Saga Zmierzch

Gwiazdy na premierze ostatniej części Zmierzchu

Saga Zmierzch

Polscy fani Sagi Zmierzch już zacierają ręce, bo w najbliższy piątek odbędzie premiera filmu w naszym kraju. Jednak za Wielkim Oceanem, miłośnicy wampirów przeżyli już swoją noc życia. W Los Angeles odbyła się bowiem oficjalna premiera najnowszej i ostatniej części Zmierzchu.

Na czerwonym dywanie zauważyliśmy Ashley Greene i Elizabeth Reaser odtwórczynie głównych ról w filmie. Obie panie podobnie jak Kristen Stewart w sukience Zuhaira Murada, wyglądały świetnie.

Ashleu Greene w kreacji Donny Karan wyglądała zjawiskowo, podobnie jak niegdyś Alicja Bachleda - Curuś w podobnej sukni Macieja Zienia.

Na czerwony dywanie można było spotkać również Ashley Tisdale. Młoda aktorka jak zwykle postawiła na zniewalającą miniówkę.

Zaś modową wpadkę zaliczyła Elle Fanning. Młodsza siostra Dakoty Fanning w komplecie Prady i sandałach na płaskiej koturnie wyglądała niemal groteskowo i na tle swoich koleżanek po fachu wypadła bardzo słabo.

Więcej zdjęć z premiery znajdziecie tutaj:

Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27