Anna Kalczyńska w granatowej sukience

Joanna Horodyńska o stylizacji Anny Kalczyńskiej: "Znerwicowana fashionistka, czy nudna urzędniczka..."

Anna Kalczyńska w granatowej sukience

Joanna Horodyńska i Ada Fijał oceniły stylizację Anny Kalczyńskiej z premiery "Salome" w Teatrze Wielkim. Stylistka i aktorka, jak zawsze nie szczędziły mocnych słów.

Ostatnio prowadząca "Dzień Dobry TVN" Anna Kalczyńska mocno eksperymentuje ze stylem, a na wielkie gale wybiera coraz odważniejsze kreacje. Jak oceniły elegancką sukienkę dziennikarki?

Anna na zmianę jest znerwicowaną fashionistką, albo nudną urzędniczką z banku po godzinach. Tu stawiam na to drugie i znowu czekam na poprawkę -  zaczęła Horodyńska.

Ada Fijał spojrzała na wybór Anny Kalczyńskiej przychylniejszym okiem:

Wiesz, że początki bywają trudne. Sama przerabiałam to boleśnie! Moje katastrofy mają się nijak do bardzo poprawnych, a często zaskakujących poszukiwań pani Ani. Oczywiście z wielkim plusem dla niej.

Joanna Horodyńska też znalazła drobne plusy, ale ogólnie nie jest zadowolona ze stylizacji dziennikarki. Stylistka wprowadziłaby jakiś element szaleństwa.

Kreacja jest zachowawcza, schludna, w pięknym, ponadczasowym granacie, który zdecydowanie lepiej pasuje do naszej bohaterki niż czerń. Ale i nuda! Do tego suknia ma niezbyt szczęśliwy krój. Talia podchodzi pod biust! Kącik porad modowych dla naszych czytelniczek: podwyższona talia sukienek jest zdecydowanie zarezerwowana dla mniejszych biustów. Prosimy to zapamiętać. Choć wydaje mi się, że mężowie czytelniczek niekonieczni się z nami zgodzą.

A Wam jak się podoba wybór Ani Kalczyńskiej? Jesteście na tak czy raczej na nie? Zagłosujcie w naszej sondzie!

 

Zobacz: Joanna Horodyńska w najmodniejszej kurtce sezonu i ze swoimi ulubionymi dodatkami od... Zgadniecie?

 

Podoba Wam się stylizacja Anny Kalczyńskiej?

Anna Kalczyńska
ONS

Joanna Horodyńska surowo oceniła ten wybór dziennikarki

Joanna Horodyńska w zielonej bluzie, żółtej spódnicy, w złotych butach i z torebką z owadem
Ons.pl

 

Ada Fijał spojrzała nieco łagodniejszym okiem

Ada Fijał na imprezie Allegro

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05