Baran Byk Bliźnięta
Baran
Baran
1/12
Baran
Baran

BARAN

UCZUCIA: Potrzeba robienia porządków w otoczeniu może doprowadzić do wylania dziecka z kąpielą. Nię sądź zbyt surowo partnera i przyjaciół, oni są tylko ludźmi i mają prawo do błędów. Musisz przymknąć oko na ich niedoskonałości i nie robić ciągłych wymówek. Uważaj by nie palić mostów, nie sposób będzie ich odbudować!

KARIERA: Pilnuj swoich praw i racji bo ktoś chętnie przypisze sobie Twoje zasługi. Jasno i konkretnie wyrażaj opinie oraz protestuj gdy ktoś zechce umniejszyć Twój wkład lub znaczenie. Pasywność może doprowadzić Cię do strat. Uważaj na braki w dokumentach, pilnuj papierów bo boleśnie możesz odczuć skutki swoich zaniedbań

 

 

 

 

2/12
Byk
Byk

BYK

UCZUCIA: Zbyt duże oczekiwania w stosunku do partnera mogą zaowocować samotnością lub alienacją. Nie rób z siebie cierpiętnika gdyż nie znajdziesz ani zrozumienia ani wsparcia. Twoje ciągłe narzekanie na los, na partnera, pracę czy zdrowie da tylko satysfację słuchającemu i w niczym Tobie nie pomoże.

KARIERA: To, na co długo czekasz, obecnie stanie się możliwe do osiągnięcia. Korzystny czas na podpisywania kontraktów, umów, zleceń. Osoby bezrobotne zachęcam do większej aktywności w szukaniu pracy. Teraz możesz zwiększyć swoje szanse na znalezienie posady marzeń. Nie targuj się o wynagrodzenie, zaakceptuj propozycję.

3/12
Bliźnięta
Bliźnięta

BLIŹNIĘTA

UCZUCIA: Im bardziej będziesz się starać tym wyżej druga strona postawi Ci poprzeczkę. Trudno będzie zadowolić otoczenie, które chętnie przeniesie na Ciebie swoje frustracje i rozczarowania. Unikaj konfrontacji, jednakże jeśli partner potraktuje Cię niesprawiedliwie nie zawahaj się zwrócić mu uwagę i broń swego stanowiska.

KARIERA: Obiecanki, cacanki, herezje i mitomania na horyzoncie, zatem trzymaj się konkretów i nie trać czasu na historie pt. „Co by było gdyby“. Stracisz jedynie czas i pieniądze a rezultatów nie będzie widać. Jeśli coś nie pójdzie na początku po Twojej myśłi, będzie to znak, że podążasz w złym kierunku i wycofaj się z tego jak najszybciej.

4/12

RAK

UCZUCIA: Twoje projekcje na temat pewnych osób mocno mogą mijać się z prawdą. Nie wierz na słowo, obserwuj, słuchaj i wyciągaj wnioski. Wewnętrzny niepokój może powodować dyskomfort więc zanim kogoś osądzisz lub wyniesiesz pod niebiosa, sprawdź czy nie mijasz się z prawdą. Nie idealizuj partnera na siłę.

KARIERA: Więcej osiągniesz decydując się na współpracę aniżeli działając w pojedynkę. Zyskasz przychylność otoczenia a nawet bezinteresowaną pomoc o ile potrafisz o nią w odpowiedni sposób poprosić. Dawne grzechy zostały Ci wybaczone i zapomniane, zatem nie bój się odświeżyć starych znajomości bo mogą pomóc Ci w karierze.

5/12

LEW

UCZUCIA: W stałych związkach nastąpi poprawa nastrojów oraz otworzą się widoki na lepsze porozumienie i prawdziwe partnerstwo. Pary starające się o potomstwo mogą usłyszeć dobre wiadomości. Dla Singli odpowiedni czas na spotkanie kogoś wyjątkowego, bo serca są już gotowe na nową miłość. Nie bójcie się bliższych relacji.

KARIERA: Czas wprowadzić w życie nowe pomysły, wytyczać nowe cele i realizować marzenia. Logistyczne działania przyniosą bardzo dobre rezultaty - warto planować, zbierać informacje, gromadzić materiały i szukać odpowiednich dla swoich działań ludzi. Dobry czas na zakup nieruchomości lub otwarcie własnej firmy.

6/12
Panna
Panna

PANNA

UCZUCIA: W stałych relacjach widać wzmocnienie siły uczuć oraz utwierdzenie się w przekonaniu, że jesteście ze sobą na dobre i złe. Nie w głowie Ci będą romanse a komplementy nie zrobią na Tobie żadnego wrażenia. Single raczej pozostaną przy swoich przyzwyczajeniach, które ciężko będzie zmienić nawet dla kogoś wyjątkowego.

KARIERA: Unikaj konfliktów, gdyż ktoś mało znaczący może mieć silnego mocodawcę lub protektora. Każdego klienta bez względu na płeć, wygląd czy status społeczny traktuj jak księcia lub księżniczkę, unikniesz dzięki temu problemów oraz zyskasz przyjaciół. Możesz liczyć na większe pieniądze ale kokosy to nie będą.

7/12
Waga
Waga

WAGA

UCZUCIA: Trzymaj się tego co masz i nie narzekaj, gdyż sama ideałem też nie jesteś. Czas zaakceptować wady partnera ale także docenić jego liczne zalety. Będziecie dzięki temu lepiej funkcjonować w swoim związku. Kusząco zapowiada sie propozycja od kogoś z przeszłości. Ale rzeczywistośc może bardzo Cię rozczarować, nie ryzykuj!

KARIERA: Staniesz się bardziej widoczna i rozpoznawalna, wiecej osób będzie Cię zauważać i zapraszać na branżowe imprezy, na konferencje lub wyjazdy. Możliwe podróże służbowe, nawet za granicę. Uważaj aby ktoś nie zarzucił Ci powierzchowności i powielania schematów. Warto poprawić swój warsztat lub podnieść kwalifikacje zawodowe.

8/12
Skorpion
Skorpion

SKORPION

UCZUCIA: Rozkwitniesz! Los zacznie uśmiechać się również do Ciebie. Stara znajomość doda Ci skrzydeł i blasku. Dobry czas by zadbać o swój image ale także i o zdrowie. Troski odejdą w zapomnienie, zyskasz dzięki temu większą pewność siebie. Dla Singli okres ciekawych spotkań i propozycji. Wychodż, baw się i zdobywaj – w końcu mamy karnawał!

KARIERA: Miej oczy szeroko otwarte gdyż osoba, której nie podejrzewałabyś o grę nie fair, może negatywnie Cię zaskoczyć. Uwazaj by nie odsunięto Cię od projektów. w które włożyłaś sporo czasu, pracy i wysiłku. Zaznacz swój wkład w działania aby nikt nie umniejszył Twoich zasług. Jeśli poproszą Cię o podpisanie zakazu konkurencji twardo negocjuj warunki.

9/12
Strzelec
Strzelec

STRZELEC

UCZUCIA: Nie przegap szansy na piękną relację lub przyjażń. Na Twojej drodze może pojawić się ktoś, kto pozostanie przy Tobie na dłużej. Niewykorzystanych szans żałuje się najdłużej, zatem pozwól sobie na więcej szaleństwa i zabawy. Zdejmij pancerz, który nosisz, otwórz się bardziej i daj się ponieść biegowi wydarzeń. Będzie nagroda!

KARIERA: Nie odkładaj ciągle spraw na póżniej. Dziś wiadomość, dziś decyzja i dziś działanie! Twoja moc sprawcza przekuje się na konkretne i wymierne rezultaty. Na horyzoncie pojawić się mogą nowe propozycje zawodowe, które związane będą z awansem i większym prestiżem. Bierz sprawy w swoje ręce bo wiele możesz teraz osiągnąć.

10/12
Koziorożec
Koziorożec

KOZIOROŻEC

UCZUCIA: Jeśli przy czymś bardzo się upierasz, sprawdż czy Twoje przekonania oparte są na prawdziwych fundamentach i czy racja leży po Twojej stronie. Upór może przysłaniać Ci oczy i blokować drogę do kompromisu. Unikaj konfrontacji i kłótni, gdyż zostaną one zapamietane przez Twoją drugą połówkę na długo.

KARIERA: W swoich staraniach możesz sięgnąć szklanego sufitu, który Cię przytłoczy i ograniczy. Nie wszystko możne bowiem zrealizować samemu, czasem trzeba zwrócić się o pomoc i radę do innych. Zajmij się priorytetami a małe, mniej ważne sprawy odłóż na póżniej lub oddaj je innym do realizacji.

11/12
Wodnik
Wodnik

WODNIK

UCZUCIA: Jakieś Twoje grzeszki z przeszłości mogą teraz wypłynąć. Staraj się wszystko wyjaśnić aby nie wpłynęły na jakość aktualnej relacji lub by nie popsuły tego, co dopiero się rodzi. Unikaj dawnych znajomości, tam może czaić się zazdrość a nawet złośliwość i obmowa. Wspólni znajomi mogą mieć skłonność do pochopnych osądów, zachowuj dyskrecję.

KARIERA: Nowe okazje i możliwości wcale nie muszą na Ciebie czekać gdzieś daleko! Rozejrzyj się dokoła, zobacz co się zmieniło na rynku, co nowego powstało, co się dzieje z dawnymi klientami, współpracownikami czy kontrahentami. W bliskim otoczeniu poszukaj nowej szansy dla siebie bo ona jest i czeka.

12/12
Ryby
Ryby

RYBY

UCZUCIA: Zadbaj o to, co masz i o tych, którzy są przy sobie. Lepsze jest wrogiem dobrego, może okazać się jedynie chwilowe ale za to bardzo kosztowne. Czy warto aż tak ryzykować? Single mogą rozczarowywać się znajomościami zawieranymi w najbliższym czasie, zwłaszcza przez internet, zatem nie otwierajcie serca zbyt szeroko i zbyt szybko.

KARIERA: Na sukcesy trzeba będzie jeszcze poczekać. Teraz zabezpiecz płynność finansową bo możliwe są opóżnienia w płatnościach. Widzę też niedotrzymywanie słowa przez osobę, która deklarowała Ci pomoc. Unikaj także sama składania jakichkolwiek obietnic, szczególnie w sytuacjach, w których nie wszystko będzie zależało od Ciebie.

Więcej na temat Horoskop