Weronika Rosati znak zodiaku Koziorożec
East News
1/13
Weronika Rosati znak zodiaku Koziorożec
East News

 

Co Cię czeka w styczniu? Czy początek nowego roku będzie dla Ciebie przełomowy? Czy zaczniesz realizować postanowienia noworoczne? A może zmienisz pracę lub zaczniesz nowy związek? 

Sprawdź swój horoskop z magazynu "Flesz", który przygotowała numerolog Agnieszka Zub (tel. 708 788 284 lub *74 40 43). Opłata za minutę połączenia: 4 zł netto (4,92 zł brutto).

 

 

Znajdź swój znak w naszej galerii i dowiedz się, co Cię czeka!

2/13
Wodnik
Wodnik

 

Wodnik
20.01–18.02

Uczucia Jeśli jesteś singielką i szukasz miłości, to będziesz musiała poczekać. Wodniki w związkach zechcą zbliżyć się do partnera, aby uwieść go na nowo.

Kariera Styczeń nie przynosi szczególnych wydarzeń na tle zawodowym. Jednak będziesz zmotywowana. Zaproponuj kolegom swoje pomysły. 

3/13
Waga
Waga

Waga
23.09–22.10

Uczucia Nie zapowiada się nic dobrego dla relacji. Jeśli jesteś w związku, zaczniesz zadawać sobie pytania o jego sens. Singielki muszą poczekać na miłość, co nie wyklucza dobrej zabawy.

Kariera Nie licz na jakieś istotne zmiany. Jednak spokój nie potrwa długo. Uważaj, aby nie spóźniać się z niczym w pracy. Nagromadzone opóźnienia mogą mieć znaczenie w przyszłości.

4/13
Strzelec
Strzelec

Strzelec
22.11–21.12

Uczucia Poczujesz, że jesteś zakochana, ale będziesz się zastanawiać, czy wybranek odwzajemnia te uczucia. Jeśli jesteś singielką, to jeszcze nie gub pantofelka.

Kariera W pracy wybuchnie konflikt z przełożonym. Znajdź sposób, aby bronić się w konstruktywny sposób. Po burzy wszystko wróci do normy. Czasem takie konfrontacje są potrzebne.

5/13
Skorpion
Skorpion

Skorpion
23.10–21.11

Uczucia Jeśli jesteś w związku, zechcesz zaskoczyć swojego partnera. Jeśli jesteś singielką, będziesz zmęczona przygodami bez przyszłości i zaczniesz myśleć perspektywicznie.

Kariera Powinnaś postarać się o więcej obowiązków lub przynajmniej o możliwość rozwinięcia talentów, aby zmienić swoją pozycję w firmie. Nie będzie to łatwe.

6/13
Ryby
Ryby

Ryby
19.02–20.03

Uczucia Jeśli długo oczekiwane spotkanie nie odbędzie się w styczniu, to już nigdy. Ryby w związkach będą chciały odświeżyć swoją relację. Singielki mogą liczyć na zmianę stanu.
 

Kariera Nie wahaj się wyrazić swojej opinii, podzielić się swoją wizją, wykorzystać możliwości. Jeśli jesteś bez pracy, twoje poszukiwania przyniosą wreszcie rezultat.

7/13
Rak
horoskop

RAK
22.06–22.07

Uczucia Na początku roku będziesz rozpieszczana. Twój partner będzie szczególnie uważny. Wiesz, jak okazać mu wdzięczność. Jeśli jesteś singielką, ten czas wykorzystaj na odpoczynek.

Kariera Niektóre osobiste problemy nie pozwalają ci w pełni zaangażować się w karierę. Jeśli szukasz nowej pracy, musisz poczekać na bardziej sprzyjający czas. 

8/13
Panna
Panna

Panna
23.08–22.09

Uczucia Miłość zejdzie teraz na drugi plan, ponieważ będziesz zabiegana i zajęta innymi sprawami. Partner ci pomoże. Jeżeli twoje serce nie jest jeszcze zajęte, to w najbliższym czasie to się nie zmieni. 

Kariera W gwiazdach widać nowy projekt, zmianę działalności lub rozpoczęcie szkolenia z długo oczekiwanymi klientami. Osoby poszukujące pracy będą miały mnóstwo pomysłów. 

9/13
Lew
Lew

LEW
23.07–22.08

Uczucia Niezależnie od tego, czy jesteś w parze, czy nie, teraz w kwestiach sercowych nie zapowiada się nic szczególnego. Choć… może mieć miejsce jakieś rozstanie. 

Kariera Zostań w kącie, wykonuj swoją pracę, zachowaj dyskrecję, a wszystko będzie dobrze. W firmie będziesz nieobecna emocjonalnie. A pracy zapowiada się dużo.

10/13
Koziorożec
Koziorożec

Koziorożec
22.12–19.01

Uczucia Czy twój partner cię oszukuje? Oto pytanie, które zadasz w nadchodzących dniach sobie, a potem partnerowi. Pojawi się napięcie. Ten czas nie sprzyja sprawom sercowym.

Kariera Na zmiany poczekasz do wiosny. Dla osób poszukujących pracy – ta sama informacja. Początek roku to stagnacja. Bądź cierpliwa, lepsze dopiero nadejdzie.

11/13
Byk
Byk

BYK
21.04–20.05

Uczucia Jeśli jesteś w związku, poczujesz, że twój partner zadaje za dużo pytań. Będziesz potrzebować odrobiny samotności. Twoje priorytety są teraz gdzie indziej. 

Kariera Czy twoja praca jest na pewno dla ciebie najlepsza? Ten dylemat pojawi się na początku roku. Zapragniesz iść do przodu. Nie spodziewaj się jednak szybkich zmian.

12/13
Bliźnięta
Bliźnięta

Bliźnięta
21.05–21.06

Uczucia Jak znaleźć miłość? To pytanie, które będziesz sobie powtarzać, jeśli jesteś singielką. Odwiedzaj w weekendy restauracje i dyskoteki - korzystaj z karnawału. Warto!

Kariera Twój dobry nastrój będzie motywował twoich kolegów. Jeśli szukasz pracy, będziesz tym bardziej pełna energii. Idealny czas, aby dostać posadę, na którą długo czekałaś.

13/13
Baran
Baran

Baran
21.03–20.04

Uczucia Singielki będą musiały poczekać na miłość, nawet jeśli będą jej aktywnie poszukiwać. Powinnaś wyjść raz na jakiś czas. Początek roku zapowiada się przyjemnie dla par.

Kariera Styczeń nie przyniesie żadnych zmian w kwestiach zawodowych. Bądź cierpliwa i zbieraj siły. Niedługo poczujesz energię i ochotę na nowe wyzwania.

Więcej na temat Horoskop