Baran Byk Bliźnięta Rak Lew
Baran
Baran
1/12
Baran
Baran

Baran (21.03-20.04)

Uczucia Wszelki fałsz, niedopowiedzenia czy małe kłamstewka nie będą teraz sprzyjały zacieśnianiu więzi z obiektem twoich uczuć. Postaw na szczerość! Kariera Nie jest to korzystny czas, żeby zaczynać nowe przedsięwzięcia. Lepiej podomykać zaczęte już projekty, wprowadzić ład i porządek w swoje życie zawodowe i zastanowić się nad planami na przyszłość. Warto także odświeżyć kontakty biznesowe.

2/12
Byk
Byk

Byk (21.04–20.05)

Uczucia Jak bumerang będzie teraz powracać sprawa z przeszłości. Nie unikaj konfrontacji, zmierz się z tym, co było, dzięki temu definitywnie zamkniesz za sobą drzwi. Kariera Wiele twoich projektów może nie realizować się tak, jak sobie tego życzysz. Nie poddawaj się! Warto będzie powrócić do nich w bardziej sprzyjającym czasie. Uważaj na intrygi w miejscu pracy. Najlepiej będzie trzymać się od nich z daleka.

3/12
Bliźnięta
Bliźnięta

Bliźnięta (21.05-21.06)

Uczucia Osoby rozpoczynające związek będą miały większą skłonność do dawania niż do brania. Karty radzą, żeby koniecznie zadbać o zachowanie w tym równowagi! Kariera Postaraj się ustalić harmonogram działań, bo inaczej się pogubisz i zawalisz kilka bardzo ważnych spraw. Korzystaj z okazji pojawiających się przed tobą, ale z rozwagą! Uważnie oddzielaj ziarno od plew.

4/12
Rak
horoskop

Rak (22.06–22.07)

Uczucia Nie leć jak sroka na błyskotki. W miłosnym zaślepieniu łatwo ci będzie pomylić brylant ze zwykłym, błyszczącym w wakacyjnym słońcu szkiełkiem! Kariera Z rozwagą dobieraj wypowiadane w pracy słowa. Jeśli prowadzisz własny biznes, licz się z nieprzyjemnym donosem ze strony konkurencji. Na to, co się dzieje wokół ciebie, reaguj szybko i nie lekceważ szans, jakie się przed tobą otworzą

5/12
Lew
Lew

Lew (23.07–22.08)

Uczucia Przeczulone na własnym punkcie Lwy mogą mieć większą tendencję do obrażania się, często bez wyraźnego powodu. Nie bierz wszystkiego do siebie! Kariera Sprawy, które zainicjowałaś przed wakacjami, mogą teraz stanąć w miejscu. Głową muru nie przebijesz, więc zdaj się na to, co przyniesie los. Zadbaj o zdrowie i odpoczynek, bo to właśnie jego brak może być przyczyną twojej apatii. 

6/12
Panna
Panna

Panna (23.08–22.09)

Uczucia Jeśli bywasz złośliwa, opanuj się, bo teraz potrzeba z twojej strony więcej delikatności. Każda kolejna „szpila” może przybliżyć koniec twojego związku. Chcesz tego...? Kariera W nadchodzących tygodniach uda ci się pokonać wiele przeciwności losu. Uczucie, że wszystko sprzysięgło się przeciwko tobie, pójdzie w niepamięć. Uważaj jednak, by nie spocząć na laurach. Postaw sobie kolejne cele!

7/12
Waga
Waga

Waga (23.09–22.10)

Uczucia Gorszy czas dla związków. Twoja druga połówka będzie nieprzejednana w jakichś sprawach, a ty nie zechcesz ustąpić ani na jotę. Karty pokazują, że to jednak właśnie ty musisz spuścić z tonu! Kariera Na własnej skórze poczujesz, że powiedzenie: jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz, jest prawdziwe. Jeśli masz czyste sumienie, możesz spać spokojnie, ale jeśli jest inaczej, to zachowaj ostrożność!

8/12
Skorpion
Skorpion

Skorpion (23.10-21.11)

Uczucia Twoja druga połówka będzie skora do okazywania zazdrości bardziej gwałtowanie niż zwykle. Dla świętego spokoju staraj się nie dawać jej do tego powodów. Dużo cię to przecież nie będzie kosztowało! Kariera Możesz otrzymać zadanie pokierowania ważnymi sprawami, a to narazi cię na spory stres. Zadbaj więc o relaks. Dobry okres na załatwianie spraw biznesowych i nawiązywanie kontaktów.

9/12
Strzelec
Strzelec

Strzelec (22.11-21.12)

Uczucia W związku może powiać chłodem. Grozi ci także jakaś kryzysowa sytuacja, w której wiele będzie zależało od szybkości twojego działania. Poprawa relacji z rodziną doda ci sił. Kariera Nadchodzący czas zapowiada przypływ pieniędzy i... informacji. Tylko od ciebie zależy, czy będziesz umiała z tego skorzystać. W pracy ważne zmiany personalne. Nie patrz na nie przez pryzmat sentymentów!

10/12
Koziorożec
Koziorożec

Koziorożec (22.12-19.01)

Uczucia Podnieś temperaturę w związku. Zadbaj o wygląd, a zyskasz więcej pewności siebie w kwestiach intymnych. Samotni mogą poczuć, że tracą spokój. Rada kart: nie działajcie impulsywnie! Kariera Unikaj unoszenia się honorem, bo nie pomoże ci to w załatwieniu trudnych spraw zawodowych. Zanim coś zrobisz lub obiecasz, postaraj się zastanowić, czy dasz radę dotrzymać słowa.

11/12
Wodnik
Wodnik

Wodnik (20.01-18.02)

Uczucia W nadchodzącym czasie nie będziesz narzekać na brak zainteresowania swoją osobą. Masz sporą szansę w gronie w większości nieciekawych adoratorów dostrzec kogoś, kto wart będzie twojej uwagi. Kariera Dzięki czyjejś pomocy lub protekcji możesz załatwić bardzo ważną dla ciebie sprawę zawodową. Warto zatem zastanowić się, do których drzwi najmądrzej byłoby teraz zapukać.

12/12
Ryby
Ryby

Ryby (19.02-20.03)

Uczucia Rozlicz się z przeszłością, ale nie wpuszczaj jej do swojej teraźniejszości, gdyż wywoła ona tylko ból. Dla samotnych dobry czas na miłość. Jeśli spotkasz ją teraz, to uczucie przetrwa bardzo długo. Kariera Za wszelką cenę zachowaj konsekwencję w swoich zawodowych postanowieniach, gdyż coś, co długo było budowane, może zawalić się jak domek z kart. Dbaj o komfort i bezpieczeństwo w miejscu pracy

Więcej na temat horoskop