Tak odważnych wyznań nie spodziewaliśmy się po gwiazdach! Sonia Bohosiewicz, Katarzyna Bujakiewicz, Joanna Moro i Agnieszka Sienkiewicz przyznały się, że... chodzą topless przy swoich dzieciach. Dyskusja na ten temat rozpoczęła się na profilu Soni Bohosiewicz na Instagramie, która pokazała odważne zdjęcie topless i spytała swoje fanki, czy pokazują się dzieciom bez staników i bluzek. Zobaczcie odpowiedzi gwiazd poniżej!

Reklama

Gwiazdy topless przy dzieciach

Sonia Bohosiewicz zaskoczyła swoich fanów odważnym zdjęciem na Instagramie. Aktorka pokazała się topless w basenie i jedynie ręką zasłoniła swoje piersi. Do tego zadała krótkie pytanie:

Łazicie toples przy dzieciach ?

Fanki gwiazdy udzielały różnych odpowiedzi - jedne przyznawały, że tak, inne były temu absolutnie przeciwne. Najciekawsze były jednak reakcje koleżanek Soni Bohosiewicz z branży! Zobaczcie:

Instagram

Przypomnijmy, że Sonia Bohosiewicz jest mamą 10-letniego Teodora i 7-letniego Leonarda. Katarzyna Bujakiewicz natomiast ma 8-letnią córeczkę Aleksandrę. Agnieszka Sienkiewicz natomiast niedawno została po raz drugi mamą - na świat przyszła jej córeczka Marysia. Aktorka ma także 3-letnią córeczkę Zosię. Joanna Moro jest mamą Mikołaja i Jeremiego.

Zobacz także

To zdjęcie wywołało emocje na Instagramie!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama