Horoskop listopad 2016. Miłość, seks, praca, relacje w związku
1/13
Horoskop listopad 2016. Miłość, seks, praca, relacje w związku

Seks, praca, pieniądze, nowa miłość, a może awans... Co czeka cię od 21 do 27 listopada? Mamy dla Was horoskop, który przygotował znany z TV jasnowicz Robert. Bezpośredni kontakt z Robertem – SMS: JR pod numer 7411. Znajdź swój znak Zodiaku w naszej galerii i przekonaj się, czy czeka cię pasmo sukcesów, a może niepowodzeń?

 

2/13
Strzelec
Strzelec

Strzelec 22.11–21.12

 

Miłość: Teraz Strzelce w związkach dostaną to, na co czekały przez dłuższy czas: miłość i stabilizację. Strzelce single, którym samotność nie doskwierała, zostaną znienacka trafione strzałą Amora. Praca: Na polu zawodowym teraz możecie zarabiać prawdziwie duże pieniądze, ale musicie ostrożnie podejmować ważne decyzje. Unikajcie tylko plotek. Twoja szansa: Warto pomyśleć o zastosowaniu diety odchudzającej. Da efekt!

3/13

Rak 22.06–22.07

 

Miłość: Wcześniejsze kłótnie i spory odchodzą teraz do przeszłości. Czas na wybaczanie, godzenie się i pielęgnowanie wzajemnych uczuć. Praca: Nadal bardzo dobry okres w pracy. Widać zadowolenie, spokój, pasję i obfitość materialną. Oby tak dalej! Twoja szansa: Zadbaj o dłonie i paznokcie. Pamiętaj też o pilingu ciała!

4/13

Lew 23.07–22.08

 

Miłość: Róbcie teraz wraz z partnerem dalekosiężne plany, wybierzcie termin ślubu lub zaręczyn, pracujcie nad powiększeniem rodziny, myślcie też o zamianie mieszkania. Praca: Uważajcie na flirty i ignorujcie zalotne spojrzenia kolegów i koleżanek. Romans w pracy to teraz najgorsza z możliwości. Twoja szansa: Zadbaj o kręgosłup, zwłaszcza jeśli masz siedzącą pracę.

5/13
Baran
Baran

Baran 21.03–20.04

 

Miłość: Barany będą swe uczucia przelewać na dzieci. To dobry czas na nawiązanie z nimi lepszej komunikacji. Praca: Jeśli coś cię teraz niepokoi, lepiej udawać, że nie widzisz problemu, bo tylko zagmatwasz sprawy. Wzrost wiary w siebie pomoże ci otworzyć się na nowe możliwości. Twoja szansa: Zadbaj o higienę jamy ustnej, o zęby, dziąsła, ale także o język.

6/13
Byk
Byk

Byk 21.04–20.05

 

Miłość: W Bykach obudzi się teraz opiekuńczość i nadmiernie będziecie dbać o swoje drugie połówki. A pamiętajcie, że głaszcząc, można... zagłaskać! Praca: Wraz ze swoimi przełożonymi musicie teraz pracować nad osiągnięciem kompromisu w drażliwej kwestii. Twoja szansa: Popracuj nad poprawą swojej kondycji fizycznej. Kup karnet na siłownię!

7/13
Bliźnięta
Bliźnięta

Bliźnięta 21.05–21.06

 

Miłość: Bliźnięta mają teraz tendencję do szukania dziury w całym, więc i swoje relacje partnerskie będą postrzegać jako iluzję. A przecież wszystko u was gra! Praca: Czekają was dobre informacje dotyczące kwestii finansowych związanych z nowymi obowiązkami i zadaniami. Twoja szansa: Odwiedź gabinet odnowy biologicznej. To nie luksus, ale konieczność!

8/13
Panna
Panna

Panna 23.08–22.09

Miłość: Najgorsze jest już za wami i nadszedł teraz czas na uzdrowienie waszego związku. Samotne Panny czeka dobry okres na zawieranie nowych znajomości. Praca: Musicie ostrożnie przeanalizować swoje możliwości i mierzyć siły na zamiary. Dobry czas na pozamykanie starych spraw. Twoja szansa: Odpowiednia pora na zrobienie badań okresowych. Nie zwlekajcie z tym!

9/13
Waga
Waga

Waga 23.09–22.10

 

Miłość: Wasze relacje z partnerami będę wymagały oczyszczenia. Nie możecie skrywać swych emocji i uczuć, bo partner czuje te blokady i też się automatycznie zamyka. Praca: Chociaż sprawy zawodowe nie idą w takim kierunku, jakiego oczekujesz, to nie możesz się poddawać. Twoja szansa: Dbaj o zatoki, oczyść je inhalacjami, a głowę chroń przed wiatrem!

10/13
Skorpion
Skorpion

Skorpion 23.10–21.11

 

Miłość: Będziecie pełnić funkcję psychologa dla swoich partnerów. Dajcie się im wypłakać i wyżalić na swoim ramieniu! Praca: Bądźcie otwarci na swoich współpracowników. Wykażcie się jednak rozsądnym podejściem do wyzwań, a jeśli nie wszystko się uda, pamiętajcie, że to nie koniec świata. Twoja szansa: Dobry czas na zagranie w lotto lub wydrapanie nagrody w zdrapce.

11/13
Koziorożec
Koziorożec

Koziorożec 22.12–19.01

Miłość: Najbliższe tygodnie to czas transformacji, który zwiastuje duże zmiany. To scementuje wasz związek! Praca: Wykażesz się kreatywnością. Masz w sobie dużo siły na założenie własnej działalności lub spółki i dobry pomysł na jej rozwój. Twoja szansa: Nie obawiaj się konsekwencji, nie kalkuluj zanadto, podejmuj teraz ważne decyzje życiowe tak, jak ci nakazuje intuicja.

12/13
Wodnik
Wodnik

Wodnik 20.01–18.02

 

Miłość: Czas przejąć w związku inicjatywę. Rola, jaką narzucił ci partner, już od dawna cię męczy. Skończ z tym! Praca: Szczęśliwa gwiazda świeci na polu zawodowym Wodników. Jesteście gotowi na tworzenie nowych projektów i podejmowanie wyzwań. Nie popadajcie tylko w pracoholizm! Twoja szansa: Zafunduj sobie dietę oczyszczającą i pij herbatki ziołowe.

13/13
Ryby
Ryby

Ryby 19.02–20.03

 

Miłość: Czas na uporządkowanie bałaganu i chaosu, jaki panuje w twoim związku. Jeśli twoje intencje będą szczere, szybko uda się wam uzdrowić wzajemne relacje. Praca: Należy dążyć do celu, ale nie za wszelka cenę. Przestrzegam przed dokonywaniem teraz niemądrych wyborów. Twoja szansa: Zaplanuj już teraz zimowy wyjazd w góry lub do ciepłych krajów.

Więcej na temat Horoskop