Grzesiek z "Rolnik szuka żony" pokazał nowe nagranie
screen youtube.com

Ania i Grzesiek z "Rolnik szuka żony" pokazali, jak relaksują się po pracy. Zaskakujące hobby rolnika i jego żony! WIDEO

Grzesiek z "Rolnik szuka żony" pokazał nowe nagranie
screen youtube.com

Anna i Grzesiek z "Rolnik szuka żony" pokazali, jakie mają hobby. W sieci pojawił się nowy filmik, w którym młode małżeństwo zdradza, jak spędza czas wolny. Państwo Bardowscy nie mają oczywistych zainteresowań. Myślicie, że rolnik i jego żona interesują się tylko uprawami i gospodarstwem? Nic bardziej mylnego! Okazuje się, że para w wolnych chwilach m.in. czyta książki o... plastyczności mózgu. 

Jak wypoczywają Ania i Grzesiek z Rolnik szuka żony?

Anna i Grzesiek Bardowscy z pewnością nie mogą narzekać na to, że mają zbyt wiele wolnego czasu. Grzesiek zaledwie kilka dni temu przyznał, że przez nadmiar pracy w gospodarstwie zdarza mu się nawet pracować w nocy. Żona rolnika w tym czasie zajmuje się ich małym synkiem, Janem. A co para robi, kiedy jednak uda im się znaleźć chwilę tylko dla siebie? 

Wieczorami lubię też czytać książki związane z tematyką samorozwoju lub zdrowego odżywiania. A z takich mniej pozytywnych rzeczy, których moja żona nie za bardzo lubi, to jest granie w gry - przyznaje Grzesiek.

Zdecydowanie za dużo czasu spędzasz przed telewizorem - dodała Ania.

A jakie hobby ma Ania?

Staram się uczyć szyć na maszynie, to tak w międzyczasie, kiedy Jasiu zaśnie. A oprócz tego, bardzo lubię czytać książki na temat plastyczności mózgu - zdradziła żona Grześka. 

Zobaczcie NOWE nagranie Ani i Grześka! 

Zobacz także: Marta Manowska, prowadząca "Rolnik szuka żony": "Byłam nieszczęśliwie zakochana"

Ania i Grzesiek pokazali, co robią w wolnym czasie.

Jak wypoczywa młode małżeństwo?

Grzesiek z
screen youtube.com

Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30