Halina Mlynkova pokazała ciążowy brzuch
Instagram/@halinamlynkova
Newsy

Halina Mlynkova za chwilę rodzi drugie dziecko. Czy jest już po ślubie z Marcinem Kindlą? 

Halina Mlynkova już niedługo zostanie mamą po raz drugi. Czy wokalista i jej partner, Marcin Kindla, są już małżeństwem? Kiedy wokalistka wróci do pracy?

Ponad rok tem Halina Mlynkova zaczęła się spotykać z Marcinem Kindlą, producentem muzycznym. Pracowali razem, zaiskrzyło. To właśnie z nim postanowiła zbudować nową, patchworkową rodzinę. Kindla ma syna Nikodema, który jest sześć lat młodszy od Piotra, 17-letniego syna Haliny z pierwszego małżeństwa z aktorem i dziennikarzem Łukaszem Nowickim.

„Nie możemy doczekać się tego, co połączy na zawsze nie tylko nas, ale i Piotrka i Nikodema. Nie ma nic piękniejszego niż świadomość obecności w życiu brata lub siostry! Będziecie mogli zawsze na sobie polegać. Wiem to najlepiej, bo mam brata i od dziecka szliśmy razem przez życie!”, napisał niedawno Kindla na swoim Instagramie obok pięknej fotografii, na której obejmuje ciężarną Halinę.

Gwiazda nie chce jeszcze zdradzić, czy wkrótce na świecie powitają z Marcinem syna, czy córkę.

Składam na nowo swoje życie już po raz enty – śmieje się w rozmowie z „Party” Mlynkova. – Jednak kiedy rozglądam się dookoła, widzę wiele osób w podobnej sytuacji, które nie z własnej winy decydują się podążać nową drogą. Z tych historii płynie dla mnie wielka siła i nadzieja na szczęście – dodaje.

Mija rok od TeleKamer 2016, a w życiu najpiękniejszych par zmieniło się tak wiele!

Halina Mlynkova już po ślubie? 

Kilkanaście lat temu, po urodzeniu Piotra, na długo zrezygnowała z koncertowania. Czy teraz będzie podobnie? Drugie maleństwo gwiazdy przyjdzie na świat już lada dzień.

Plany są takie, że wrócę do koncertów już w sierpniu. Ale maluszek jedzie z nami. Nie planujemy żadnej rozłąki – deklaruje. 

A będzie trzeci ślub? Halina na to pytanie tylko się uśmiecha. A może… jest już po ślubie?

– Znacie mnie, lubię zaskakiwać – mówi tajemniczo wokalistka. Możemy być więc pewni, że zaskoczy nas jeszcze nie raz.

Zobacz także: Halina Mlynkova szykuje się do ślubu? Ciężarna wokalistka przymierzała białą suknię!

Swoją czterdziestkę przepłakała. „Cały dzień, od rana łzy same płynęły mi po policzkach. (…) nie spełniło się marzenie, które staje się bardzo bolesne w sercu. (…) To zrozumie tylko kobieta, dla której bycie mamą staje się nieosiągalne ze względu na różne zdrowotne lub życiowe sytuacje”, wyznała niedawno na Instagramie Halina. Minęły trzy lata i... zaszła w ciążę.

By zrozumieć, co wydarzyło się ostatnio w życiu Mlynkovej, wystarczy posłuchać jej najnowszego singla „Szkło”. „Szkło potłuczone z kawałków. Poskładam sens nowy. (…) Rzucam w niepamięci mętny nurt gorzkie żale, strach, co ściska krtań” - śpiewa artystka.

Na początku 2020 roku, po kilku latach spędzonych w Czechach, wróciła do Polski. Okazało się, że rozstała
się z drugim mężem, Leszkiem Wronką, czeskim producentem muzycznym.

Halina Mlynkova

 

Halina Mlynkova w jeansowej sukience
EOS
Newsy
Ona w Polsce, mąż w Czechach... czy to oznacza, że małżeństwo Haliny Mlynkovej przechodzi kryzys?
Ona w Polsce, mąż w Czechach... czy to oznacza, że małżeństwo Haliny Mlynkovej przechodzi kryzys?

Na początku pandemii wróciła do Polski, zamieszkała w swoim starym mieszkaniu na warszawskim Mokotowie bez męża, tylko z synem Piotrem. Zaraz po tym Halina Mlynkova zaczęła odnawiać kontakty towarzyskie i zawodowe – kilka razy zagrała na scenie, reaktywowała swój polski kanał na YouTube, odnowiła Insatgram, a 4 września jedzie do Opola, by wystąpić na festiwalu aż na trzech koncertach. Zobacz także:   Nowy hit na YouTube! Roksana Węgiel, Enej, Mlynkova i inni nagrali piosenkę "Wszystko będzie dobrze"!  Halina Mlynkova o życiu prywatnym Czy ten nagły powrót do Polski oznacza kryzys w małżeństwie z czeskim producentem muzycznym Leszkiem Wronką, z którym wzięła ślub pięć lat temu? Nie będę komentować życia prywatnego, to nigdy nie wychodziło mi na dobre – mówi „Fleszowi” Mlynkova. – Wierzę, że jeśli ktoś jest mi życzliwy, to nadal będzie za mnie trzymał kciuki, a nienawistników… tych już nie zmienię – dodaje ze śmiechem. Gwiazda zdecydowała się inaczej opowiedzieć o swoim małżeństwie. Właśnie nagrywam płytę. Kiedy się ukaże, dowiecie się państwo więcej o tym, co dzieje się u mnie w kwestii uczuć – zapewnia. Więcej w najnowszym "Fleszu"  

