ONS

Marta Grycan ma w kieszeni ubiegłoroczne wyróżnienie "Najlepiej ubranej kobiety roku". Z takim tytułem bizneswoman postanowiła poszerzyć swoją kulinarną działalność o kolejną, tym razem modową. Oprócz pojawiania się na pokazach i projektowania sukien, Grycanka została zaproszona do otwarcia pokazu rosyjskiego projektanta w Polsce.

Według magazynu "Flesz", Marta za kilka dni pojawi się na premierze projektu kulturalnego "Dzień dobry, Polsko, dzień dobry, Rosjo" promującego dobre stosunki sąsiedzkie. Jej obecność nie zakończy się tylko na roli obserwatorki, Grycan otworzy pokaz mody Valentina Yudashkina, największego kreatora mody i osobistego projektanta Putina. W trakcie projektu mającego na celu ocieplić polsko-rosyjskie stosunki, Valentin zaprezentuje swoją kolekcję haute couture.

Grycanka i Yudashkin poznali się rok temu w Moskwie. Według przyjaciółki Marty, ta znajomość jest dla niej bardzo cenna:

- Gdy ją zobaczył, zachwycił się jej biało-czarną kreacją i świetnie dobranymi butami. Potem dowiedział się, że jest odpowiedzialna za pyszne ciasta, które podawano na bankietach po jej pokazach.

Yudashkin marzy o podbiciu polskiego rynku modowego i nie wyobraża sobie innej ambasadorki jego marki w Polsce niż Marta Grycan. Myślicie, że polsko-rosyjska znajomość może poprawić nasze stosunki z Rosją?