AKPA
Zobacz naszą fotogalerię
1/10
AKPA
Wczoraj w warszawskim kinie Luna odbył się specjalny pokaz filmu Romana Polańskiego "Rzeź", na którym pojawiła się cała plejada gwiazd. Wśród zaproszonych gości zauważyliśmy m.in. Beatę Tadlę, Zbigniewa Zamachowskiego, Aleksandrę Nieśpielak, Jerzego Owsiaka z córką, Beatę Sadowską oraz Monikę Richardson. Niestety, celebryci po raz kolejny zawiedli nas swoimi stylizacjami. Wszyscy zdecydowali się na skromne, wręcz sportowe kreacje. Zobacz i oceń jak prezentowały się wszystkie gwiazdy!
2/10
AKPA
Czerwone okulary i spodnie to znak rozpoznawczy Jerzego Owsiaka, który na pokaz filmu zabrał swoją córkę.
3/10
AKPA
Zbigniew Zamachowski zdecydował się na sportową elegancję.
4/10
AKPA
Beata Tadla wybrała szarości połączone z czernią. Całą stylizację ożywiała jasna i dość duża torba.
5/10
AKPA
Beata Sadowska po raz kolejny nie zachwyciła nas swoim strojem. Dziennikarka w spodniach i luźnej koszulce wyglądała całkiem fajnie, jednak czy taka stylizacja jest odpowiednia na uroczystą premierę?
6/10
AKPA
Patrząc na zdjęcie Moniki Richardson wydaje się nam, że dziennikarka zapomniała o makijażu. Niestety z kreacją również nie jest idealnie. Sukienka jest chyba nieco za krótka...
7/10
AKPA
Rafał Bryndal jest wierny swojemu stylowi, który idealnie do niego pasuje.
8/10
AKPA
Dawno nie widziana Aleksandra Nieśpielak wyglądała na zmęczoną. Niestety, aktorka również zrezygnowała z makijażu.
9/10
AKPA
Katarzyna Maciąg zdecydowała się na szarą, dziewczęcą sukienkę. Delikatny makijaż i skromna kreacja sprawiły, że wyglądała świeżo i naturalnie.
10/10
AKPA
Elisabeth Duda połączyła ze sobą kilka najnowszych trendów. Koszulka z nadrukiem, brązowe botki, oraz panterkowa torebka sprawiły, że celebrytka wyróżniała się z tłumu. Jednak czy Duda nie przesadziła z ilością oryginalnych dodatków?
Więcej na temat Beata Sadowska Jurek Owsiak