Gigi Hadid
East News

Gigi Hadid urodziła! Modelka pochwaliła się uroczym zdjęciem z maleństwem!

Gigi Hadid
East News

Gigi Hadid i Zayn Malik po raz pierwszy zostali rodzicami! Na świat przyszła córeczka pary. Narodziny ich pociechy były jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń ostatnich tygodni - w szczególności przez ich fanów. Już od pewnego czasu pojawiały się spekulacje, że modelka została mamą. Teraz, gwiazda potwierdziła to sama i pochwaliła się pierwszym, uroczym zdjęciem z maleństwem. 

Nasza córeczka dołączyła do nas w ten weekend i już zmieniła nasze życie. Jestem totalnie zakochana - czytamy pod zdjęciem na instagramowym profilu Gigi Hadid.

Pierwszą fotografią z maluszkiem, pochwalił się też dumny tata, Zayn Malik! 

Nasza córeczka jest już z nami, piękna i zdrowa. Nie wiem,  jak ubrać w słowa to, jak się teraz czuję. Miłość, którą czuję do tej maleńkiej istotki, jest niesamowita. Jestem dumny, że mogę nazywać ją swoją córką. Nie mogę się doczekać naszego wspólnego życia - napisał szczęśliwy tata. 

Zobacz także: Gigi Hadid wreszcie pokazała ciążowy brzuszek. Zachwytów nie ma końca! 

Gigi Hadid i Zayn Malik zostali rodzicami! 

Gigi Hadid ukrywała swoją ciążę przez 5 miesięcy. Jednak pod koniec kwietnia wszystko wyszło na jaw! Gigi i Zayn oficjalnie potwierdzili, że spodziewają się dziecka w programie "The Tonight Show". Gwiazda żałowała, że jednak media zdążyły ujawnić tę piękną wiadomość wcześniej, niż planowała.

Żałowaliśmy, że nie mogliśmy tego ogłosić na własnych warunkach, ale jesteśmy bardzo podekscytowani, szczęśliwi i wdzięczni za życzenia i wsparcie wszystkich - mówiła modelka.

Od tamtej pory wszyscy z niecierpliwością czekali na narodziny maluszka. Fani od pewnego czasu spekulowali, że modelka na pewno już została mamą, tylko nie ujawniła jeszcze tego fanom. Teraz już wszystko zostało oficjalnie potwierdzone. Wygląda jednak na to, że Gigi i Zayn nie chcą ujawniać wizerunku swojej pociechy w mediach społecznościowych, dlatego na fotografiach, które zostały zamieszczone przez parę w sieci, widać jedynie  rączkę dziewczynki.

Oczywiście serdecznie gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom i zobaczcie urocze zdjęcia, którymi pochwalili się Gigi i Zayn! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Our girl joined us earth-side this weekend and she’s already changed our world. So in love🥺💕

Post udostępniony przez Gigi Hadid (@gigihadid)

Zayn Malik i Gigi Hadid po raz pierwszy zostali rodzicami!

 

 

 

Więcej na temat Gigi Hadid
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43