ONS

Gwiazdy na premierze musicalu roku

ONS

W Anglii odbyła się wielka premiera musicalu „Rock of Ages”. Producenci filmu do tego głośnego projektu zdołali zaangażować gromadkę gwiazd wielkiego formatu. Na ekranie będziemy mogli zobaczyć Toma Cruise’a, Catherine Zeta-Jones, Russella Branda, Mary J Blidge, Aleca Baldwina, czy Malin Akerman. Wszystkich w niezłych rockowych stylizacjach.

Na czerwonym dywanie w Londynie pojawił się Tom Cruise, w typowym dla siebie zestawieniu. Dżinsach oraz sweterku z białym topem. Zaś na nosie miał nieśmiertelne awiatory.

Malin Akerman, założyła obcisłą sukienkę z florystycznymi aplikacjami z cekinów od Marchesy oraz szpilki i kopertówkę od Jimmiego Choo. Gładko spięte włosy i czerwona szminka na ustach sprawiły, że wyglądała bardzo seksownie.

Królowa muzyki r ‘n’ b miała na sobie jesienną kreację projektu Catherine Malandrino. W skórzanej sukience z przezroczystymi fragmentami wyglądała bosko. A do tego ta fryzura. Zaczesany na bok zalotny loczek pasuje do Mary J Blidge jak ulał.

Na koniec król rocka, a raczej rock ‘n’ rollowego życia, czyli Russell Brand. Ten brytyjski aktor i komik od lat wiernie lansuje swoisty styl. Bardzo wąskie rurki, wysokie buty, t-shirt z nadrukiem, skórzana kurtka i szalik. Tylko on posiada ten zestaw ubrań w tak wielu wersjach. Zawsze wygląda podobnie i zawsze wygląda równie dobrze. Russell Brand jest naszym faworytem jeśli chodzi  o współczesną modę męską.

Poniżej znajdziecie galerię zdjęć z czerwonego dywanu.

Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04