Królowa Elżbieta II
EastNews

To będzie prawdziwa sensacja! Gejowski ślub w rodzinie królewskiej już niedługo!

Królowa Elżbieta II
EastNews

Tego jeszcze nie było! Jak dzisiaj się dowiadujemy, w rodzinie Windsorów odbędzie się pierwszy homoseksualny ślub! O kim mowa?

Mowa o kuzynie Elżbiety II - Ivarze Mauntbattenie oraz jego partnerze Jamesie Coyle! Przeszłość Ivara jest bardzo bogata! Był on... żonaty! W 1994 roku poślubił Penelope Thomson, z którą ma trzy córki! Przełom nastąpił dwa lata temu kiedy poznał dyrektora serwisu pokładowego jednej z linii lotniczych - Jamesa. 

 

KUZYN KRÓLOWEJ WYJDZIE ZA MĄŻ! Pierwszy homoseksualny ślub jeszcze w tym roku!

Między panami od razu zaiskrzyło! Doprowadziło to do tego, że kuzyn królowej wydał szokujące oświadczenie!

Przez długie lata ukrywałem prawdę przed samym sobą. Miałem nawet romanse z kobietami, by poznać, jak to ze mną jest. Okazuje się, że jestem gejem!

Jakby tego było mało, za namową jednej z córek, arystokratę do ołtarza poprowadzi jego była żona! To będzie zdecydowanie sensacja na dworze królewskim! Mimo, iż Wielka Brytania to kraj tolerancyjny i już od 14 lat pary jednopłciowe mogą brać ślub, taka sytuacja w królewskiej rodzinie będzie miała miejsce po raz pierwszy!

 

Polecamy: Książę Harry dostanie większy spadek po królowej Elżbiecie II niż książę William! Dlaczego?

 

Ivar wyjdzie za mąż w wieku 55 lat!

Ivar Mountbatten
Instagram

 

Córki zaakcpetowały jego orientację.

Ivar Mountbatten
Instagram

Więcej na temat Elżbieta II rodzina królewska
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13