ALLONS_785596_lis smoktunowicz06.JPG
ONS

Hanna Lis wróci do telewizji?

ALLONS_785596_lis smoktunowicz06.JPG
ONS
O powrocie Hanny Lis do telewizji mówi się od dawna. Plotkowano, że znana dziennikarka zmieni specyfikację swojej dotychczasowej pracy i z polityki przerzuci się na telewizję śniadaniową, bądź autorski program kulinarny. Okazuje się jednak, że nic bardziej mylnego.

Podobno TVP z którą Lis rozstała się w niezbyt przyjemnej atmosferze w 2009 roku chce ją zatrudnić ponownie. Tym razem Hanna Lis miałaby poprowadzić Panoramę.

- Zostaliśmy poinformowani o takiej możliwości wczoraj. Dzień wcześniej szefowie wpadli na ten pomysł, ale z Lisową jeszcze nie rozmawiali
- mówi "Super Expressowi" jeden z dziennikarzy tego programu informacyjnego.

Aktualnie program informacyjny prowadzą Joanna Racewicz, Marta Kielczyk i Andrzej Turski. Prowadzący jednak nic o pomyśle nie słyszeli.

- Nie słyszałem o tym i nie bardzo w to wierzę. Ale Hanię lubię i jeśli przyjdzie, to na pewno powitam ją z otwartymi ramionami - powiedział "Super Expressowi" Turski.

Według "Rzeczpospolitej" na pomysł wpadł dyerktor stacji, Jerzy Kapuściński. Jacek Skorus,  szef zespołu Panoramy nie skomentował całej sprawy.

Jak myślicie, czy to kolejna spekulacja, czy Hanna Lis rzeczywiście wróci na wizję?

pijavka

Więcej na temat Hanna Lis
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04