Halina Mlynkova i Leszek Wronka rozwiedli się
Newsy
Halina Mlynkova rozwiodła się kilka miesięcy temu. Dlaczego nie walczyła o majątek?
Rozwód Haliny Mlykovej. Szczegóły rozwodu Haliny Mlynkovej.

Wszyscy o tym plotkowali od dawna. Kilka miesięcy temu Halina Mlynkova wróciła z czeskiej Pragi do Warszawy. Znalazła nowe liceum dla syna Piotra i zamieszkała w ich starym mieszkanku na warszawskim Mokotowie.  I wtedy stało się coś, czego nikt się nie spodziewał. Halina Mlynkova rozwiodła się! „ Miało być super, bo fajnie mieć wszystko: karierę, willę, może jeszcze dziecko. (…) Chyba nawet chwilę chciałaś być ze mną, ale byłaś gwiazdą, po prostu, nie żoną. Odeszłaś, zabrałaś dwie lampy, fotel. Wspólne marzenia zamieniłaś na hotel”, śpiewa Leszek Wronka w piosence „Kochałaś na niby”, którą opublikował ostatnio na YouTubie. Czy tak wygląda prawda o jego małżeństwie z Haliną Mlynkovą ? Odcinam się od tej sytuacji, nie chcę niczego komentować", mówi „Fleszowi” wokalistka. Rozwód pary został ogłoszony kilka miesięcy temu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że wszystko zakończyło się na jednej rozprawie, na którą Mlynkova nie poszła, by nie spotkać się z Wronką. Wysłała w swoim imieniu prawnika. Halinie zależało na tym, by jak najszybciej zakończyć to małżeństwo, i nie chciała się szarpać z mężem o sprawy majątkowe – mówi znajoma gwiazdy. Czy usłyszymy od artystki, co było przyczyną rozstania? Małe prawdopodobieństwo, bo Halina n awet w tekstach piosenek nie zamierza rozliczać się z przeszłością ", dodaje osoba z otoczenia Mlynkovej. O ich ślubie, 5 lat temu, mówiła cała Polska. Więcej - w najnowszym "Fleszu"!  

Halinka Mlynkova
Marlena Bielińska/Move
Newsy
Halina Mlynkova: "Ja się uwielbiam dołować!"
Na pytanie, czy na pewno się z mężem kochali i jak to jest, kiedy miłość mija, odpowiada: „Nie wiem”. Ale Piotr Najsztub nie daje się zbyć!

– Podobno nie możemy rozmawiać o Pani rozwodzie? Halina Mlynkova: Nie tyle nie możemy, tylko to jest pozamiatane, nudny temat. – Zazwyczaj rozwodząc się, ludzie się kłócą, płaczą, oskarżają… Halina Mlynkova: A my nie. – To rzeczywiście nuda. Ale skoro taki nudny ten rozwód, to może żeście się nigdy nie kochali? Halina Mlynkova: To nie tak. Mogę mówić tylko za siebie, a ja uważam, że nie może być czegoś takiego, że uczucie może jest, a może nie ma. – A gdzie takie polskie, właściwie peerelowskie „dziecko musi mieć ojca i matkę”? Halina Mlynkova: Przecież ma! Takie myślenie powoduje, że te następne pokolenia właśnie z tego powodu szybciej się rozstają, bo mówią: „Moja matka z ojcem się gryźli całe życie dla naszego dobra, a myśmy na to nie mogli patrzeć, więc teraz wolimy się rozstać, żeby nasze dzieci nie miały tego samego. I pokutują kolejne pokolenia. Zresztą powodów takiego myślenia jest więcej. Kilka lat temu jechałam w Krakowie taksówką i taksówkarz mówił cały czas, że już ma dosyć swojej żony. Ja mu na to: „To niech się pan rozwiedzie”. A on na to: „Nie stać mnie, 400 złotych to kosztuje, więc mieszkam z kochanką, żona z kochankiem, dalej w naszym mieszkaniu, tylko we czwórkę”. – Ludzie o stalowych nerwach. A jak mija miłość? Halina Mlynkova: Nie wiem. Mam wrażenie, że jakieś nagromadzenie sytuacji powoduje, że człowiek pewnego dnia się budzi i dalej nie może. Czytałam o takim przypadku w Chinach, gdzie jest chyba najwyższy na świecie procent samobójstw. Małżeństwo miało kawałek ziemi, mąż pokłócił się z żoną o to, co na niej posadzić. Ona chciała kukurydzę, on – pszenicę. Po kłótni ona popełnia samobójstwo. Przecież nie z powodu kukurydzy,...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner