Bogdan Kalus w przeszłości miał poważne problemy ze zdrowiem! Okazuje się, że gwiazdor uwielbianego przez widzów serialu "Ranczo" przeszedł zawał. Aktor już wkrótce wystąpi w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami", ale okazuje się, że zanim Bogdan Kalus przyjął propozycję Polsatu, musiał skonsultować się z lekarzem. Aktor w rozmowie z "Super Expressem" wspomina trudne chwile, gdy okazało się, że ma zawał serca i zdradza, jak dziś radzi sobie z ostrymi treningami przed pierwszym odcinkiem tanecznego show.

Reklama

Bogdan Kalus szczerze o swojej kondycji

Okazuje się, że Bogdan Kalus czyli serialowy Tadeusz Hadziuk 18 lat temu doznał zawału serca. Wszystko wydarzyło się w sylwestrowy wieczór!

Niespełna 18 lat temu nie miałem co robić w sylwestra i stwierdziłem, że zawał serca to będzie dobry pomysł - aktor zdradził w rozmowie z "Super Expessem".

Chociaż od tamtych wydarzeń minęło już sporo lat, to teraz, zanim podjął decyzję o udziale w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami", musiał skonsultować się z lekarzem.

Zrobiłem EKG wysiłkowe i okazało się, że spokojnie dam radę. Nie jestem typem gościa, który leży w domu na kanapie i jedyny mięsień, jaki pracuje, to mięsień kciuka, od pilota - przyznał Bogdan Kalus.

Przypominamy, że w tanecznym show Polsatu aktor zatańczy w parze z Lenką Klimentową. Jak tancerka ocenia jego postępy w nauce tańca?

Bogdan radzi sobie bardzo dobrze - zapewniła w rozmowie z dziennikiem.

Będziecie kibicować tej parze w "Tańcu z Gwiazdami"? Przypominamy, że najnowszy sezon programu ruszy już w najbliższy piątek, 6 marca.

Zobacz także

Zobacz także: Kogo się boją Wieniawa i Terrazzino? Jedna z par „Tańca z gwiazdami” mocno zestresowała aktorkę…

Bogdan Kalus w przeszłości przeszedł zawał serca, jednak do tej pory musi bardzo o siebie dbać.

EastNews
Reklama

Teraz aktor weźmie udział w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami".

Reklama
Reklama
Reklama