Projekty Gosi Baczyńskiej coraz częściej podbijają serca rodzimych gwiazd. Najbardziej charakterystyczna dla projektów Gosi Baczyńskiej jest połyskująca tkanina, wyglądająca jak pomazana farbą.

Reklama

Upodobała sobie ją Małgorzata Socha, która pojawiła się w jej sukience na premierze filmu "Weekend" Cezarego Pazury. Obcisła, w stosownej długości z mocnym połyskiem, doskonale podkreśliła piękne kształty aktorki. W tej samej kolekcji również Doda znalazła coś dla siebie. Na otwarciu klubu "Show", Dorota pojawiła się w krótkiej odsłaniającej dekolt i nogi kreacji. Jej sukienka była jednak dużo bardziej odważna od kreacji Małgosi.
Za taki luksus trzeba oczywiście słono zapłacić - sukienka Małgosi kosztowała 3 tysiące złotych. Dody, choć projektantka z pewnością zużyła na nią znacznie mniej materiału, 4 tysiące.

Kolejną osobą, której przypadły do gusty charakterystyczne wzory jest Natasza Urbańska. Na pokaz wiosennej kolekcji Gosi Baczyńskiej aktorka założyła czarno-żółtą spódnicę.

Reklama

Kolorowe nadruki powoli zaczynają być znakiem rozpoznawczym Baczyńskiej. Jak myślicie, czy staną się równie charakterystyczne jak zygzaki dla Missoni i krata dla Burberry?

kj

Reklama
Reklama
Reklama