Party Stories
Grażyna Szapołowska nie chce pozować fotografom
ONS
Newsy

Szapołowska nie chciała pozować na premierze swojej książki. Postawiła jeden warunek

Promocja na siłę?

Grażyna Szapołowska to jedna z niewielu aktorek, której dużo młodsze koleżanki mogą pozazdrościć kondycji fizycznej i nieziemsko długich nóg. Aktorka słynie z tego, że bardzo o siebie dba i niemal w każdej sytuacji jest elegancka. Niedawno pokazała klasę na okładce "Vivy" i w szczerej rozmowie dla magazynu. Zobacz: Grażyna Szapołowska z córką na okładce "Vivy!". Co jeszcze na Wielkanoc?

Aktualnie gwiazda promuje swoją najnowszą książkę i liczy na to, że stanie się ona hitem. Szapołowska w miniony weekend spotkała się z fanami między innymi na Targach Książki w Warszawie, a dzisiaj odbyła się konferencja poświęcona dziełu. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl aktorka nie chciała pozować fotografom do zdjęć. Mówiła, że zgodzi się tylko wtedy, kiedy fotoreporterzy kupią po egzemplarzu książki.

To samo było na Targach Książki. Podszedłem do niej, żeby zrobić zdjęcia, a ona: Przeczytałeś moją książkę? Jak nie to kup i zapozuje - zdradził nam jeden z obecnych na miejscu fotografów.

Spodziewaliście się takiej reakcji gwiazdy?

Zobacz na Polki.pl: Grażyna Szapołowska pokazała się bez makijażu
 Grażyna Szapołowska na prezentacji kolekcji Zień wiosna-lato 2015

 
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ilona Felicjańska na premierze książki Anny Lewandowskiej
Akpa
Newsy
Felicjańska wyrwała się z pytaniem na konferencji Lewandowskiej. Wprowadziła ją w zakłopotanie
Ilona wykorzystała moment przeznaczony dla dziennikarzy

22 października był wielkim dniem dla Anny Lewandowskiej , która wydała swoją pierwszą książkę "Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską" . W swoim debiutanckim poradniku sportsmenka zebrała wszystkie porady i przepisy, które mogą zachęcić laików do prowadzenia zdrowego trybu życia, a osoby bardziej zaangażowane w aktywne spędzanie czasu zainspirować swoimi pomysłami. Zobacz: Lewandowska znalazła sposób na promocję swojej książki. Wykorzystała do tego męża Tydzień po oficjalnej premierze odbyła się konferencja prasowa, na której żona Roberta Lewandowskiego  opowiadała o procesie powstawania książki, swoich inspiracjach i tym, co możemy tam znaleźć. Z tej okazji w jednym z warszawskich hoteli pojawiło się grono dziennikarzy i celebrytów, w tym między innymi Grażyna Szapołowska , Agnieszka Wesołowska i Ilona Felicjańska . Po zakończeniu oficjalnej części spotkania został przeznaczony czas dla dziennikarzy i osób z publiczności na zadawanie pytań. Jako pierwsza wyrwała się Felicjańska, a debiutantka z wrodzonym sobie wdziękiem z chęcią odpowiedziała: Felicjańska: Aniu, ile książek celebrytów przeczytałaś? Lewandowska: Nie chciałabym nikogo obrażać i nazywać celebrytą. Ale ostatanio przeczytałam książkę Mai Sablewskiej, bo reprezentuje podobną filozofię do mojej. Aczkolwiek nie chcę nazywać jej celebrytką. W dużej mierze czytam książki, które mogą wzbogacić moją wiedzę, czyli takie z zakresu dietetyki i ćwiczeń. Felicjańska: Ja też wydałam książkę i jestem celebrytką. Lewandowska: W takim razie z chęcią przeczytam Pani książkę.   Czy Ania sięgnie po książkę naczelnej bywalczyni salonów? Zobacz: Lewandowska pokazała zdjęcia z Japonii   Lewandowska na premierze swojej książki:

Agata Młynarska na okładce Vivy!
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
50-letnia Młynarska w samych pończochach i marynarce na okładce "Vivy!"
Co jeszcze w numerze?

Już jutro w sprzedaży najnowszy numer magazynu "Viva!". Tym razem bohaterką wydania jest Agata Młynarska , która właśnie skończyła 50 lat. Opowie o tym jak być seksowną w tym wieku i dlaczego warto przełamywać stereotypy.  Ponadto, Margaret , która jest idolką nastolatek, zostanie przepytana przez Piotra Najsztuba, Anna Seniuk z córką opowiedzą o ciągłych porównaniach do siebie. Nie zabraknie też wątku miłosnego, a Czytelnicy więcej będą mogli dowiedzieć się o miłosnych perypetiach seksbomby, Carly Bruni .  Nowa "Viva!" w sprzedaży od jutra za jedyne 3,29 zł.  Zobacz: Grażyna Szapołowska z córką na okładce "Vivy!"      

Weronika Rosati na okładce Vivy!
Newsy
Weronika Rosati na okładce nowej Vivy! Pierwszy wywiad po rozstaniu z Piotrem Adamczykiem
Weronika wygląda pięknie!

Już w czwartek w sprzedaży pojawi się nowy numer magazynu "Viva!". Na bardzo wakacyjnej okładce zobaczymy - Weronikę Rosati ! Aktorka udzieliła pierwszego wywiadu po rozstaniu z Piotrem Adamczykiem . Czytaj także: Weronika Rosati i Piotr Adamczyk rozstali się?! Czy Weronika Rosati zdradziła powody rozstania, opowiedziała czy zostali z Piotrem przyjaciółmi i jak teraz wygląda jej życie? Wywiad zapowiada tajemnicze zdanie "Sama wraca do Los Angeles". Myślicie, że aktorka zdradzila jakieś szczegóły? Zobacz także: Weronika Rosati przerywa milczenie po rozstaniu z Piotrem Adamczykiem! Okładka Vivy z Weroniką Rosati po rozstaniu z Piotrem Adamczykiem Przekonacie się już w czwartek kupując magazyn "Viva!". W specjalnej cenie na lato: 0,99 gr. A co jeszcze znajdziecie w dwutygodniku? Katarzyna Zielińska opowie o swoim ukochanym miejscu na wymarzone wakacje, czyli Bali. Grażyna Szapołowska o niezwykłym spotkaniu w Budapeszcie. A fotograf gwiazd Alexi Lubomirski zdradzi parę faktów ze swojego życia. Przeczytacie rozmowę z Weroniką? My na pewno!  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner