Justin Bieber, Hailey Bieber wściekli i w złych humorach
East News

Hailey Bieber znów atakowana przez fanów Justina! Zarzucają jej, że nie wspiera męża. Modelka odpowiedziała

Justin Bieber, Hailey Bieber wściekli i w złych humorach
East News

Niedługo mieni rok od ślubu Justina i Hailey Bieber. Para pobrała się w tajemnicy w Nowym Jorku zaledwie 3 miesiące po pierwszej randce! Nikt nie wierzył, że związek pary przetrwa, tym bardziej że przez wiele miesięcy zmagała się z kolejnymi kryzysami. Tymczasem związek Justina i Hailey ma się teraz świetnie, choć modelka nieustannie jest atakowana przez fanów swojego męża. Teraz zarzucają jej, że nie wspiera Justina! Dlaczego?

Hailey Bieber nie wspiera Justina?

Ostatnio Justin Bieber przeżył wyjątkowy moment. Artysta nigdy nie ukrywał, że jest bardzo wierzący i należy do kościoła Hillsong. Ostatnio podczas jednej z mszy pozwolono mu zaśpiewać na scenie po raz pierwszy. Dla Justina było to niesamowite przeżycie i spełnienie jego marzeń.

Wczoraj wieczorem śpiewałem w kościele. Bóg prowadzi mnie przez trudny okres. Zaufanie Jezusowi w najgorszych chwilach jest absolutnie najtrudniejsze. Ale jest wierny, aby dokończyć to, co zaczął. Chciałbym również podziękować mojej żonie za to, że była dla mnie tak wielkim wsparciem przez cały trudny okres mojego życia. Biblia mówi, że ciesz się, kiedy napotykasz różnego rodzaju próby. Brzmi szalenie, biorąc pod uwagę, że kiedy stajesz w obliczu prób, czujesz się strasznie. Ale jeśli jesteśmy wdzięczni i czcimy Boga za to, co mamy w tym okresie, jest w tym tyle mocy, że ... niezależnie od bólu, przez który przechodzicie, po prostu powtarzajcie sobie, że TO NIE JEST KONIEC! Kocham was - napisał Justin na Instagramie i pokazał nagranie wideo.

 

 

Tymczasem fani, zamiast mu gratulować, zaczęli hejtować jego żonę i zarzucać jej, że nie była obecna u boku Justina podczas tej wyjątkowej chwili! Nie wiadomo, skąd wysnuli takie wnioski, ale Hailey postanowiła odpowiedzieć na ich zarzuty.

Byłam tam przez cały czas za kulisami i widziałam każdy moment - napisała modelka.

Niektórzy wciąż pragnęliby, by Justin wrócił do Seleny i być może dlatego hejtują Hailey. A wy jesteście team Selena czy team Hailey?

 

Hailey ciągle jest atakowana przez hejterów

Hailey Bieber w skórzanej ramonesce
East News

Hailey zawsze wspiera Justina. Para bardzo się kocha

Hailey Bieber, Justin Bieber obejmują się na ulicy
East News

 

Więcej na temat Justin Bieber Hailey Baldwin
Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36