Seweryn, uczestnik 6. edycji programu "Rolnik szuka żony"
Facebook

Seweryn z "Rolnik szuka żony" prowadzi własne gospodarstwo agroturystyczne. Ile kosztuje nocleg w posiadłości rolnika?

Seweryn, uczestnik 6. edycji programu "Rolnik szuka żony"
Facebook

Seweryn to zdecydowanie jeden z najsympatyczniejszych uczestników najnowszej edycji programu "Rolnik szuka żonu". Widzowie hitu TVP bardzo polubili 28-letniego rolnika, który dziś próbuje znaleźć miłość na oczach milionów Polaków. Seweryn przeżył w swoim życiu traumatyczne chwile - jego rodzice tragicznie zginęli i od tego czasu samotnie zajmuje się 70-hektarowym gospodarstwem. Teraz okazuje się, że rolnictwo to nie wszystko, czym zajmuje się Seweryn. Rolnik prowadzi również własne gospodarstwo agroturystyczne. Chcielibyście spędzić wakacje w jego posiadłości? Ceny są bardzo przystępne.

Jak wygląda gospodarstwo agroturystyczne Seweryna?

Jak informuje magazyn "Rewia" Seweryn prowadzi Gospodarstwo Agroturystyczne u Grzegorza i Danusi- tak właśnie nazywali się rodzice rolnika. Posiadłość uczestnika najnowszej odsłony programu "Rolnik szuka żony" położona jest we wsi Chwalimie. Goście mają tam do swojej dyspozycji m.in. odkryty basen, saunę, grilla, parking i plaz zabaw dla dzieci. Seweryn oferuje 17 miejsc noclegowych w swojej posiadłości. 

W gospodarstwie istnieje możliwość organizacji imprez plenerowych, bankietów, imienin, urodzin, polowań, wędkowania itp. Idealne miejsce do grillowania stanowi duża, zadaszona wiata z murowanym grillem- czytamy na Facebooku. 

Okazuje się, że ceny za nocleg w gospodarstwie Seweryna są bardzo przystępne. Portal e-turysta.pl informuje, że nocleg dla jednej osoby kosztuje od 35 zł. 

Zobaczcie sami, jak prezentuje się gospodarstwo agroturystyczne Seweryna! 

Zobacz także: Myślisz, że znasz program "Rolnik szuka żony"? Sprawdź się w naszym quizie! Uważnie oglądasz 6. edycję?

Seweryn prowadzi własne gospodarstwo agroturystyczne. 

 

Rolnik prowadzi własny biznes.

 

Seweryn to zdecydowanie jeden z najsympatyczniejszych uczestników programu TVP.

Rolnik szuka żony 6 odcinek 4 Seweryn
Facebook

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Z kim Sylwia i Mikołaj utrzymują kontakt po "Love Island"?

zobacz 00:58