci sprzyjać. Lew 23.07–22.08 Miłość: Mężczyzna, z którym utrzymujesz kontakt od dłuższego czasu, pchnie waszą relację do przodu. Jest to znajomość szczera i o mocnych fundamentach. Praca: Spodziewaj się pochwały lub nawet podwyżki. Dobrze odnajdziesz się w pracy zespołowej. Twoja szansa: Będziesz mieć możliwość dodatkowego zajęcia. Skorzystaj! Panna 23.08–22.09 Miłość: Będziesz zadowolona z relacji, w której jesteś. To czas spokoju, bez przykrych niespodzianek. Praca: Odnajdziesz wreszcie swoje miejsce. Nie będziesz musiała zbytnio się wysilać, a mimo to spotkają cię miłe niespodzianki. Twoja szansa: Jesteś w dobrym czasie na kontakty zagraniczne, które otworzą ci drzwi do nowej kariery. Waga 23.09–22.10 Miłość: Po ostatnim rozstaniu ciężko ci otworzyć się na nowe znajomości....

Margaret w różowej marynarce
EastNews
Newsy
Horoskop na wakacje 2019! Raki (tak jak Margaret) poznają kogoś wyjątkowego!
Horoskop na wakacje 2019! Raki (tak jak Margaret) poznają kogoś wyjątkowego!

Czas na prawdziwy, letni horoskop! Co cię czeka w nadchodzące wakacje? Nowa miłość? A może awans lub zmiana pracy? Co ze zdrowiem? Koniecznie sprawdź swój znak! Horoskop z magazynu "Party" przygotowała Anett Toya, specjalistka we wróżeniu z różnych typów kart oraz w przekazach energetycznych. Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń: 605 606 138.  RAK 22.06–22.07 Miłość: Cudowny czas wakacji przed tobą. Jeśli jesteś sama, na twojej drodze stanie ktoś wyjątkowy, poznany na urlopie, jednak z podobnych stron, z których pochodzisz. W stałych związkach czas stabilizacji i pięknego szumu morza.  Praca: Masz odpowiedzialną pracę i stawiasz sobie wysoko poprzeczkę. Nie będziesz musiała martwić się o pieniądze i niebawem sfinansujesz sobie urlop marzeń.  Twoja szansa: Czas wakacji będzie ci sprzyjał. Czeka cię dużo miłych przeżyć i dużo odpoczniesz. Przed tobą możliwość wyjechania w dwa zupełnie różne miejsca podczas jednych wakacji.     LEW 23.07–22.08 Miłość: W te wakacje pozwól sobie trochę się rozerwać. Będziesz miała okazję do poznania nowych ludzi. Nie rezygnuj z przygód. Mężczyzna, na którego trafisz, zapewni ci dużo ciekawych i ekscytujących przeżyć.  Praca: Ostatnie dni w pracy były ciężkie. Teraz się trochę uspokoi, jednak na pochwałę od szefa będziesz musiała poczekać. Na szczęście zarobki wciąż będziesz mieć stabilne.  Twoja szansa: Jesteś atrakcyjną kobietą, a w te wakacje nauczysz się to wykorzystywać. Wreszcie na to czas!    PANNA 23.08–22.09 Miłość: W te wakacje poznasz mężczyznę sporo młodszego od siebie. Wprowadzi on w twoje życie zupełnie nową, fascynującą energię. Nie będzie to nic poważnego, raczej wakacyjna przygoda. Praca:...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner