Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Newsy

Franciszek Pieczka, Gustlik z serialu "Czterej pancerni i pies", świętuje dzisiaj 88. urodziny!

Franciszek Pieczka zadebiutował na wielkim ekranie w latach pięćdziesiątych, jednak prawdziwa sława rozpoczęła się w 1966 roku wraz z przyjęciem roli Gustlika w serialu "Czterej pancerni i pies". Dzisiaj, ponad pół wieku później, aktor nadal czaruje widzów - tym razem jako Stacho Japycz w najpopularniejszym dzisiaj serialu telewizyjnym "Ranczo". Nieustannie przyjmuje także propozycje filmowe - ostatnio mogliśmy go oglądać u boku Marcina Dorocińskiego i Julii Kijowskiej w obrazie Jana Jakuba Kolskiego "Serce, Serduszko".

 

Jak 88-letni Franciszek Pieczka zmieniał się przez lata? Zobaczcie sami!

 

Zobacz także: Janusz Gajos pojawi się w "M jak Miłość"?

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Janusz Gajos w „M jak miłość”?
Znakomity aktor filmowy i teatralny ma szanse na angaż w serialu

W ostatnim odcinku programu Kuby Wojewódzkiego, Janusz Gajos stwierdził, że nie gra w tego typu produkcjach  ponieważ nikt nie zaproponował mu współpracy. Po tych słowach producentka „M jak miłość”, Ilona Łepkowska, od razu wpadła na pomysł zatrudnienia Gajosa. - Byłabym szczęśliwa, gdyby pan Gajos zechciał zagrać, na pewno znalazłaby się dla niego rola- powiedziała „Super Expressowi”. Łepkowska przyznała, że nie złożyła takiej oferty wcześniej, ponieważ nie spodziewała się, że aktor mógłby być nią zainteresowany. Po tym, jak z serialu odeszła Małgorzata Kożuchowska, na pewno przydałaby się nowa postać. Aktor, zwłaszcza takiego formatu może przyciągnąć wielu widzów przed telewizory. Zastanawiamy się kogo mógłby zagrać Janusz Gajos, czy będzie rewolucja u Mostowiaków?   tulipan

Ranczo - Cezary Żak i Artur Barciś na planie serialu
Eastnews
Seriale
Kiedy wraca serial "Ranczo"? Znamy decyzję TVP!

Serial " Ranczo " zniknął z anteny wiosną tego roku i jego losy długo nie były znane. Teraz jest już wszystko jasne - serial "Ranczo" wróci na antenę TVP! Kiedy? Dziesiąty sezon serialu Ranczo - kiedy emisja? Ulubiony serial Polaków wróci na antenę dopiero jesienią 2016. Po raz pierwszy w serialu pojawią się odcinki, które będą kręcone zimą, a cała seria zakończy się w Wigilię Bożego Narodzenia. Zdjęcia do serialu trwają od kilku miesięcy i zakończą się dopiero w styczniu przyszłego roku.  Dziesiąty i zarazem ostatni sezon „Rancza” TVP1 pokaże najprawdopodobniej dopiero jesienią przyszłego roku. Wiosną w niedzielnym paśmie po „Wiadomościach” ma się pojawić historyczny serial „Bodo” - podaje portal Wirtualnemedia.pl. Zamiast serialu "Ranczo" widzowie zobaczą więc nowy serial pokazujący życie Eugeniusza Bodo i jego drogę na szczyt. Rolę młodego artysty zagra Antek Królikowski. Premiera serialu " Bodo " już wiosną 2016 roku! Zdjęcia do serialu już się zakończyły, a TVP jest zadowolona z efektów końcowych. "Wyszedł świetnie" - zdradza osoba z TVP. Będziecie oglądać?   ZOBACZ:  Gwiazda "Rancza" oskarżyła kolegę z planu o molestowanie seksualne!   Ranczo - Cezary Żak na konferencji serialu   Cezary Żak i Artur Barciś na planie serialu Ranczo   Antoni Królikowski na planie serialu "Bodo"   Antoni Królikowski na planie serialu "Bodo"  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner