Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Grzegorz i Ania z Rolnik szuka żony z dzieckiem
Newsy

Jak Grzesiek czuje się w roli ojca? Czy pomaga Ani przy dziecku? "Nie mogę być w domu cały czas"

Grzegorz i Anna Bardowscy są zachwyceni rodzicielstwem. Uczestnik drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony" i jego żona Ania od kilku tygodni są szczęśliwymi rodzicami syna, Jana. Państwo Bardowscy w rozmowie z "Faktem" zgodnie przyznają, że pojawienie się ich dziecka na świecie było jednym z najważniejszych wydarzeń w ich życiu. Grzegorz i Ania zdradzili również, że sami zajmują się synkiem i nie korzystają z pomocy niani czy dziadków. 

 

Rolnik szuka żony: Ania i Grzegorz Bardowscy zdradzili, skąd pomysł na imiona ich dzieci! To nie takie oczywiste

Grzegorz z Rolnik szuka żony pomaga Ani w opiece nad synem?

Grzegorz w rozmowie z "Faktem" przyznaje, że z powodu pracy nie może być przez cały czas z żoną i synem. Dumny tata zapewnia jednak, że pomimo braku doświadczenia, świetnie radzi sobie choćby w codziennej pielęgnacji syna. 

 Ze względu na swoją pracę nie mogę być cały czas w domu. Owszem staram się spędzać jak najwięcej czasu z Janem, ale ze względu na obowiązki nie zawsze się to udaje - przyznaje były uczestnik "Rolnik szuka żony". Nie mam najmniejszych problemów z opieką nad synem, czy jego pielęgnacją. Okazało się, że dobrze sobie radzę, mimo braku doświadczenia. W roli ojca poczułem się pewnie. Kąpanie, obcinanie paznokci w ogóle mnie nie przeraża.

Co ciekawe, Grzesiek przyznał również, że po cichu zaczyna marzyć o tym, żeby jego syn w przyszłości również został rolnikiem.

 

Zobacz także: Grzesiek i Ania z "Rolnik szuka żony" zdradzili, jak wyglądały ich zaręczyny!

 

Grzesiek i Ania sami zajmują się swoim dzieckiem.

Grzesiek z Rolnik szuka żony pokazał zdjęcie z synem
Facebook

Syn pary urodził się tuż przed świętami Bożego Narodzenia.

Grzesiek z Rolnik szuka żony pokazał zdjęcie z synem
Facebook

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ania i Grzesiek z Rolnik szuka żony planują drugie dziecko
Facebook
Newsy
Grzesiek i Ania z "Rolnik szuka żony" planują drugie dziecko! Rolnik wybrał już nawet imię!
Chcieliby mieć chłopca czy dziewczynkę?

Grzegorz i Ania z "Rolnik szuka żony" chcą mieć drugie dziecko! Okazuje się, że rolnik wybrał już nawet imię dla swojej kolejnej pociechy. Grzesiek Bardowski w rozmowie z Super Expressem nie ukrywa, że chciałby teraz zostać ojcem... dziewczynki! Były uczestnik telewizyjnego show w TVP1 przyznał, że zanim urodził się ich syn, Jan, jego najbliżsi byli pewni, że Ania urodzi córkę- i właśnie wtedy wymyślił dla niej imię.   Zobacz także:  Jak Grzesiek czuje się w roli ojca? Czy pomaga Ani przy dziecku? "Nie mogę być w domu cały czas"   Grzegorz i Ania chcą mieć drugie dziecko Ania i Grzegorz zostali rodzicami zaledwie kilka tygodni temu. Na świecie pojawił się wówczas ich syn, Jan. Radosną informację przekazał dumny tata, który pochwalił się swoim fanom na Facebooku pierwszym wspólnym zdjęciem z Anią i maleństwem. Teraz państwo Bardowscy zdecydowali się udzielić wywiadu w którym zdradzili, że w przyszłości z pewnością zdecydują się na drugie dziecko. Co więcej- Grzesiek zdradził nawet, jakie wybrał imię dla córki! Co odpowiedział na pytanie Faktu czy Jan będzie jedynakiem?   Nie, zdecydowanie nie. Bardzo chciałem syna, ale Ania prorokowała inaczej. Cała rodzina wróżyła mi córkę. Miałem już nawet wybrane imię - Klara - przyznał Grzegorz Bardowski. Podoba Wam się imię Klara? Myślicie, że już wkrótce usłyszymy o drugiej ciąży żony rolnika?   Zobacz także:  Kiedy jest czas na drugie dziecko?   Grzesiek i Ania chcą mieć drugie dziecko.   Rolnik zapewnił, że Jan nie będzie jedynakiem.  

Grzesiek z "Rolnik szuka żony" nie pomaga żonie w opiece nad dzieckiem?
Facebook/screen youtube.com
Newsy
Ania z "Rolnik szuka żony" narzeka na męża: "Grześka cały czas nie ma w domu i zajmuję się Janem sama" WIDEO

Anna Bardowska narzeka na swojego męża! W sieci pojawił się nowy film Ani i Grześka z programu "Rolnik szuka żony", na którym jedna z ulubionych par hitu Telewizji Publicznej pokazuje, jak wygląda ich życie na wsi. Rolnik już kilka razy zdradzał swoim fanom, że ma bardzo dużo pracy na gospodarstwie - teraz potwierdza to jego żona, która przed kamerami przyznaje, że przez nadmiar obowiązków Grzesiek nie pomaga jej w opiece nad ich synkiem. Zobacz także:  Ani z "Rolnik szuka żony" odradzano ślub z Grzegorzem Bardowskim... Dlaczego? Zobaczcie ten wpis! Ania i Grzesiek Bardowscy pokazali syna Ania i Grzesiek z "Rolnik szuka żony" pokazali swoim fanom nowy film, w którym nie tylko zdradzają, jak udaje im się łączyć obowiązki domowe z pracą na gospodarstwie, ale również pokazują, jak wygląda wnętrze ich domu i jak wyrósł ich synek, Jan. Ania przyznała, że w nocy brakuje jej Grześka, który jak się okazuje w tym czasie... Akurat w nocy mogę wykonywać zabiegi ochrony roślin, ze względu na pszczoły, które w dzień latają. Nie powinno się tych zabiegów wykonywać na kwitnące rośliny, dlatego czasami muszę wyjeżdżać w pole w nocy - tłumaczy się Grzesiek.  Dla mnie to oznacza, że Grześka cały czas nie ma w domu i zajmuję się Janem sama. Tak to wygląda  - skomentowała Ania.  Niestety, każde z nas wykonuje swoją pracę. Każda praca jest tutaj myślę, że na równym poziomie i równie odpowiedzialna, więc akurat w tym temacie się uzupełniamy - dodał Grzesiek.   Co jeszcze Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili przed kamerami? Zobaczcie nagranie, na którym nie zabrakło ich synka, Jana! Zobacz także:  Marta Manowska, prowadząca "Rolnik szuka żony": "Zawsze wracałam na noc do domu"   Ania i Grzesiek pokazali nowy film o życiu na wsi. Para pokazała syna i wnętrza swojego domu.

Ania i Grzesiek z Rolnik szuka żony planują drugie dziecko
Facebook
Newsy
Grzesiek z "Rolnik szuka żony" z synem na spacerze! Zobacz, jaki wózek kupił dla małego Janka! ZDJĘCIE

Grzesiek z "Rolnik szuka żony" z synem na zimowym spacerze. Dumny tata pochwalił się wspólnym zdjęciem z małym Janem, z którym wybrał na spacer po gospodarstwie. Przy okazji uczestnik drugiej edycji reality-show Telewizji Publicznej pochwalił się, jaki wózek kupił swojemu synkowi.    Zobacz:  Ile są warte wózki dzieci polskich gwiazd? Niektóre naprawdę sporo... A który jest najładniejszy? Grzesiek z Rolnik Szuka Żony z synem na spacerze   W ostatnim wywiadzie Grzegorz Bardowski przyznał, że przez nadmiar pracy nie może poświęcić zbyt wiele czasu dla swojego synka. Zdradził jednak, że pomimo braku doświadczenia świetnie sobie radzi z codzienną pielęgnacją małego dziecka.   Zobacz:  Jak wybrać pierwszy wózek dla dziecka   Co ciekawe, Grzesiek powiedział, że chciałby żeby w przyszłości syn poszedł w jego ślady i również został rolnikiem -  czyżby dlatego już od pierwszych tygodni życia zabiera go na spacery po gospodarstwie? ;)   Dzisiaj sprawdzamy z Janem, czy będzie coś z naszego rzepaku :-) Póki co u nas wszystko pod śniegiem. A jak sytuacja u was? Może to dobry czas na zrobienie testów na przezimowanie - napisał pod zdjęciem Grzesiek.   Zobaczcie zdjęcie ze spaceru Grześka z synem. Podoba Wam się wózek małego Janka?    Zobacz także:  Grzesiek i Ania z "Rolnik szuka żony" planują drugie dziecko! Rolnik wybrał już nawet imię!   Grzesiek z synem na spacerze. Podoba Wam się wózek małego Janka?

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner