Piotr Stramowski znak zodiaku Panna Wodnik Waga Strzelec Skorpion
Piotr Stramowski znak zodiaku Panna
Sprawdź swój HOROSKOP
1/13
Piotr Stramowski znak zodiaku Panna

 

Co Cię czeka w drugiej połowie września? Sprawdź swój horoskop z magazynu "Flesz", który przygotowała Agnieszka Zub (tel. 604 801 498- opłata za połączenie z siecią T Mobile zgodna z posiadaną taryfą).

 

Awans w pracy? Problemy w związku? A może podróż marzeń na koniec roku? Znajdź swój znak w naszej galerii i sprawdź, co Cię czeka!

2/13
Wodnik
Wodnik

Wodnik
20.01–18.02

 

Uczucia

Twoje bliskie relacje oparte będą teraz bardziej na intelektualnej fascynacji i przyjaźni niż na zmysłowym szale. Na uniesienia przyjdzie czas.

Kariera

Jeśli pracujesz w zespole, powstrzymaj się od podnoszenia głosu i bądź uprzejma. Twoje komentarze będą na cenzurowanym.

3/13
Waga
Waga

Waga
23.09–22.10

Uczucia

Nawet jeśli będziesz miała teraz dużo pracy, to i tak znajdziesz czas na romans. Nie masz z kim? Okazja pojawi się znienacka.

Kariera 

Osiągniesz swój biznesowy cel, zapraszając swojego rozmówcę w miejsce znane smakoszom z dań kuchni regionalnej.

4/13
Strzelec
Strzelec

Strzelec
22.11–21.12

Uczucia

Znajdziesz się na emocjonalnym rollercoasterze. Pojawi się zwątpienie, zniechęcenie, znudzenie i potrzeba pobycia ze sobą w samotności.

Kariera

Trzymaj rękę na pulsie w sprawach finansowych. Słuchaj tego, co mówią ludzie wokół ciebie. I wyciągaj wnioski. Może trzeba zmienić plany?

5/13
Skorpion
Skorpion

Skorpion
23.10–21.11

Uczucia

Zechcesz odnowić znajomość z kimś, kogo już znasz. Pojawi się okazja do realizacji tej fantazji, która od dłuższego czasu chodzi ci po głowie.

Kariera

Krótka podróż może pomóc ci zrealizować projekt, który utknął w miejscu. Korzyści przyniosą ci transakcje handlowe związane z rozrywką.

6/13
Ryby
Ryby

Ryby
19.02–20.03

Uczucia

Będziesz uwodzić, i to z dobrym skutkiem. Na swojej drodze spotkasz kogoś przywiązanego do swojej wolności, co cię zaintryguje.

Kariera

Otrzymasz wsparcie finansowe na realizacje projektów, które chciałaś już dawno podjąć. Wreszcie poczujesz się bezpiecznie.

7/13
Rak
horoskop

RAK
22.06–22.07

Uczucia

Będziesz stąpać po cienkim lodzie. Nawet jeśli uda ci się załagodzić sytuację, to wszelkie napięcia niekorzystnie odbiją się na twojej relacji. 

Kariera

Wysokie kompetencje to dla ciebie najlepszy sposób na osiągnięcie celów. Sfinalizuj wreszcie pewną transakcję, bo wpadniesz w kłopoty.

8/13
Panna
Panna

Panna
23.08–22.09

Uczucia

Postaw na znajomość, która zaspokoi twoją potrzebę stabilizacji. Uważaj jednak, by nie wdać się w kilka
historii jednocześnie.

Kariera

Twoja skuteczność może nie być teraz największa. Zaplanuj lepiej swoje działania, a zauważysz poprawę. Zmotywuj też swój zespół.

9/13
Lew
Lew

LEW
23.07–22.08

Uczucia

Jeżeli zależy ci na relacji, zrób pierwszy krok. Przekonasz się, że odwaga się opłaci. Lody zostaną przełamane i zostaniesz dobrze przyjęta.

Kariera

Relacje z kolegami zaczną się poprawiać. W wyniku rozmów wypracujecie konstruktywne pomysły. Wspólne wysiłki zakończą się powodzeniem.

10/13
Koziorożec
Koziorożec

Koziorożec
22.12–19.01

Uczucia

Wierność nie będzie teraz twoją mocną stroną. Będziesz przyciągać liczne spojrzenia i dość łatwo dasz się uwieść. Chwilo trwaj! 

Kariera

Dzięki zmianom zyskasz: zaczniesz wchodzić w nową branżę zawodową. Korzystaj ze wskazówek, a pojawią się ciekawe rozwiązania.

11/13
Byk
Byk

BYK
21.04–20.05

Uczucia

Układ gwiazd sprzyja relacjom przyjacielskim lub platonicznym uczuciom. Nie spodziewaj się więc teraz gorących romansów ani randek.

Kariera

Poczujesz konsekwencje decyzji podjętych w przeszłości. Niektóre Byki będą zmuszone do zmiany planów i rozważenia innych opcji.

12/13
Bliźnięta
Bliźnięta

Bliźnięta
21.05–21.06

Uczucia

Możesz przeżywać głębokie, choć jednak krótkie fascynacje. Korzystaj z życia, ale zacznij myśleć o stabilizacji. Potrzebujesz bezpieczeństwa.

Kariera

Nie spiesz się z realizacją niektórych planów zawodowych. Przez pośpiech możesz sporo stracić. Zaakceptuj przeszkody.

13/13
Baran
Baran

Baran
21.03–20.04

Uczucia

Poczujesz nieodparty pociąg do kogoś, kto jest bardzo nieprzystępny. Przestaniesz się zaś interesować tym, kto jest w twoim zasięgu.

Kariera

W najbliższym czasie będzie sporo się działo. W twojej pracy pojawi się nowa osoba. Wykaż więcej dobrej
woli, to skończą się problemy z brakiem motywacji. 

Więcej na temat Horoskop