Horoskop Baran Byk Bliźnięta Rak
Horoskop
1/13
Horoskop

Strzelce znajdą nową miłość, a Wodniki rozwiną swoje kariery! Co cię czeka w pracy, w związku w najbliższym tygodniu? Czy możesz spodziewać się podwyżki, a może musisz teraz zacząć oszczędzać? Znajdź swój znak w naszej galerii i sprawdź, czy czeka cię teraz stagnacja, a może przyszedł czas na prawdziwe zmiany?

 

Sprawdź nasz horoskop!

 

Zobacz też: Horoskop 2017. Zobacz co Cię czeka w nowym roku

2/13
Baran
Baran

BARAN 

Uczucia 

Twoje wyobrażenia na temat waszego związku mogą się różnić od wizji partnera. Pytaj, konsultuj i przede wszystkim rozmawiaj! Lepszy wspólny kompromis niż ciche dni. Singielki przeżyją zauroczenie.

Kariera 

Zacznij wreszcie wykorzystywać swoje znajomości. Dzięki nim uda ci się zyskać uznanie i sympatię, no i odebrać należną ci prowizję. W rozmowach pamiętaj o stawianiu swoich warunków.

3/13
Byk
Byk

BYK

Uczucia 

Różne obowiązki mogą zwalić ci się teraz na głowę. Nie uciekaj od nich. Im szybciej się z nimi uporasz, tym szybciej odetchniesz z ulgą. Miej dobre słowo dla partnera, a jeśli jesteś singielką – nie krytykuj.

Kariera 

Małe pomyłki lub niedociągnięcia mogą zostać zapamiętane na długo. Nie zamiataj więc spraw pod dywan, a jeśli się na czymś nie znasz, śmiało proś o rady specjalistów.

4/13
Bliźnięta
Bliźnięta

BLIŹNIĘTA

Uczucia 

Powieje nudą i nostalgią. Zatęsknisz za starymi czasami, wspomnisz dawne miłości. W stałych związkach rutyna. Singielki trudno będzie teraz zadowolić – nie ten typ, nie ten charakter, nie te oczy…

Kariera 

Ciesz się z drobnych sukcesów, które teraz odniesiesz. To one będą trampoliną do sukcesu. Jeśli jakieś sprawy cię przerastają, nie wahaj się do tego przyznać. Nie podejmuj się zbyt trudnych zadań.

5/13
Rak
horoskop

RAK

Uczucia 

Przyjrzyj się schematom w swoim życiu i jeśli dojdziesz do wniosku, że ci nie służą, zacznij je przełamywać. Singielko, ty też zmień nawyki! Jeśli szukasz miłości w Internecie, teraz zrób to w realu.

Kariera 

Uważaj na błędy specjalistów. Lekarz, prawnik, księgowa czy inna osoba, której ufasz, może okazać się niekompetentna. Domagaj się konsultacji lub zweryfikuj opinię w kilku źródłach.

6/13
Lew
Lew

LEW 

Uczucia 

Co nagle, to po diable! Podejmując ważne decyzje, zastanów się, czy twój partner jest na nie gotowy. Dla singielek czas raczej na spokojne obserwacje niż na odważne deklaracje.

Kariera 

Cudza niekompetencja może wyprowadzać cię z równowagi. Nie groź, nie strasz, tylko spokojnie informuj o konsekwencjach. Tym sposobem możesz uratować sytuację i zapobiec kryzysowi.

7/13
Panna
Panna

PANNA

Uczucia 

Unoszenie się honorem lub „strzelanie focha” nie pomoże. Zamiast wybuchać, zachowaj spokój. Ochłoniesz i wymyślisz rozwiązanie. Znajdź czas dla bliskich. Pamiętaj, że kariera to nie wszystko!

Kariera 

Nagromadziło ci się wiele pilnych spraw do załatwienia. Nie odkładaj niczego na potem, bo zapomnisz lub nie zdążysz. Popracuj nad planowaniem, to pozwoli ci się lepiej zorganizować.

8/13
Waga
Waga

WAGA

Uczucia 

Możesz się bać, że partner cię zdradzi lub zostawi. Nie tłum w sobie tych uczuć. Pomoże tylko szczera rozmowa. Singielki nie powinny teraz zbyt szybko wchodzić w związek.

Kariera 

Propozycje, maile, oferty – trudno będzie ci się odnaleźć w natłoku obowiązków. Przypomną sobie o tobie dawni kontrahenci, a stare pomysły powrócą na tapetę. Zadbaj o lepszą organizację pracy.

9/13
Skorpion
Skorpion

SKORPION

Uczucia 

Skąpstwo emocjonalne i finansowe ze strony partnera będzie teraz bardziej odczuwalne niż wcześniej. A może to partner będzie bardziej egoistyczny niż dotychczas? Zatem sama zadbaj o swoje potrzeby.

Kariera 

Zbyt duże zaufanie do klientów może narazić cię na stratę finansową. Nowi kontrahenci mogą okazać się bardziej wymagający, niż zakładasz. Bądź profesjonalna, ale nie naiwna.

10/13
Strzelec
Strzelec

STRZELEC

Uczucia 

Bardzo intensywny czas dla osób poszukujących miłości. Warto zadbać o ciało, urodę i… garderobę. Stałe związki zaczną snuć plany na przyszłość. Nie składaj obietnic, których nie dotrzymasz.

Kariera 

Unikaj angażowania się w cudze spory. Tam gdzie dwóch się bije, ty nie skorzystasz. Skup się na swoich sprawach, inaczej nie zdążysz z zadaniami czy planami sprzedażowymi.

11/13
Koziorożec
Koziorożec

KOZIOROŻEC

Uczucia 

Czeka cię prezent od partnera, podpisanie dokumentów lub podjęcie ważnych decyzji. W stałych związkach harmonia i zgoda. Singielki mogą teraz odstraszać potencjalnych partnerów.

Kariera 

Chwilowe kłopoty, jak np. brak płynności finansowej, mogą utrudniać ci teraz pracę. Unikaj stresu, zabezpieczając się przed tym, co niespodziewane. Warto teraz zadbać o jakieś oszczędności.

12/13
Wodnik
Wodnik

WODNIK

Uczucia 

Dawna miłość może cię wytrącić z równowagi. Unikaj więc odświeżania starych znajomości. Powroty mogą przynieść rozczarowanie. Dla singielek czas niezobowiązujących randek.

Kariera 

Powroty do dawnych pomysłów czy klientów przyniosą zyski. To, co kiedyś wydawało się niemożliwe, teraz nabierze kolorów. Możliwe ważne kontrakty i umowy długoterminowe.

13/13
Ryby
Ryby

RYBY

Uczucia 

Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe. Złośliwości mogą się odbić od partnera i rykoszetem uderzyć w ciebie. Pokusa zdrady będzie pojawiała się teraz częściej, ale uważaj, by nie stracić tego, co masz.

Kariera 

W pracy dużo gadania, z którego mało wyniknie. Nie rozdawaj swoich pomysłów i kontaktów na prawo i lewo, bo zostaniesz pominięta przy projekcie, który jest dla ciebie ważny. Dobre prognozy dla finansów.

Więcej na temat Horoskop