Koziorożec Rak Panna Lew Byk
Koziorożec
Koziorożec
1/12
Koziorożec
Koziorożec

KOZIOROŻEC

UCZUCIA: Poczucie wykorzystywania lub niedoceniania będzie się teraz pogłębiać. Zachowania partnera mogą być dla Ciebie bolesne i odbierzesz je jako niesprawiedliwe. Ktoś bliski w Twojej obecności może wychwalać pod niebiosa inną osobę i przypisywać jej Twoje zasługi. Interweniuj w swojej obronie i pokaż pazur. Zbyt długo akceptujesz taki stan rzeczy.

KARIERA: W nadchodzących tygodniach możesz ulec czyimś obietnicom lub własnej życzeniowości. I rozczarowanie gotowe. Spójrz na sprawy realnie, mierz siły na zamiary i przystąp do dzieła bo w sferze zawodowej decyzje jakie podejmiesz teraz osobiście będą korzystne dla Ciebie w przyszłości. Czytaj umowy, niczego nie podpisuj bez zastanowienia!

2/12
Rak
horoskop

RAK

UCZUCIA: Zamiatanie pod dywan małych problemów i niedomówień zacznie stanowić dla Ciebie coraz większy ciężar. To, co udawało się ukryć, teraz zacznie wychodzić z kątów na światło dzienne i będzie Ci doskwierać. Postaraj się powoli prostować wszystko co w relacjach miłosnych jest zawikłane, odrzucać to co zbędne a pielęgnować to co serce Ci podpowiada.

KARIERA: Jeśli umiesz liczyć, licz teraz na siebie. Niestety, otoczenie nie będzie skore do współpracy, a wcześniejsze deklaracje w wielu przypadkach mogą okazać się pustymi słowami. Zabezpiecz się przed stratami, nie ryzykuj zbyt dużych inwestycje i przede wszystkim ogranicz zaufanie do ludzi, firm oraz instytucji.

3/12
Panna
Panna

PANNA

UCZUCIA: Twoje projekcje, wyobrażenia i mrzonki mogą zaprowadzić Cię na manowce a co gorsza będą przyczyną Twoich rozczarowań a nawet łez. Zejdź na ziemię, patrz realnie i pamiętaj, że nie wszystko złoto co się świeci. Dla samotnych jak i związanych pisana jest teraz miłość naiwna, wymyślona, życzeniowa nie mająca wiele wspólnego z realiami.

KARIERA: Nie łącz uczuć z pracą i nie ulegaj pięknym opowieściom o rzekach miodem płynących gdzieś w innym kraju, bo Twoje zawodowe spełnienie jest zdecydowanie tu! Przynajmniej przez najbliższe lata. Skup się na tym co realne i logiczne a w podejmowaniu zawodowych decyzji kieruj się teraz własną intuicją, nie słuchaj podpowiedzi.

4/12
Lew
Lew

LEW

UCZUCIA: Będziesz przejawiać teraz tendencje do kończenia i rozliczania a nie przymykania oka i dawania kolejnej szansy. Jeżeli od dawna borykasz się z problemami w związku, łatwiej będzie Ci go zakończyć. Jeśli Twoja relacja przechodzi natomiast mały kryzys uważaj gdyż możesz podjąć decyzje, których będziesz w przyszłości żałować..

KARIERA: Chwilowe zwycięstwa i bezkompromisowość w podejmowaniu decyzji będą dawać Ci teraz satysfakcje. Jednakże uważaj, gdyż w dłuższej perspektywie czasu to co teraz budujesz może okazać się zamkiem z piasku. Pozbądź się pychy i unikaj robienia sobie wrogów oraz pamiętaj, że ten się śmieje, kto się śmieje ostatni.

5/12
Byk
Byk

BYK

UCZUCIA: Będziesz teraz emanować szczególną energią, która przyciągnie uwagę płci przeciwnej. Patrz swoim adoratorom prosto w oczy, z nich wyczytasz najwięcej. Dobry czas dla nowych relacji - osoby, które wydawały Ci się dotychczas nieosiągalne, będą na wyciągnięcie ręki. W stałych związkach pojawi się więcej namiętności ale także i zazdrości.

KARIERA: Uważaj by nie przegapić szansy lub okazji na dobre inwestycje czy zawodowe zmiany. Unikaj bierności i stawiania się na drugim planie gdyż to najkrótsza droga by zostać pominiętym w awansach i zaszczytach. Odłóż na bok ambicje, to co wydaje Ci się teraz zbyt mało prestiżowe może dać Ci spore pieniądze już w niedalekiej przyszłości

6/12
Bliźnięta
Bliźnięta

BLIŹNIĘTA

UCZUCIA: Na Twojej drodze może pojawić się osoba, która zmieni Twoje życie na lepsze. Przyjmuj zaproszenia, nie udawaj ani Kopciuszka ani Księżniczki tylko bądź sobą! To teraz najlepsza recepta na to aby zdobyć czyjeś serce i uznanie. W stałych związkach czeka Cię prezent od bliskiej sercu osoby, niespodzianka lub … możliwość wspólnej, korzystnej inwestycji.

KARIERA: Bierz sprawy w swoje ręce, przejmuj inicjatywę i nie bój się kierować zespołem. Gdy inni odpoczywają albo udają, że coś robią - Ty działaj naprawdę. Przed Tobą bowiem czas większych inwestycji, pomysłów i ich pomyślnych realizacji. Nie bój się być liderem, pokaż odwagę i charyzmę a uda Ci się więcej niż zakładasz

7/12
Baran
Baran

BARAN

UCZUCIA: Wypominki, naciski oraz presja ze strony bliskiej Twemu sercu osoby - tego możesz spodziewać się w najbliższym czasie. Najlepiej postaraj się o asertywność by nie dać sobie wejść na głowę. Natomiast jeśli w poprzednich tygodnia obiecałaś coś partnerowi i nie dotrzymałaś słowa teraz przyjdzie Ci obietnicę spełnić, jeśli chcesz uniknąć cichych dni.

KARIERA: Nie wszystko będzie teraz zależało od Ciebie. Pojawią się sprawy, sytuacje i tematy, w których trzeba będzie polegać na innych. Jednak współpraca może okazać się utrudniona. Postaw na dyplomację, jeśli możesz coś odłożyć na później – zrób to. Staraj się też nikogo nie urazić i pamiętaj, że Twoje sprawy dla innych mogą nie być priorytetem.

8/12
Wodnik
Wodnik

WODNIK

UCZUCIA: Po ostatnim okresie inercji weźmiesz się energicznie za siebie. To bardzo dobrze. Gorzej, że zechcesz także naprawiać otoczenie, w tym i partnera. Będziesz rządzić, rozstawiać po kątach i wprowadzać własne porządki. Natomiast jeśli jesteś singlem - nie bój się tego robić! Dzięki tej zmianie i charyzmie przyciągniesz do siebie osoby, na których Ci zależy

KARIERA: Bądź konsekwentna! Godzenie się z dawnymi wrogami i branie pod swoje skrzydła potrzebujących wsparcia wzmocni Cię i przysporzy autorytetu. Dopilnuj bieżących spraw i nie rozpoczynaj kolejnych dopóty dopóki nie zakończysz działań aktualnych. Warto teraz pomyśleć o inwestycjach finansowych jeśli masz na koncie jakieś nadwyżki.

9/12
Waga
Waga

WAGA

UCZUCIA: Niebezpiecznie jest wprowadzać teraz partnera w świat swoich znajomych, zwłaszcza zawodowych. Ktoś coś powie, coś wymyśli, słowo zrodzi plotkę a to może zachwiać nawet stabilnym dotychczas związkiem. Im więcej prywatności tym mniej rozczarowań. Większość rzeczy które usłyszysz w najbliższym czasie nie będzie prawdą.

KARIERA: Nie szalej z wydatkami, zyski mogą nie być tak obfite jak zakładasz. Dłużnicy mogą opóźniać się z zapłatą, a klienci oczekiwać rabatów lub super promocji. Zadbaj o stałych, sprawdzonych klientów - inwestycja w tę grupę opłaci się bardziej niż droga reklama czy inna forma ekspansji.

10/12
Strzelec
Strzelec

STRZELEC

UCZUCIA: Spodziewaj się miłosnych rozterek. To co do tej pory wystarczało i zadowalało teraz będzie wydawało się niedostateczne lub zbyt błahe. Osoby romansujące lub flirtujące mogą złapać się na tym, że angażują się bardziej niż być chciały, że sprawy poszły za daleko, a to co miało być jedynie zabawą staje się czymś więcej. Decyzja – co dalej – należy od Ciebie.

KARIERA: Dobre wieści. Propozycje, informacje, podpowiedzi, rozwiązania przychodzić będą nawet z niespodziewanych stron czy od zupełnie obcych osób. Dobry czas dla przedsiębiorczych Strzelców, zwłaszcza tych potrafiących zarabiać na pośrednictwie. W niektórych przypadkach niespodziewane konsekwencje Twoich wyborów będą rewelacyjne.

11/12
Skorpion
Skorpion

SKORPION

UCZUCIA: Twoja pozycja wzrośnie a Ty będziesz bardziej zauważana i doceniana przez najbliższych i otoczenie. Inwestycja w urodę i garderobę opłaci się teraz po stokroć. Dla singli dobry czas na zawieranie obiecujących znajomości a dla osób w stałych relacjach nadchodzi czas docenienia i większej satysfakcji ze związku chociaż w kartach widać też nieporozumienia z partnerem.

KARIERA: Czas plonów! To co do tej pory realizowałaś w końcu zacznie dawać zamierzone efekty. W pracy spodziewaj się eventów i zaproszeń ale uważaj by nie osiąść na laurach tylko w miarę szybko zabierać się do realizacji kolejnych pomysłów. Dobra passa trwa, zatem korzystaj i nie trać czasu na rzeczy błahe i nieważne.

12/12
Ryby
Ryby

RYBY

UCZUCIA: Sporo się będzie działo, wolne i zajęte osoby będą kuszone propozycjami spotkań i romansów. Niebezpieczny czas dla stałych związków, gdyż niewinny flirt może przerodzić się w coś większego niż zakładałaś. Dla singli - hulaj dusza, przebieraj, umawiaj się i korzystaj. Osoby w związkach powinny się mocno zastanowić zanim ulegną pokusie.

KARIERA: Stres i niepokoje powoli będą ustępowały miejsca sielance i harmonii. Dawne spory i nieporozumienia odejdą w niepamięć. Dobry czas na nadrobienie zaległości lub powrót do spraw, które wcześniej zostały odłożone ad acta. Zadbajcie o dobre relacje w biznesie, obiad lub kawa z kontrahentem opłaci się bar

Więcej na temat Horoskop