Aleksandra Żuraw urodziła

Gwiazda TVN urodziła! "Ponad 3 kg, z burzą włosków" Znamy płeć dziecka

Aleksandra Żuraw urodziła

 

Aleksandra Żuraw jest finalistką czwartej edycji programu "Top Model". Modelka właśnie została mamą i pochwaliła się tym faktem na Instagramie, publikując zdjęcie ze szpitala. Zobaczcie, co napisała modelka! Wiemy, jak się czuje i czy już wybrała imię dla dziecka...

Zobacz:  Gwiazda "Top Model" ma już naprawdę duży brzuszek ciążowy. Tym zdjęciem zdradziła płeć dziecka?

Aleksandra Żuraw urodziła córeczkę w szpitalu w Piasecznie.  Modelka napisała, że dziecko jest zdrowe i ma burze włosów, dodała kilka zdań o swoim samopoczuciu po porodzie:

Zdrowa, ponad 3 kg z burzą włosków niczym mała małpka porwana z zoo. Ja zdecydowanie słabiej radzę sobie z rzeczywistością niż ona, nikt nie uprzedzał, że łzy będą się lały nad skończoną paczką precelków. Pomieszania strachu, radości i miłości nie zdołam wytłumaczyć nikomu, bo mając pełną gamę doświadczeń, złych i dobrych nic w życiu w jednym momencie nie było dla mnie tak przerażajace i szczęśliwe jednocześnie. 

Modelka podziękowała za fachową opiekę i komfort podczas pobytu w szpitalu. Szczęśliwej mamie gratulujemy! 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Już po wszystkim! Zdrowa, ponad 3 kg z burzą włosków niczym mała małpka porwana z zoo 🙈 Ja zdecydowanie słabiej radzę sobie z rzeczywistością niż ona, nikt nie uprzedzał, że łzy będą się lały nad skończoną paczką precelków. Pomieszania strachu, radości i miłości nie zdołam wytłumaczyć nikomu, bo mając pełną gamę doświadczeń, złych i dobrych nic w życiu w jednym momencie nie było dla mnie tak przerażajace i szczęśliwe jednocześnie. Zniknęłam na chwile i cieszę się, że mogłam to wydarzenie przeżyć tak bardzo we troje. Ściskamy Was 👩🏻🧔🏻👶🏻❤️ Dziękuję z całego serca całemu zespołowi Szpitala Św. Anny w Piasecznie za opiekę, poczucie bezpieczeństwa, fachowość i zapewnienie komfortu podczas całego pobytu.

Post udostępniony przez Aleksandra Żuraw (@aleksandrazuraw)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@radekswiatkowski @micherabeauty

Post udostępniony przez Aleksandra Żuraw (@aleksandrazuraw)

 

Więcej na temat Top Model
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40