Anja Rubik  - znak zodiaku Wodnik Waga Strzelec Skorpion
Anja Rubik  - znak zodiaku
East News
1/13
Anja Rubik  - znak zodiaku
East News

Co Cię czeka w czerwcu? Sprawdź horoskop z magazynu "Flesz", który przygotowała Agnieszka Zub (tel. 604 801 498- opłata za połączenie z siecią T Mobile zgodna z posiadaną taryfą).

Nowa miłość, daleka podróż, a może nagły przypływ gotówki? Znajdź swój znak w naszej galerii i sprawdź, co Cię czeka!

2/13
Wodnik
Wodnik

Wodnik
20.01–18.02

Uczucia Jedynie, czego możesz oczekiwać w najbliższym czasie, to romans bez zobowiązań.
Nie angażuj się zbytnio, bo potem możesz cierpieć.

Kariera Gwiazdy sprzyjają dużej aktywności i chęciom do pracy. Z łatwością nawiążesz kontakty.
Starannie ustalaj jednak warunki współpracy. 

3/13
Waga
Waga

Waga
23.09–22.10

Uczucia Wenus spowoduje odrodzenie spektakularnej pasji. Wagi, które doświadczają kryzysu w związku, powinny wreszcie pójść na ustępstwa. Po co się męczyć?

Kariera Jesteś na dobrej drodze zawodowej. Zwracaj jednak uwagę na to, co mówisz, nawet gdy tylko żartujesz. Zazdrośni ludzie mogą cię skrzywdzić.

4/13
Strzelec
Strzelec

Strzelec
22.11–21.12

Uczucia Znajomość internetowa z kimś z zagranicy może skończyć się randką. Nie rób sobie większych nadziei. Po prostu ciesz się miłym towarzystwem.  

Kariera Szykują się zmiany. Możesz zostać oddelegowana do pracy w inne miejsce lub pojawi się oferta pracy z firmy, która ma siedzibę z dala od twojego domu. 

5/13
Skorpion
Skorpion

Skorpion
23.10–21.11

Uczucia Masz teraz na głowie dużo rodzinnych spraw, a to wpłynie na wspólny czas z partnerem. Samotne Skorpiony nie mogą liczyć na zmiany w kwestii uczuć.

Kariera Planety sprzyjają i pracy, i zmianom. Podpiszesz interesujący kontrakt lub dostaniesz podwyżkę. Może zawalcz o awans? Korzystaj z dobrej passy.

6/13
Ryby
Ryby

Ryby
19.02–20.03

Uczucia Możesz teraz poznać tego jedynego w miejscu, w którym codziennie przebywasz:
w szkole lub w pracy. Nie poddawaj się więc rutynie, tylko uważnie się rozglądaj. 

Kariera Spodziewaj się teraz wyjątkowo dobrych kontaktów z szefem. Atmosfera w firmie będzie dosyć luźna, być może pojawi się szansa na integrację.

7/13
Rak
horoskop

RAK
22.06–22.07

Uczucia Nie dawkuj sobie przyjemności. Należy ci się coś od życia. Osoby samotne mogą wypatrzyć interesującą znajomość w szkole, na uczelni lub… w przedszkolu. 

Kariera Możesz dostać awans lub nagrodę, a to zrodzi napięcia z koleżanką. Spróbuj ją zrozumieć. Ma swoje racje, a ty może za bardzo skupiasz się na sobie?

8/13
Panna
Panna

Panna
23.08–22.09

Uczucia Osoby samotne zaczną szukać swojej drugiej połówki w Internecie. Powinny być ostrożne. Niechcący mogą w ten sposób poznać kogoś już zajętego.

Kariera Teraz zadowolone będą zwłaszcza Raki, które pracują w środowisku artystycznym. Jeżeli zajmujesz się pisaniem, to gwiazdy wyjątkowo ci sprzyjają!

9/13
Lew
Lew

LEW
23.07–22.08

Uczucia W związkach ożywienie relacji. Singielki będą intensywnie uwodziły. Kto wie, może tym razem ktoś wpadnie w pułapkę, którą zastawią? 

Kariera Nadchodzące dni nie będą należały do łatwych. Możesz czuć się bardzo niedoceniona. Więcej zyskasz swoim wdziękiem niż pracą.

10/13
Koziorożec
Koziorożec

Koziorożec
22.12–19.01

Uczucia Zaczniesz poważnie myśleć o legalizacji swojego związku i założeniu rodziny. Singielki mogą poznać
kogoś interesującego i zacząć stabilny związek. 

Kariera Czas sprzyja transakcjom handlowym, pozyskiwaniu klientów. Dobrze zapowiada się współpraca
z zagranicą. A więc: zakasz rękawy!

11/13
Byk
Byk

BYK
21.04–20.05

Uczucia Ktoś będzie cię chciał zaprosić na uroczystość rodzinną. Skorzystaj z okazji, bo na tym przyjęciu możesz spotkać osobę, która na dłużej zagości w twoim życiu.

Kariera Skup się na nawiązywaniu kontaktów handlowych. Możesz częściej sama udawać się do klientów, by zawierać korzystne umowy. Taka strategia się opłaci!

12/13
Bliźnięta
Bliźnięta

Bliźnięta
21.05–21.06

Uczucia Nie będzie to czas na myślenie o uczuciach. Skupiona na zarabianiu, możesz jednak nie zauważyć kogoś ważnego, kto będzie stał tuż obok. 

Kariera Istotne staną się teraz środki materialne. Nie będzie liczył się charakter pracy, lecz to ile zarobisz. Jesteś gotowa nawet wyjechać.

13/13
Baran
Baran

Baran
21.03–20.04

Uczucia Gwiazdy sprzyjają sprawom uczuciowym. Są łaskawe zwłaszcza dla tych, którzy mieli ostatnio trudne chwile z partnerem. Nie mieszaj miłości z pracą!

Kariera Poszerz grono swoich znajomych. Dzięki temu wpadniesz na świetny pomysł, jak pokierować swoją karierą. Bądź zdeterminowana i chwytaj okazję.

Więcej na temat Horoskop