Horoskop na lato 2018 Baran Byk Bliźnięta Lew
Horoskop na lato 2018
Zobacz, co cię czeka!
1/13
Horoskop na lato 2018

Wakacje trwają, a ty z pewnością albo w tym momencie opalasz się na leżaku i marzysz o wakacyjnym romansie, albo... wyczekujesz z niecierpliwością podwyżki w pracy! Co cię czeka w tym tygodniu? Czy znajdziesz nową miłość, a może zmienisz pracę?

 

Znajdź swój znak Zodiaku w naszej galerii i sprawdź!

2/13
Baran
Baran

Uczucia Twoje plany zadziwią otoczenie. Mało tego – sama możesz być zaskoczona tym, co zrobisz. Gwiazdy dobrze wróżą miłości. Być może szykuje się romans…

Kariera Dojdziesz do wniosku, że trzeba się rozwijać, ale tak do końca sama nie będziesz wiedziała, czego pragniesz. Jak zmieniać coś bez przeprowadzenia zmian?

3/13
Byk
Byk

Uczucia W najbliższym czasie zatęsknisz za czułością i wrażliwością. Bo w twoim życiu uczuciowym będzie się działo. Mogą zostać odkryte jakieś sprawy z przeszłości.

Kariera Na polu zawodowym pojawi się wiele ciekawych okazji. Warto je chwytać. Szybkie i zdecydowane działania pomogą ci opracować właściwą strategię zawodową.

4/13
Bliźnięta
Bliźnięta

Uczucia Wreszcie zapanujesz nad swoimi nastrojami, co pomoże ci zachować spokój. Nie ufaj nowym znajomościom. Jeśli jesteś w dobrym związku, zadbaj o tę relację.

Kariera Dodatkowe obowiązki lub zadania przyczynią się do poprawy sytuacji materialnej. Będziesz zadowolona z dobrze poprowadzonej sprawy.

5/13
Lew
Lew

Uczucia Nie daj się zwieść niezobowiązującym znajomościom. Nawet jeśli niedawno z kimś się rozstałaś, a chcesz się pojednać, to nie zastanawiaj się, tylko to zrób.  

Kariera Pewne zmiany spowodują dużą poprawę warunków życia. Zachowaj jednak zdrowy rozsądek i przy wyborze celów pamiętaj o możliwościach.

6/13
Panna
Panna

Uczucia Zechcesz się uwolnić od relacji, które hamują twój rozwój. Poczujesz, że potrzebujesz zmian, przestrzeni i poszerzania horyzontów. Teraz jest na to najlepszy moment.

Kariera Nie wahaj się wchodzić w trudne przedsięwzięcia. Odwaga się opłaci, bo gwiazdy ci sprzyjają. Nie ma przeszkód, których nie byłabyś w stanie pokonać.

7/13
Ryby
Ryby

Uczucia Nie podejmuj teraz ważnych decyzji. Pewne problemy może będą ci ciążyć, jednak w ogóle się tym nie przejmuj. Na wszystko przyjdzie czas. 

Kariera Pojawią się nowe wyzwania. Nie usztywniaj się, bo to może poważnie ograniczyć ci pole do popisu i uniemożliwić patrzenie w przyszłość.

8/13
Rak
horoskop

Uczucia Nie zapomnij zrobić drobnego prezentu swojemu partnerowi. Od dawna czeka na miły gest. Singielki więcej czasu będą spędzać w kinie lub… w barze.

Kariera Swój sukces będziesz teraz zawdzięczać kontaktom zawodowym. Będzie ich coraz więcej, bo poszerzysz swoje grono znajomych o ludzi z różnych branż. 

9/13
Koziorożec
Koziorożec

Uczucia Gwiazdy sprzyjają realizacji planów, nawet tych najśmielszych. Ogranicz jednak bujanie w obłokach. Lepiej skup się na osiąganiu bliższych i bardziej realnych celów. 

Kariera Sprawy będą toczyły się dużo sprawniej i przyjemniej. Będziesz też miała lepszy nastrój. I przychylność szefa w realizowaniu trudnych zadań.

10/13
Wodnik
Wodnik

Uczucia Każdą deklarację starannie rozważaj. Nie pora teraz na kompromis. Wybieraj tylko rozwiązania, które cię zadowalają lub wywołują twój entuzjazm. 

Kariera Szykuje się dość pracowity okres. Jeśli nie znajdziesz czasu na odpoczynek, bardzo szybko odczujesz wyczerpanie i niemoc.

11/13
Waga
Waga

Uczucia Skupisz się (aż do przesady!) na zachowaniu niezależności. To sprawi, że zaczniesz się zachowywać inaczej niż zwykle. Otoczenie będzie zdziwione, ale się tym nie przejmuj. 

Kariera Bardzo łatwo możesz wywołać wrogość w swoim środowisku zawodowym. Nie będzie miło, bo poczujesz, że jesteś sama przeciwko wszystkim.

12/13
Skorpion
Skorpion

Uczucia Los ci teraz sprzyja, więc ciesz się życiem. Tylko pamiętaj o konsekwencjach. Przy zawieraniu nowych znajomości zachowaj ostrożność lub… anonimowość.  

Kariera Dobra passa trwa. Uda ci się pokonać trudności i wreszcie poradzisz sobie z pewną delikatną sprawą. Będziesz pełna energii i pewna siebie.

13/13
Strzelec
Strzelec

Uczucia Spodobasz się komuś, kto w ogóle do ciebie nie pasuje. Zachowaj ostrożność, by przez tego kogoś nie znaleźć się w nieprzyjemnej sytuacji.

Kariera Unikaj teraz podejmowania ważnych decyzji, które będą miały wpływ na przyszłość. Sytuacja może wyglądać inaczej, niż ci się wydaje.

Więcej na temat Horoskop