Horoskop listopad 2016. Miłość, seks, praca, relacje w związku Baran Byk Bliźnięta Rak
Horoskop listopad 2016. Miłość, seks, praca, relacje w związku
1/13
Horoskop listopad 2016. Miłość, seks, praca, relacje w związku

Co cię czeka w ostatnim tygodniu stycznia i w pierwszych dniach lutego? Sprawdź nasz horoskop na okres od 23.01 do 5.02! Nowa miłość, awans w pracy, a może podwyżka? Znajdź w naszej galerii swój znak zodiaku i przeczytaj co Cię czeka w najbliższych dniach!

 

Horoskop na 2017 rok

Mamy dla Was horoskop, który przygotował znany z TV jasnowidz Robert. Bezpośredni kontakt z Robertem – SMS: JR pod numer 7411.


Znajdź swój znak Zodiaku w naszej galerii i przekonaj się, czy czeka cię pasmo sukcesów, a może trafi Ci się gorszy czas? Oby nie, ale lepiej sprawdzić, co może przynieść nowy dzień!

2/13
Baran
Baran

BARAN

UCZUCIA: Słowa mogą ranić bardziej niż miecze, uważaj więc aby nie powiedzieć o to jedno za dużo bo teraz Twoje słowa zapadną drugiej połówce głęboko w pamięć. Miej też na uwadze, że nie każda pora będzie właściwa do poważnych rozmów. Partner jest tylko człowiekiem i ma prawo do błędów czy słabości. Nawet jeśli masz rację unikaj stawiania spraw na ostrzu noża.

 

KARIERA: Nie wszystkie sprawy będą miały się tak, jak sądzisz. Teraz to, co było dla Ciebie istotne, zejdzie na drugi plan. Ludzie nie będą dotrzymywali słowa a przełożeni mogą zmieniać zdanie co chwila. Nie wpłyniesz na bieg wydarzeń więc zajmuj się tym, co priorytetowe i najważniejsze dla Ciebie. Prawdopodobnie przejmiesz część obowiązków innej osoby.

3/13
Byk
Byk

BYK

 

UCZUCIA: Relacje uczuciowe i związki będą do końca stycznia rozkwitały. Poróżnieni partnerzy znajdą pole do kompromisu i pojednania. Spodziewane jest wzmocnienie przestrzeni partnerskiej, odnowienie uczuć oraz wzajemne docenienie się. Przed singlami duża szansa na poznanie wyjątkowej osoby w mało romantycznych okolicznościach zawodowych albo urzędowych.

 

KARIERA: Bierz teraz sprawy w swoje ręce i przejmij kontrole nad działaniami współpracowników. A jeśli prowadzisz własny biznes - firmy. Twoje doświadczenie, wiedza i zaangażowanie odegrają znaczącą rolę w sukcesie finansowym. Przekonasz się, że praca zespołowa bardzo się opłaca. Przed Tobą szansa na dodatkowe wynagrodzenie, honorarium albo udział w zyskach.

4/13
Bliźnięta
Bliźnięta

BLIŻNIĘTA

 

UCZUCIA: Możesz liczyć na wsparcie najbliższych. Partner stanie za Tobą murem dając Ci siłę i wiarę we własne możliwości. Poczujesz się pewniej i żadne problemy nie będą już tak straszne. Warto odwzajemnić te gesty by wzmocnić wartość relacji partnerskiej. W gorszych chwilach związanych z poczuciem osamotnienia single mogą liczyć na dobre słowo od przyjaciół. Uważaj na osoby spod znaku Lwa.

 

KARIERA: Wiele spraw ułoży się po Twojej myśli, tam gdzie do tej pory waliłeś głową w mur teraz pojawią się furtki i otwarte drogi. W wielu sytuacjach okaże się, iż racja była po Twojej stronie. Spory i niesnaski zostaną definitywnie zażegnane. Na horyzoncie widać nowe możliwości i wyzwania, zwróć uwagę zwłaszcza na osobę ze znaku Wagi, która podsunie Ci niezły pomysł.

5/13
Rak
horoskop

RAK

 

UCZUCIA: Twoje starania mogą zostać niezauważone i niedocenione. Partner stanie się bardziej wymagający a nawet czasami przykry w swoim zachowaniu. Nie roń łez tylko zatroszcz się o siebie. Okazywanie słabości pogorszy tylko sytuację, czas wziąć się w garść. Zyskasz dzięki temu poczucie większej pewności siebie i siły. A to znacznie wzmocni Twoją pozycję. Okaż sympatię Koziorożcowi.

 

KARIERA: W wielu kwestiach będziesz zależna od współpracowników, szefów lub klientów, co opóźni nieco realizacje Twoich zamierzeń. Załatw teraz wszystkie zaległe sprawy i przygotuj się do gotowości za półtora tygodnia, wtedy na głowę zwali Ci się dużo zadań a wszystkie będą „na wczoraj".

6/13
Lew
Lew

LEW

 

UCZUCIA: Czas upłynie bez większych sensacji względem Waszych uczuć czy emocji. Zakochani pozostaną w strefie komfortu pozwalając wolno płynąć temu co aktualne. Single zaś będą rozwodzić się w marzeniach jak by to było pięknie gdyby ktoś się pojawił, jednakże nie będą przejawiać większych inicjatyw w tej materii.

 

KARIERA: Zadbaj bardziej o swój wizerunek i punktualność bo pierwsze wrażenie jakie na kimś wywrzesz zaprocentuje. Uważaj by Twoje niedociągnięcia nie stały się szansą dla konkurentów. Pilnuj terminów, uważnie czytaj dokumenty oraz dbaj o właściwy przepływ informacji elektronicznej. Polemiki z szefostwem będą teraz dalece nie wskazane.

7/13
Panna
Panna

PANNA

 

UCZUCIA: Wiele Panien doczeka się teraz tego co wydawało się niemożliwym do zrealizowania. Mogą to być pozytywne zmiany ze strony partnera, korzystne kompromisy w związku oraz uśmiechy losu w przestrzeni stałych relacji. Single natomiast w końcu zostaną zauważone przez osobę, która wcześniej ich skrycie interesowała.

 

KARIERA: Uważaj na cudze błędy gdyż może się okazać, że to Ty będziesz za nie płacić. Kontroluj przepływ informacji, terminy spotkań, trzymaj się instrukcji oraz litery prawa. Robienie czegokolwiek po swojemu może Cię słono kosztować. Koniecznie trzeba zadbać o relaks i wypoczynek, to wpłynie korzystnie na jakość Twej pracy.

8/13
Waga
Waga

WAGA

 

UCZUCIA: Podejrzenia i plotki mogą zburzyć spokój w stałych relacjach. Staraj się unikać dwuznaczności gdyż zwyczajna uprzejmość wobec płci przeciwnej może być powodem do wybuchów zazdrości ze strony partnera i awantura gotowa. Single poszukujące miłości muszą liczyć się obecnie ze wzmożoną konkurencją w tym obszarze.

 

KARIERA: To, co było odkładane na póżniej, i tak dogoni Cię. Poczujesz się pod silną presją. Stres związany z kolejnymi zadaniami i wymaganiami będzie Ci teraz towarzyszył więc staraj się przyjmować wszystko na spokojnie. Jeśli jesteś specjalistą, bez którego ważny projekt w Twoim miejscu pracy nie może być zrobiony, stawiaj wysokie wymagania.

9/13
Skorpion
Skorpion

SKORPION

 

UCZUCIA: Sporo szczęścia zawita do Twojego związku. Ponownie poczujesz się potrzebną i kochaną osobą, bez której druga połówka nie wyobraża sobie życia. Porzuceni otrzymają szanse na powrót do ukochanej osoby a single poczują dawno już zapomniane motyle w brzuchu. Nie zamykaj się w domu, zadbaj o siebie i łap swoje szczęście garściami.

 

KARIERA: Im więcej rozmów, im więcej spotkań, im więcej wypitych kaw, tym dalej do brzegu. Stawiaj na konkrety i logiczne podejście do spraw czy problemów. Nie daj się uwieźć krasomówcom czy innym mitomanom bo tylko zamącą Ci w głowie. Stawiaj na siebie i swoje zawodowe pomysły. Pamiętaj też, że Twój czas jest cenny i szkoda go marnować. 

10/13
Strzelec
Strzelec

STRZELEC

 

UCZUCIA: Słowne docinki, przykre komentarze a nawet szantaże emocjonalne ze strony otoczenia mogą dotykać Cię częściej niż dotychczas. Nie przepraszaj za to, że jesteś i żyjesz. Albo ktoś Cię akceptuje i z Tobą jest albo ma problem sam ze sobą! Nie pozwól się wciągnąć w żadne gierki i manipulacje. Zachowaj spokój, dystansuj się od nieprzyjemnych zdarzeń.

 

KARIERA: W najbliższych dniach czekają Cię sukcesy i zwycięstwa na wielu polach. Możesz odcinać kupony od wcześniej wykonanej pracy lub podpisać dobrą umowę, intratny kontrakt. Możliwe także są propozycje lepszych stanowisk, wygrane w sądach i sprawach urzędowych. Ciesz się tym ale uważaj by nie spoczywać na laurach zbyt długo.

11/13
Koziorożec
Koziorożec

KOZIOROŻEC

 

UCZUCIA: Na horyzoncie romanse, namiętności ale także pułapki, które może szykować Ci teraz Los. Niewinny flirt w pracy może przybrać niebezpieczną formę, uważaj koniecznie i zważ czym ryzykujesz. Singlom zalecam powściągliwość gdyż przypadkowa, namiętna znajomość może okazać się pułapką emocjonalną, z której ciężko będzie się wydostać.

 

KARIERA: Nie wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami. Niektóre osoby nie wywiążą się ze zobowiązań wobec Ciebie, co skomplikuje lub negatywnie wpłynie na Twoją płynność finansową. Nie bierz zbyt wiele na swoje barki i nie uprawiaj propagandy sukcesu aby nie pogrążyć się bardziej. Kontroluj dokumenty i służbowe papiery, łatwo będzie coś zapodziać.

12/13
Wodnik
Wodnik

WODNIK

 

UCZUCIA: Czas emocjonalnych huśtawek i zadawanie sobie wciąż pytanie - kocha nie kocha? Będąc w związku uważaj by Twoje nastroje nie odbijały się zbyt mocno na relacji. Singlom mało kto będzie teraz odpowiadał w związku z czym spotkania nie będą należały do udanych. Natomiast czeka Cię bardzo dobre porozumienie z rodziną i dziećmi.

 

KARIERA: Nie na wszystkim musisz się znać! Dlatego w najbliższym okresie nie bój się pytać czy sięgać po rady ekspertów, one uchronią Cię od niemądrych decyzji zawodowych czy biznesowych. Unikaj brania całej odpowiedzialności za służbowe projekty na siebie. Jeśli to możliwe asekuruj się opinią lub aprobatą przełożonego – najlepiej na piśmie! To ważne!

13/13
Ryby
Ryby

RYBY

 

UCZUCIA: Niektóre wcześniejsze doświadczenia zniechęcą Cię do zbyt szerokiego otwierania się na innych. Pewne sprawy, obserwacje i odczucia najlepiej i najbezpieczniej zatrzymać dla siebie. Daj sobie więcej czasu do zastanowienia się nad sobą i Twoim związkiem. Singlom teraz nie flirty w głowie. bardziej skupisz się na sobie i własnych potrzebach.

 

KARIERA: Szykuje się okres porządków oraz dotrzymywania obietnic i postanowień noworocznych. Wiele Ryb zechce zrobić selekcje w obszarze klientów oraz współpracowników, pozbyć się niepotrzebnych dokumentów lub niezrealizowanych projektów. Do tych porządków podchodź rozważnie, uważaj by nie wylać dziecka z kąpielą.

Więcej na temat Horoskop