Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Grzegorz Markowski na scenie
East News
Newsy

Grzegorz Markowski odwołuje zaplanowane koncerty! Jest oświadczenie lidera Perfectu: "Mój stan zdrowia pogorszył się"

Co się dzieje z wokalistą? Za pośrednictwem swojej córki, Patrycji Markowskiej, przekazał niepokojące informacje. To koniec legendarnego zespołu?

Grzegorz Markowski przekazał swoim fanom smutną wiadomość. Wokalista zespołu "Perfect"na profilu swojej córki na Facebooku opublikował poruszające oświadczenie w którym przyznaje, że ma problemy ze zdrowiem. Niestety, Grzegorz Markowski ogłosił, że musiał odwołać zaplanowane wcześniej koncerty. Zobaczcie sami, co napisał!

To naprawdę Grzegorz Markowski? Świetna metamorfoza w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

Grzegorz Markowski ma problemy ze zdrowiem

Pod koniec 2019 roku muzycy z legendarnego zespołu "Perfect" przekazali swoim fanom smutną wiadomość o planowanym zakończeniu swojej działalności na scenie. Zespół poinformował wówczas, że w lutym 2020 roku wyruszy w ostatnią trasę koncertową, podczas której będą mogli świętować 40-lecie "Perfectu". To właśnie podczas trasy koncertowej "Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść" Grzegorz Markowski i jego koledzy z grupy mieli pożegnać się z fanami. 

Przez pandemię koronawirusa zespół musiał przełożyć pożegnalny koncert, który początkowo miał się odbyć jesienią ubiegłego roku, a później został przeniesiony na zbliżające się wakacje. Niestety, teraz okazuje się, że seria koncertów "Perfectu" w ogóle się nie odbędzie! Grzegorz Markowski opublikował na Facebooku oświadczenie w którym przyznaje, że przez swój stan zdrowia nie może wystąpić na scenie.

„Chciałbym być sobą”. Wiecie ile razy to śpiewałem, ile razy krzyczałem do Was te słowa? Przez tyle lat, tyle koncertów, tyle wspólnych chwil. 
Całe moje życie to był Perfect i było to… perfekcyjnie dobre życie… A słowo „chciałbym” to właściwie „mogę być sobą”. To było zawsze cholernie dla mnie ważne. Z jednej strony była to obietnica dawana sobie, a z drugiej Wam- zaczyna swój wpis Grzegorz Markowski.

W dalszej części wpisu lider zespołu "Perfect" odwołuje zaplanowane wcześniej koncerty. 

Wiem, że bez Was nic by nie było. To jest coś, w co bardzo głęboko wierzę. Dlatego nigdy nie szedłem na kompromisy. I jestem już zbyt stary, by to zmienić. 
Gdy z chłopakami żegnaliśmy się z Wami - obiecaliśmy zagrać serię koncertów kończących nasze wspólne perfectowe granie. I to był super plan. Perspektywa, że robi się coś ostatni raz, jest bardzo kusząca. 
To było przed pandemią. Przekładamy zaplanowane ponad rok temu koncerty z miesiąca na miesiąc. Przesuwamy, zmieniamy i jednocześnie, co ważne, nie gramy, nie próbujemy razem. A wierzcie bądź nie - to jest bardzo ważne. Bez tego nie da się wyjść i zaszaleć. A to z uwagi m.in. na mój stan zdrowia, który się ostatnio pogorszył.
Z ciężkim sercem chcę Was teraz przeprosić, ale nie mogę udawać, że nic się nie zmieniło i że jestem w stanie zagrać z zespołem dla Was tak jak grałem przez lata. Nie mogę zagrać koncertów, które wiem, że nie będą nawet w połowie takie jak kiedyś. Jest to dla mnie bardzo trudna decyzja.

Grzegorzowi Markowskiemu życzymy dużo zdrowia! 

Zobaczcie CAŁY wpis legendy polskiej sceny muzycznej.

Zobacz także: Naprawdę znacie sopockie hity? Udowodnijcie to i dokończcie słowa piosenek! Wielki test Party - od Maryli do Varius Manx!

Grzegorz Markowski opublikował w sieci poruszający wpis.

 

Korzystając z uprzejmości mojej córki, pragnę Wam coś przekazać za pośrednictwem Jej profilu. „Chciałbym być sobą”....

Opublikowany przez Patrycja Markowska Wtorek, 27 kwietnia 2021

Lider "Perfectu" przyznał, że przez problemy ze zdrowiem nie może wystąpić na scenie.

Grzegorz Markowski na scenie
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Grzegorz Markowski zastąpi Ibisza?
Przyjmie ofertę i poprowadzi festiwal?

