Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
East News
Newsy

To tylko natura? Nic z tych rzeczy! Te gwiazdy poprawiły swoją urodę

Popularność zabiegów estetycznych i operacji plastycznych w Hollywood nie jest żadną tajemnicą. Mimo to gwiazdy rzadko otwarcie mówią o tym, w jaki sposób zmieniły się ich kształty czy zniknęły zmarszczki. Zobacz gwiazdy, które zdecydowały się pomóc naturze!

 

Najpopularniejsze operacje wśród gwiazd to bez wątpienia: powiększanie piersi, korekta kształtu nosa, plastyka brzucha oraz liposukcja. Chcesz wziąć przykład z najpopularniejszych aktorek i piosenkarek na świecie? Musisz pamiętać o najważniejszej zasadzie – ma być naturalnie! Gwiazdy coraz częściej decydują się na jedynie delikatne poprawki, a czasem nawet na cofnięcie starych operacji. Przykładem jest Victoria Beckham, która po latach postanowiła wymienić zbyt duże implanty piersi na dużo mniejsze.

Chcesz zmienić swój wygląd, ale nie wiesz, jak uzyskać najlepsze efekty? Lekarze Kliniki Promedion, jednej z największych prywatnych klinik chirurgii plastycznej, radzą, jak skutecznie i naturalnie poprawić urodę niczym hollywoodzka gwiazda.

Nos jak u Angeliny

Korekta nosa Angeliny Jolie była tak udana, przede wszystkim dlatego, że była niezwykle subtelna. Wciąż nos aktorki jest proporcjonalny do reszty twarzy i nie wygląda sztucznie. Jego kształt został jedynie delikatnie podkreślony i zaostrzony. To bardzo ważne, ponieważ dzięki temu, że zmiana była delikatna, Angelina Jolie wciąż wygląda jak ta sama osoba.

 

East News

Dr Maciej Charaziński, specjalista chirurgii plastycznej, radzi, jak powinien wyglądać proces wyboru kształtu naszego nowego nosa:

Często pacjentki, zgłaszając się na konsultację, mają już gotowe wyobrażenie swojego idealnego nosa. Nie zawsze jednak to najlepszy wybór. Chirurg powinien, trochę jak artysta, uwzględnić proporcje twarzy, wielkość i kształt oczu oraz ust pacjenta, a nawet budowę jego podbródka czy szyi. Poza tym pamiętajmy, że nie każdy duży nos może i powinien być mały – to kwestia anatomii i grubości skóry. Często, poza samym problemem estetycznym, u pacjentów występuje skrzywiona przegroda, co skutkuje problemami z oddychaniem. W Klinice Promedion przeprowadzamy zabieg korekcji estetycznej w połączeniu z udrożnieniem nosa.

 

Promedion

Dr Maciej Charaziński - Jeden z najbardziej doświadczonych chirurgów plastycznych w Polsce. Przeprowadził tysiące zabiegów w kraju i za granicą.

Subtelna korekta piersi

Jeszcze kilka lat temu, Nicole Richie nie mogła pochwalić się pełnym biustem, przez co nie wszystkie wybierane przez nią kreacje prezentowały się idealnie. Dzisiaj wygląda przepięknie i kobieco. Dlaczego? Wszystko przez to, że wybrała implanty o anatomicznym kształcie, które są idealnie dopasowane do jej drobnej sylwetki i wyglądają bardzo naturalnie.

 

East News

Dr n. med. Małgorzata Chomicka-Janda, specjalista chirurgii plastycznej, opowiada o tym, jak powinna zostać wykonana operacja piersi:

Kształtem i wielkością implanty muszą być dopasowane do pacjentki. Cięcie wykonuje się najczęściej na zewnętrznych częściach otoczek brodawek, aby blizna była jak najmniej widoczna. Operację przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym, trwa mniej więcej godzinę, potem pacjentka przez dobę pozostaje w klinice. Powrót do codziennych czynności trwa ok. 2 tygodni, a do ćwiczeń – ok. 2 miesięcy, w trakcie których trzeba nosić specjalną bieliznę. Implanty stosowane w Klinice Promedion są wykonane z najwyższej jakości materiałów i objęte dożywotnią gwarancją na wymianę. Z ich pomocą można powiększyć piersi lub skorygować ich asymetrię. Zabieg można również w razie potrzeby połączyć z podniesieniem opadających piersi. Co ważne, poprawa wyglądu biustu dodaje wielu pacjentkom pewności siebie.

 

Promedion

Dr n. med. Małgorzata Chomicka-Janda: Od ponad 20 lat ceniony autorytet w zakresie chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Operowała m. in. w klinikach w Paryżu, Bremie czy Monachium.

Płaski brzuch bez gorsetu

Kim Kardashian znana jest ze swojej imponującej figury klepsydry oraz zamiłowania do... pasów i gorsetów wyszczuplających talię. Istnieje jednak wiele głosów, według których używanie tego typu akcesoriów, nie jest bezpieczne, ponieważ ściska narządy wewnętrzne. Dodatkowo wymaga regularności i czasu. Dlatego po ostatniej ciąży, Kim zdecydowała się także na zabiegi medycyny estetycznej, które ujędrniły i napięły skórę na jej brzuchu. Efekty? Rzeczywiście robią wrażenie, szczególnie, że najpopularniejsza Kardashianka urodziła dwoje dzieci! Alternatywą jest również chirurgiczna korekta brzucha zwana abdominoplastyką.

 

East News

Dr n. med. Marcin Nowak, specjalista chirurgii plastycznej zdradza bezpieczny sposób na poprawę wyglądu brzucha, bez długiego i nie zawsze skutecznego ściskania talii gorsetem:

Zabieg abodminoplastyki polecany jest szczególnie paniom po przebytych ciążach, u których doszło do wiotkości powłok, zarówno warstwy mięśniowo-powięziowej, jak i skóry, czemu często towarzyszą rozstępy, a brzuch traci płaski kształt, oraz osobom po intensywnym odchudzaniu, które osiągnęły już wagę docelową. Zabieg redukuje nadmiar skóry i tkanki podskórnej, poprawia kontur brzucha i napięcie mięśniowe – dzięki temu ma nie tylko charakter estetyczny, ale też funkcjonalny, ogólnie poprawiając komfort życia. W Klinice Promedion plastyka brzucha jest często łączona z odsysaniem tkanki tłuszczowej w pierwszej fazie zabiegu, dzięki czemu efekty są jeszcze bardziej spektakularne.

 

Promedion

Dr n. med. Marcin Nowak - przeprowadził tysiące operacji chirurgicznych. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywał na stażach i kursach na całym świecie.

 

Klinika Promedion to jedna z największych i najnowocześniejszych prywatnych klinik chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej w Polsce. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez zespół doświadczonych lekarzy – chirurgów plastyków i specjalistów medycyny estetycznej – przy zachowaniu najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa. Zadowolenie pacjentów – zarówno z efektów przeprowadzanych zabiegów, jak i całościowej opieki – jest dla całego zespołu najważniejsze.

 

Więcej na: Klinikapromedion.pl

 

Promedion

Promedion

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
East News
Newsy
Te gwiazdy zdecydowały się na zmianę! Zainspiruj się i spełnij swoje marzenie w nowym roku!

var _gde_oepqljfpei = new Image(1,1); _gde_oepqljfpei.src='https://edipresse.hit.gemius.pl/redot.gif?l=8/tstamp='+(new Date()).getTime()+'/id=..41xDQx1coNy.kZeQOswHZ271Y1ow9eyV_U1ZjrW1X.r7/stparam=oepqljfpei/fastid=nmcufeqfwlugpebdmtfbztssbfkw'; Nowy Rok to Nowa Ty! W nowym roku 2018 spełnij swoje pielęgnowane od dawna postanowienia o metamorfozie – aby nie tylko wyglądać, ale też czuć się wyjątkowo! Eksperci Kliniki Promedion polecają najbardziej pożądane zabiegi – prawdziwe hity medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.  Kształtne piersi jak u Beyonce Przez wiele lat mały biust był największym kompleksem piosenkarki. Nic dziwnego, że zdecydowała się na lekką metamorfozę, dzięki której jej piersi stały się nie tylko pełniejsze, ale też znacznie bardziej jędrne, przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego wyglądu i kształtu.    Zabieg korekcji biustu poleca dr n. med. Małgorzata Chomicka-Janda , specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej z ponad 20-letnim doświadczeniem. Wielokrotnie nagradzana „Laurem Pacjenta” za doskonały kontakt z pacjentem:    – O zabiegu powiększania piersi marzą nie tylko kobiety, które z natury mają mały biust, a także mamy, które zakończyły okres karmienia i nie są zadowolone z wyglądu swoich piersi. Czasami marzenia te pozostają niezrealizowane latami… Spełnij je, bo jędrne i kształtne piersi o idealnej wielkości wpływają nie tylko na estetykę – najważniejsze jest to, co potwierdzają wszystkie pacjentki, a mianowicie, że dzięki nim czujesz się pewniejsza siebie i bardziej atrakcyjna. Implanty powinny być indywidualnie dopasowane kształtem i wielkością do sylwetki. Nowoczesne implanty firmy Allergan, stosowane w Klinice Promedion, są objęte dożywotnią gwarancją ze względu na wysokiej jakości materiały, z których zostały wykonane. Bezpieczeństwo pacjentki jest tutaj...

Hity chirurgii plastycznej /Kylie Jenner
East News
Styl życia
Hity chirurgii plastycznej 2020! Sprawdź, co polecają nasi eksperci

Nie jesteś zadowolona ze swojej figury lub niektórych partii twarzy? Mało inwazyjne metody nie zawsze są w stanie zastąpić skalpel. Dlatego o najczęściej wykonywane operacje plastyczne i korzyści, jakie dają, zapytaliśmy specjalizujących się w nich lekarzy z Kliniki Promedion (www.klinikapromedion.pl). Oto one!  Liposukcja i lipotransfer Dr Maciej Charaziński , specjalista chirurgii plastycznej: Mimo pojawienia się na rynku wielu nieinwazyjnych metod modelowania ciała, liposukcja ciągle jest pożądanym i często wykonywanym zabiegiem chirurgii plastycznej. Polega na odessaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej z miejsc, które są oporne na dietę i ćwiczenia , np. z brzucha. Odpowiednio przygotowana, może być ona następnie wykorzystana do zabiegów lipotransferu (przeszczepu tłuszczu), mających na celu odmłodzenie twarzy i uzupełnienie pojawiających się z wiekiem ubytków objętościowych. Własna tkanka tłuszczowa pacjenta jest najlepszym wypełniaczem do modelowania twarzy, ponieważ jest bezpieczna, nietoksyczna, w pełni biozgodna, w miarę trwała i prosta w zastosowaniu. Podawana jest w skórę za pomocą strzykawki, a zabieg jest stosunkowo mało inwazyjny i nie wymaga długiej rekonwalescencji. Co ważne, zapewnia bardzo naturalny efekt. Plastyka brzucha Dr n. med. Marcin Nowak , specjalista chirurgii plastycznej i ogólnej: Abdominoplastyka to zabieg, z którego najczęściej korzystają kobiety po przebytych ciążach oraz osoby po intensywnym odchudzaniu, które osiągnęły już wagę docelową, niepodlegającą wahaniom, a u których nie doszło do obkurczenia skoóry – wtedy pozostaje na na brzuchu nieestetyczna, luźno zwisająca fałda. Celem operacji jest więc nie tylko usunięcie nadmiaru skóry i ewentualnie tkanki tłuszczowej, ale i odpowiednie naciągnięcie powięzi mięśni brzucha, co prowadzi do...

Party Medycyna Estetyczna
Styl życia
Nagrody Power of Beauty „Party Medycyna Estetyczna” rozdane! Sprawdź kto zwyciężył

Już po raz drugi w naszym plebiscycie Power of Beauty „Party Medycyna Estetyczna” nagradzamy osoby, firmy i kliniki, które w szczególny sposób przyczyniają się do rozwoju rynku medycyny estetycznej w Polsce (i nie tylko), dbając o najwyższą jakość oferowanych produktów i usług, a także – co niezwykle ważne – o bezpieczeństwo i komfort pacjentów. Już nieraz mieliście okazję czytać o nich na łamach naszego wydania. Poznajcie laureatów tegorocznej edycji! Zwycięzcy Power of Beauty "Party Medycyna Estetyczna" BTL Za technologie, które nas ciągle zaskakują! BTL Emsculpt to „siłownia bez wysiłku”. Modeluje sylwetkę i rzeźbi mięśnie! https://www.btlnet.pl/ BTL to dziś synonim najbardziej zaawansowanych technologii high-tech na rynku kosmetologii i medycyny estetycznej. W 2019 roku firma wprowadziła BTL Emsculpt – pierwsze urządzenie, które jednocześnie redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej i rzeźbi mięśnie, „wymuszając” na nich ok. 20 tys. skurczów supramaksymalnych w czasie jednego zabiegu (nieosiągalnych podczas zwykłych ćwiczeń – to jak np. 20 tys. brzuszków). Efekty? Wymarzone! Lifting pośladkoĀLw u niej i „kaloryfer” u niego. Nowe aplikatory pozwalają też pracować nad mięśniami ramion i łydek. Metodę tę pokochało już wiele osób na całym świecie (w tym my). I czekamy na kolejne rewolucje BTL :) Sławomir Sobusiak, dyrektor zarządzający BTL, wykładowca   Klinika Promedion www.klinikapromedion.pl Za przyjazną i bezpieczną chirurgię plastyczną oraz holistyczne i kompleksowe podejście do pacjenta. Klinika Promedion oferuje pełny zakres zabiegów chirurgii plastycznej wykonywanych przez zespół doświadczonych lekarzy chirurgów i anestezjologów. Na jego...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner