henrykakrzywonos.jpg
ONS
Newsy

Henryka Krzywonos i jej mąż wybrani parą roku

W plebiscycie magazynu PANI. Też byście na nich zagłosowali?
Wczoraj w Hotelu Polonia odbyła się Gala wręczenia Srebrnych Jabłek 2010 miesięcznika PANI.

Głosami czytelników trzecie miejsce zajęła para: Kamila Łapicka i Andrzej Łapicki, drugie Maria Czubaszek oraz Wojciech Karolak, a pierwsze - Henryka Krzywonos-Strycharska i Krzysztof Strycharski.

Laureatka pierwszego miejsca dość niespodziewanie stała się osobą publiczną, jak widać nie trzeba być bardzo znanym, żeby zostać uznanym.

Kamila Łapicka była zmuszona samotnie reprezentować swoje małżeństwo. Niestety, jej mąż nadal dochodzi do siebie po kontuzji. Ale, jak stwierdziła jego małżonka, "mimo kilogramów gipsu" dochodzi do siebie by znów móc zacząć pracować.

 Laureatom gratulujemy wygranej i życzymy wiecznej miłości!
clipboard.jpg
Newsy
Największe sławy na pogrzebie Andrzeja Łapickiego
Kto przyszedł pożegnać aktora?

W minioną sobotę, w wieku 88 lat, zmarł Andrzej Łapicki . Wczoraj na warszawskich Starych Powązkach rodzina, przyjaciele, tłumy fanów i gwiazd z należytym szacunkiem pożegnały aktora. W uroczystościach pogrzebowych uczestniczyła wdowa Kamila Łapicka , córka Zuzanna Łapicka-Olbrychska i wnuczka Weronika Olbrychska . Mszę żałobną w kościele św. Karola Boromeusza odprawił ks. Adam Boniecki . Wśród znanych osobistości świata kultury znaleźli się m.in.: Waldemar Dąbrowski , Daniel Olbrychski , Krystyna Janda , Nina Andrycz , Artur Żmijewski , Michał Lesień z partnerką, Andżelika Piechowiak , Agnieszka Fitkau-Perepeczko , Grażyna Szapołowska , Rafał Królikowski i Sławomira Łozińska . Poniżej galeria zdjęć z pogrzebu wielkiego aktora:

ONS
Newsy
Łapicka oddała matce pierścionek zaręczynowy!
Teściowa, młodsza od zięcia, jest podobno zachwycona.

Podczas gali Srebrnych Jabłek PANI salony zadrżały ze śmiechu. Dlaczego? Wyznanie Kamili Łapickiej zaszokowało wszystkich! Pierścionek zaręczynowy, który dostała podczas oświadczyn Andrzeja Łapickiego w 2009 roku okazał się za duży na Kamilę. Narzeczona oddała go swojej mamie, notabene młodszej o wiele lat od swojego zięcia.  - Wszystko to prawda - potwierdziła Kamila Łapicka w wywiadzie dla Faktu .   Kamila pojawiła się samotnie na imprezie. Sama też odbierała 3. nagrodę dla najlepszej pary roku. Jej mąż niestety musiał zostać w domu z powodu złamanej nogi. Ciekawe zatem czy panu Andrzejowi też jest w smak taki podział dóbr? A Wy, oddałybyście pierścionek zaręczynowy swojej mamie?  

ONS
Newsy
Łapicka dokucza mężowi!
Więcej ich różni niż łączy?

Kamilę Łapicką i jej męża – aktora Andrzeja Łapickiego- dzieli spora różnica wieku. Kamila jest młodsza od męża o 60 lat, więc naturalnym jest chyba, że mają trochę inne potrzeby oraz różne poglądy na sposób spędzania wolnego czasu. - On najchętniej odpoczywałby w domu, ja czasami miałabym ochotę gdzieś wyjść. Ja jestem spontaniczna, on bardziej rozważny. Jak więc widać, przeciwieństwa się przyciągają. Pewnie można by znaleźć wiele przykładów na to, że tak samo jest z podobieństwami. Ale moim zdaniem to przeciwieństwa dodają związkowi pikanterii. Często spieramy się dla żartu, zwłaszcza w towarzystwie lubimy sobie dokuczać – stwierdziła Łapicka w rozmowie z „Twoim Imperium”. W wywiadzie Kamila podkreśliła jednak, że mimo tych różnic są naprawdę szczęśliwą i kochającą się parą. Jak myślicie, na jaki temat dokuczają sobie Łapiccy?

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner