Grzesiek z "Rolnik szuka żony" szczerze o Ani: "To nie była miłość od pierwszego wejrzenia" Anna i Grzesiek z "Rolnik szuka żony" na balu Grzegorz i Anna z Rolnik szuka żony na balu Grzesiek z Rolnik szuka żony zostawił wpis o ślubie na Facebooku Anna Warachim z Rolnik szuka żony wzięła ślub z Grzegorzem
Grzesiek z "Rolnik szuka żony" szczerze o Ani: "To nie była miłość od pierwszego wejrzenia"
Facebook
Jak wyglądała Ania? Zobacz!
1/9
Grzesiek z "Rolnik szuka żony" szczerze o Ani: "To nie była miłość od pierwszego wejrzenia"
Facebook

Ania i Grzesiek z "Rolnik szuka żony" na balu. Młode małżeństwo wybrało się na imprezę zorganizowaną przez jedną z firm rolniczych, a w sieci Grzesiek pochwalił się wspólnym zdjęciem z piękną żoną. Na fotografii możemy podziwiać eleganckich państwa Bardowskich - Grzegorz ubrany w swój ślubny garnitur, a Ania w seksowną suknię od projektantki, która była autorką również jej ślubnej kreacji, Agnieszki Światły. W niebiesko-czarnej kreacji żona Grześka pochwaliła się świetną figurą zaledwie kilka tygodni po narodzinach dziecka! 

Zawsze mówiłem, że jestem seryjnym monogamistą. A tu proszę, założyłem ślubny garnitur i ożeniłem się raz jeszcze :-) tym razem z Ciech Sarzyna :-) Suknia ślubna mojej żony zaprojektowana była przez Agnieszka Światły, dziś nie mogło inaczej!- Grzesiek napisał pod zdjęciem na Facebooku.

Stylizacja Ani nie wszystkim jednak przypadła do gustu. Internauci ostro skrytykowali wygląd żony rolnika. Co pisali w komentarzach?

O matko kto Anię tak ubrał.przeciez ta spódnica wygląda na niej strasznie ..Ona w spódnicy..masakra..nie piszę ze złości bo Was bardzo lubię .ale masakra Ani strój...

 

Ania co ty taka zminimalizowana ,nigdy wcześniej nie było widać tej różnicy wzrostu chociaż nie ma to znaczenia ale źle to wygląda wręcz śmiesznie,przepraszam za szczerość,,,,nie można bylo wcześniej się do czegoś przyczepić ale dzis to masakra jest,,,źle brzydko i nie stylowo - krytykowali internauci.

Zobaczcie, jak Ania i Grzesiek prezentowali się na balu! Podoba Wam się stylizacja uczestniczki 2. edycji "Rolnik szuka żony"? Zapraszamy do naszej fotogalerii!

 

Zobacz także: JAK UŁOŻYĆ WŁOSY DO ZDJĘCIA? ZNANA STYLISTKA ZDRADZA NAJBARDZIEJ FOTOGENICZNĄ FRYZURĘ

 

2/9
Anna i Grzesiek z "Rolnik szuka żony" na balu
Facebook
3/9
Grzegorz i Anna z Rolnik szuka żony na balu
Facebook
4/9
Grzesiek z Rolnik szuka żony zostawił wpis o ślubie na Facebooku
Facebook
5/9
Anna Warachim z Rolnik szuka żony wzięła ślub z Grzegorzem
Facebook
6/9
Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony
7/9
Grzesiek z Rolnik szuka żony pokazał zdjęcie z synem
Facebook
8/9
Grzesiek z Rolnik szuka żony pokazał zdjęcie z synem
Facebook
9/9
Grzesiek z Rolnik szuka żony z Anią w noc sylwestrową
Facebook