Pisaliśmy ostatnio, że Kasia Cichopek i Krzysztof Ibisz nie będą gospodarzami czerwcowego festiwalu „Top Trendy”. Miejsce Cichopek ma zająć   Paulina Sykut , nie wiadomo jednak kto zastąpi wiecznie młodego Ibisza. Według informacji jakie podał „Fakt”, stacja chciałaby żeby nowym prowadzącym został Grzegorz Markowski ! Organizatorzy podobno złożyli już ofertę artyście. Lider grupy „Perfect” nie zdecydował się jeszcze czy przyjmie propozycję. Myślicie, że Grzegorz Markowski pasuje do roli prowadzącego festiwal? tulipan

Dotacje dla artystów
Newsy
Ogromne dotacje dla artystów wstrzymane, ale gwiazdy i tak się tłumaczą! "Pieniądze przeznaczę na projekty artystyczne"
400 mln dla artystów! Kto otrzymał pieniądze od państwa? Dotacje dla artystów - kto ile otrzymał? Jak się tłumaczą?

W weekend tematem numer jeden w polskich mediach były ogromne, często milionowe dotacje dla artystów związane z pandemią koronawirusa. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego ogłosiło, że w ramach Funduszu Wsparcia Kultury pomoc finansową, o łącznej wartości 400 mln złotych, otrzymają wszelkie instytucje artystyczne (teatry, opery, filharmonie) oraz poszczególni artyści, którzy złożyli odpowiednie wnioski. I tak oto na liście znalazły się największe gwiazdy polskiej sceny - m.in. Beata Kozidrak z dotacją o wartości 750 tys. czy firmy braci Golec z prawie 2 mln. Po wielu kontrowersjach, minister kultury, Piotr Gliński, ogłosił tymczasowe wstrzymanie wypłat: Szanowni Państwo, zamiast projektu ustawy antycelebryckiej zdecydowaliśmy wstrzymać wypłaty FWK do czasu pilnego wyjaśnienia wszelkich wątpliwości. Instytucje i przedsiębiorcy kultury czekają na to wsparcie. Wkrótce stosowny komunikat" - napisał południu na Twitterze. Część artystów postanowiła jednak wytłumaczyć się, dlaczego ich nazwiska lub nazwy firm/zespołów/menadżerów widnieją na liście beneficjentów rządowego programu.  400 mln dla artystów od państwa. Jak tłumaczą się gwiazdy? Wielu artystów, których fani byli rozczarowani, a często i wściekli, postanowiło od razu wyjaśnić, dlaczego w ogóle starało się o wsparcie finansowe w czasach pandemii. Jako jeden z pierwszych głos w sprawie zabrał Kamil Bednarek, któremu ministerstwo przydzieliło równo pół miliona złotych . Decyzję skomentowali r ównież przedstawiciele zespołu Bayer Full . Oświadczenie w sprawie ogromnych dotacji wydała również Natasza Urbańska - na liście widnieje z przydzieloną kwotą 111 tys. złotych. Gwiazda nie jest już pewna, czy otrzyma pomoc od państwa: Drodzy...

Grzegorz Markowski
Marcin Kempski/ILIKE-PHOTO.COM
Newsy
Grzegorz Markowski: "Zgrzeszyłem…"
„Alkohol, narkotyki, kobiety i muzyka. To najbardziej nakręca rockmanów”, mówi Grzegorz Markowski. Jak bardzo on sam korzystał z życia wyznaje Oli Kwaśniewskiej.

– Jeśli lider kultowego zespołu wydaje solową płytę, to cieszy się, że nie będzie musiał dzielić splendoru z kolegami? Grzegorz Markowski: Być może byłbym łasy na popularność i pieniądze, gdybym tego nie miał. A tak? Zawsze próżność artysty i jego ego są ogromne, ale tu chodzi o coś innego. Jak patrzę na kobiety, to myślę, że założyłbym sobie harem. Gdy na alkohol, myślę: O, tego jeszcze nie próbowałem. Z piosenkami jest podobnie. Mam apetyt na życie, poznawanie nowych ludzi i tworzenie nowych dźwięków. – Próżność artysty nie cierpi na tym, że dziś trudniej o poklask? Grzegorz Markowski: W latach 80. polska elita to było raptem pięć kapel. I było łatwiej, bo w kontrze do komunizmu społeczeństwo było skonsolidowane. A nas, artystów, postrzegano jako solidarną rodzinę, która daje powiew wolności – mniej czy bardziej elegancki. Raz to były fajne happeningi, innym razem zwykłe chamstwo, ale widziano w tym jakiś sens. A dziś? Skiba zdjął gacie, wypiął się na premiera Buzka i co? – I nic. Grzegorz Markowski: Teraz takie rzeczy możesz robić co chwila i nawet cię nie zamkną. – Ciągle znajdujesz powód do buntu? Grzegorz Markowski: Buntuję się przeciwko złu – obojętności, pogoni za pieniędzmi. – Bardzo to zło niejednoznaczne. Wiele osób modli się o pieniądze. Grzegorz Markowski: Bo jesteśmy słabi. Gdybym miał na ręku złotego roleksa i pierścionek z brylantem, a wczoraj nawaliłbym się wódki, to dzisiaj głowa bolałaby mnie tak samo. Sam jestem dziś dość zamożnym człowiekiem, choć w porównaniu z Zachodem pewnie na poziomie ogrodnika Madonny. Widzę jednak, że relacje między ludźmi są przez pieniądze zakłócone. Pieniądze zrobiły więcej zła niż narkotyki, alkohol, władza, choroby. Sprowadziły wszystko do...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner