Hejt na Monikę za jej zachowanie w programie "Rolnik szuka żony"
Facebook
Co wydarzyło się w ostatnim odcinku...
1/7
Hejt na Monikę za jej zachowanie w programie "Rolnik szuka żony"
Facebook

Monika jest przerażona poważnymi deklaracjami Tomka. W ostatnim odcinku programu "Rolnik szuka żony" odwiedziła dom rodzinny swojego wybranka i była wyraźnie zaskoczona jego zachowaniem. Do tej pory Monika narzekała, że Tomek nie wykazuje zainteresowania i nie zależy mu na wspólnej przyszłości. Teraz jednak rolę się odwróciły. Tomek nie mógł nacieszyć się obecnością Moniki w swoim domu.

Jest kobietą wyjątkowo piękną i bycie przy jej boku to coś pięknego. O taką kobietę mi zawsze chodziło - zachwalał Tomek.

Niestety, Monika nie była zachwycona taką przemianą Tomka, który w trakcie ich romantycznej randki nad jeziorem zadeklarował, że jest już gotowy przeprowadzić się do swojej ukochanej.

 To, co robisz teraz sama, to jest dużo pracy, ale we dwoje byłoby lżej i szybciej. Tu możemy przyjeżdżać odpocząć a u ciebie możemy popracować i zając się sobą jak będziesz chciała- przyznał Tomek.

Jak na tak poważną deklarację zareagowała Monika?

To miłe, ja do Tomka nie mam żadnych zarzutów. To dobry chłopak, aczkolwiek na wszystko potrzeba trochę więcej czasu, troszkę za mocno podkręca tempo. Poznajemy się i nie wiadomo co z tego będzie. Cały czas jest to, przynajmniej dla mnie, dobra zabawa i to wszystko a on tak trochę straszy tym, bo on już się deklaruje, że on już może żyć u mnie, mieszkać, wszystko.

Internauci byli zaskoczeni zachowaniem Moniki, która jeszcze tydzień temu narzekała, że Tomek nie okazuje jej uczuć. Co pisali na Facebooku?

denerwująca była Monika, zarzucała w tamtym odcinku Tomkowi, że się nie deklaruje, a gdy się deklaruje to jej to przeszkadza i dystansuje się. Ciężki charakter.

 

Jej to chyba nikt nie dogodzi, niech się ona ogarnie, bo zostanie sama, a Tomuś taki fajny

Z tego, co pamiętam, to narzekała, że nie wykazują inicjatywy panowie, a jak gość zaczął wykazywać inicjatywę, to też jej źle - pisali internauci.

A Wy co myślicie o zachowaniu Moniki? Waszym zdaniem jej związek z Tomkiem przetrwa próbę czasu?

 

Zobacz także: Co wydarzyło się w 10. odcinku programu "Rolnik szuka żony"? Jedna para już się rozstała! Zobacz naszą RELACJĘ!

 

 

2/7
Monika i Tomek z Rolnik szuka żony 3
3/7
Monika i Tomek z Rolnik szuka żony 3
4/7
Monika i Tomek z Rolnik szuka żony 3
5/7
Tomek wyznaje, że chce zamieszkać u Moniki
Facebook
6/7
Tomek z Rolnik szuka żony - kandydat Moniki
Facebook Rolnik szuka żony
7/7
Tomek i Monika na randce w polu
Facebook Rolnik szuka żony 3